CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: qqOfficial

All about NurSajat;pic panass 'heroin' filem Ophillia comolot dgn faezNick #1009

Close [Copy link]
Orix replied at 23-7-2015 06:58 PM
mcm mne chuolas bleh yakin sheols bukan khunsa n mmg dilahirkan lelaki 100% ?

sebab statement dia dalam program menda ntah namanya...   halalkah aku kot... cite dia berani mati makan pil... memula family marah then baru ok... pasal ayah dia tanya tak kawen ke nanti... dia jawab : dah macam ni, tak la kawen :

khunsa tak perlu sibuk makan pil kejadah tu sume... and tak riso pasal kawen sebab once ko dah decide laki ke perempuan, ko kawen je la... cam yasmin tu...

eyansss replied at 24-7-2015 09:00 PM
sebab statement dia dalam program menda ntah namanya...   halalkah aku kot... cite dia berani mati ...

ooo kesahnye.... tp betul2 menjd la rupa pmpuan dia.. wlupn suara n tgan tu mmg kantoi la.. tp iols pnah je jmpa pmpan tulen tgan besa cm laki

Orix replied at 24-7-2015 09:07 PM
ooo kesahnye.... tp betul2 menjd la rupa pmpuan dia.. wlupn suara n tgan tu mmg kantoi la.. tp iol ...

kalo sekali pandang, takde tengok teliti, memang nampak cam perempuan asli... bila diteliti baru nampak... tu yang bahaya tu...

lazim replied at 23-7-2015 05:55 PM
uols ada baca blog jumie samsudin x? nampak sgt dia sindir kita2 yg kutuk sajat. berbuih2 puji saj ...

tepek la gmbr la noks..aku mls nk buka blog die...cpttttttt

nway, i pernah kenal laki ni...jantan abis..rupa2nya masa tgh kiss die..mcm ada tali bra..aku dh konfius...rupanya..bekas mak nyah..matilah..terus kena tinggal....tp die dh manly dah..gym bagai

AppropriateNick replied at 25-7-2015 12:36 AM
tepek la gmbr la noks..aku mls nk buka blog die...cpttttttt

nway, i pernah kenal laki ni...jant ...

nak suruh aku tepak pic jumie ke sajat ni?? pic sajat kan penuh kat depan2.

ko kiss 'jantan' kenapa?? ko gayah ke

lazim replied at 25-7-2015 12:42 AM
nak suruh aku tepak pic jumie ke sajat ni?? pic sajat kan penuh kat depan2.

ko kiss 'janta ...

opss...aku gayah la..kisah dulu tu..skang dah xlayan dah...

nk tgk gmbr ponen2 semua..stress aku kena tipu dgn ponen..ponen yg aku kiss tu dah la hitam...so mmg x sangka la die tu ponen

Follow Us
babyblueamir replied at 21-7-2015 07:16 AM
Mengikut orang kg dia, dia ni lelaki tulen. Masa sekolah rendah masih lelaki, masuk sek menengah s ...

Yg ni aku kene kat ofis aku... Anak serekat kampeni aku mmg bnyk staf maknyah mcm ni...dressing mmg pompuan...masuk toilet perempuan..mengamuk la staf perempuan asli..udah kua perkeliling kaum mcm ni di larang msuk toilet perempuan..tp ada je yg degil... Aku terkena skali... Binawe btoi...

atekome replied at 23-7-2015 08:28 PM
Btui ke yasmin ahmad kunsa..bkn die mmg jantan dlu? Dlu oversea lme blk msia jd woman??

pertama kali sis kena faham apa itu khunsa dahulu.
just because beliau pernah hidup sebagai lelaki bukan  bermakna heshe bukan khunsa.
ke sis ingat khunsa body mereka sebelah jantan, sebelah betina macam hybrid gitu??

chinatsu replied at 24-7-2015 10:37 AM
aku menyampah betul dengan manusia2 yang sama2 menyokong si sajat ni
sebabkan ramai org2 macam ni l ...

puki sis bernanah ke kalau heshe gigih nak berhijab? selama ini pun heshe memang memondan dah tu kenapa macam batak sangat bila pondan nak pakai tudung?

Rate

1

mati2 aku igt si kuess tu pompuan..xnmpak mcm lelaki..die kamcing ngan syarifah haslinda tu kan..
mase aku drjah 6 ade sorg kawan khunsa, die siap tnjuk lgik kt kengkawan sme ade 2 alat sulit tp aku xbrani tgk.. tp penampilan die berbaju krung n ertudung la kt skah

cantik... mcm ppuan betul...

finn replied at 19-7-2015 07:43 PM
Muka sajat ni lebihkurang mcm muka bini aidil
ex-rita

ha ah iolss pun nampak iras lebih kurang jea..and lagi 1 nampak iras che ta..

ada jeppuan2 tulen islamik berlitup tapi menyokng kawan2 mereka yg pengkid, iaitu jantan jadi2an bercinta pula dgn gadis muslimah berlitup juga...

sama je la cam kes si sajat nih... i mls nk peduli walau apa dia nk pakai, asalkan dia x masuk toilet ppuan x tak gigih berlagak sbg makmun ppuan dlm masjid/surau je lah... sbb sgt mengelirukan...

biarlah dia.. harap2 dia lebih baik dr ummah2 yg pemahaman pembacaan rendah, gemar buat assumption sendiri dan takut nak tag directly bila terang2 cam nak cari gaduh... hahaha

Napelah korang sakit hati sgt ngan si sajat ni?atlist di bela gak anak org mcm anak sendiri.di nak jd jantan ka betina ka pakai tudung ka di kacau laki hAngpa ka?
Dulu mocik kecik2 ada jah kwn abah mocik ni pondan siap ada boypren lagi.xpernah plak mocik tpikir nk hina dia.siap kalau umah kitorang xde air tompang pi mandi umah dia ngan boypren lagik.pandai masak segala...ditakdirkan satu hari boypren dia meninggal kena denggi.lps tu dia insap balik kampung jadi jantan balik.
Ko rang doa je la..jgnlah hina derang.sbb dek kerana hina kita ni lah derang buat grup pondan bersatu.lagi susah nak ubah derang

sajat ni msti nak tiru Retis indon transgender nama dorce gamalama. dah buang batang. pegi haji lagi.
bertudung siap bagai.

zameyla replied at 23-7-2015 02:12 PM
Kat fb ada sorg tu dia kata sajat ni kunsa, siap bole beranak lg...anak tu anak dia sendiri...back u ...

kikikikik aku penah baca. khunsa pregnant is extremely rare. khunsa dgn female reproductive system yg complete je boleh pregnant.

sajat ni mmg rare kalo heshe khunsa dan preggy kikikik

Edited by melinda_kerr at 25-7-2015 04:49 PM

Documentary Hijab and High Heels for "waria" (transgender) in Indonesia
Indonesia's Transgenders Under Threat From Muslim Extremism

https://youtu.be/LfZchGhq_40

Allah suh tutup aurat bukan pakai tudung ngokk.so ikut korang la nk tutup aurat korang tu mcm mana.pakai tudung saji ka pakai apa ka... Suke hati die la nk pakai tudung ke ape.. Die pakai tudung yg korang panas kenapa.. At least die xmenyusahkan ko..ade buisness sendiri,tanggung mak ayah adik beradik kt kg... Tin kalo kosong bunyi mmg kuat pung pang pung pang... Yg kaum korang ni tahu buat anak buang anak.. Mak bapak pown korang buang....

Transgender di Indonesia siap pg masjid bertelekung lg, berkahwin. Diharapkan di Malaysia takdelah berlaku sampai mcmni. Nazubillah.

Tak reti nak tepek video. asyik tak menjadi.

https://youtu.be/SJTzMHDaOlg

nassy replied at 25-7-2015 05:00 PM
Allah suh tutup aurat bukan pakai tudung ngokk.so ikut korang la nk tutup aurat korang tu mcm mana.p ...

I pun terasa macam tu,  zaman sekarang ni tudung tu dah macam fesyen, kalau  Amber Chia dulu bertudung takde sapa kecoh kenapa Sajat bertudung nak kecoh??  Orang yang komen negatif tu mungkin takleh tengok orang senang ... Btw, avatar you tu perempuan betul ke perempuan jadian?? Macam Yasmin Hani versi lelaki pun ada..