CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: annrich72

Phyto Science Double Stemcell

alyzfatiha_7953 posted on 8-11-2013 10:02 PM
Anum..cuba masuk kat website PSDS..tgk kat time for maintain..jika lebih dari 30hari maknanya u bo ...

mmg dah bole.... sbb ahli baru yg join since oktober - maintenance suma selepas 60 hari.

tak tau laa yg join awal2 dulu. sbb kata otai ~ dulu mmg x bole. since oktober nie je baru bole.

alyzfatiha_7953 posted on 8-11-2013 10:02 PM
Anum..cuba masuk kat website PSDS..tgk kat time for maintain..jika lebih dari 30hari maknanya u bo ...

aku jd confuse balik. haha. jadi nak beli hat rm250 tu selepas 30 ahli jd ahli atau selepas 60 hari or mesti dlm masa 30/60 hari tu?

aku dah forward ke cousin aku suruh dia tanyakan pd upline dia tu tp belum dpt apa2 jawapan.

anumqis posted on 8-11-2013 11:59 PM
aku jd confuse balik. haha. jadi nak beli hat rm250 tu selepas 30 ahli jd ahli atau selepas 60 har ...

bole anum. abaikan yg 30 ke 60 hari tu ke.

mmg boleh beli yg promosi. susah2 sy belikan utk anum je. hahaha. sbb camne pun mmg dah ada membership pun kan? dh tentu2 mmg dpt harga promosi tu.

sayang tau x guna yg tu. jimat banyak tu.

alexandria_iz posted on 9-11-2013 12:16 AM
bole anum. abaikan yg 30 ke 60 hari tu ke.

mmg boleh beli yg promosi. susah2 sy belikan utk anu ...

orait nanti kalau takde feedback drpd upline dia tu, aku bagitau kat sini. aku x gemar betul kalau aku dah btau jelas aku nak beli utk personal consumption, tetap nak suruh2 aku upgrade membership. dah memang aku x suka berMLM, suka la aku takmau ada kaki2 bawah aku.

tunggu weekend ni apa diorang cakap lak ye. nanti aku update lagi.

sabar2. mebbe yr cousin pun konpius kot. meh me bagi cara. u deposit je RM 250 kat akaun cousin u tu. pastu soh je dia belikan (dia mobile ke?) kalo dia mobile, dia mmg bole belikan u. soh dia try je kat sistem. kata laa dia try2 pastu sistem kata ~ cannot, not enough money ~ baru laa dia "tau" for sure yg mmg x bole pakai promosi tu lagi (which i'm pretty sure not gonna happen).

and me paham kalo u sakit hati org soh paksa2 upgrade nie / carik kaki sedangkan kita dh bgtau awal2 yg kita x nak. me pun jual gak ~ tapi setakat nie x pernah suruh2 org upgrade membership. sbb paham ramai yg join hanya utk consume sendiri & dptkan harga ahli.

u ckp laa baik2 ngan yr cousin. kalo ckp baik2 x jalan ~ sila bagi barang sedas dua. hahahahhaah

OK. PEMBETULAN INFO.

@anumqis - sorry. sy baru semak sistem tadi (gigih aku cekkan). hahahahaha.... mmg betul apa yg @alyzfatiha_7953  bagitau awal2 tadi. kalo your maintenance days is more than 30 - maksudnyer bole beli optional terus, tanpa maintain dulu. dalam ertikata lain, selagi membership upgrade u masih belum expired - u bole grab promosi. tapi once membership ugrade dah expired - otomatik, kena beli yg maintenance dulu. lepas tu baru bole beli optional.

sorry sangat2. silap di pihak sy. sy sendiri kurang jelas. nie baru saya tau, sbb sy dok "try" beli untuk 4 customer saya. 2 je yg lepas (sebab "upgrade" time belom expired). yang lagi 2 org tak lepas - sbb upgrade period tu dah expired.

so - harap jelas ye.

anum bole cek sendiri samada anum punya upgrade period tu masih valid atau tidak. kalo masih ada time, cepat2 beli yg optional tau. JIMAT tu. tapi kalo tempoh upgrade tu dah expired, x bole buat apa laa....

or - nak tau bole tak - gi masuk sistem tu. pergi dekat "orders". pastu click "optional". pastu masukkan quantity kat promosi mana yg anum nak. pastu click "update". kalo dia tak keluar error remark ckp "Sorry, you are not allowed to purchase optional prior to maintain, please try again."..... maksudnyer bole beli laa.... & kalo anum ada enough USD / redemption point utk beli sendiri - anum bole proceed beli sendiri je. tak yah go thru upline. kalo x cukup USD, baru kena transfer RM kat mana2 mobile & suruh mobile belikan.

errr... jelas tak?

ok tak? paham tak?

Follow Us
alexandria_iz posted on 9-11-2013 12:34 AM
sabar2. mebbe yr cousin pun konpius kot. meh me bagi cara. u deposit je RM 250 kat akaun cousin u tu ...

ni upline saya,,,mmg terbaik miahahahaaa.spoting abessss ;p

alexandria_iz posted on 8-11-2013 11:17 PM
me tgh tunggu tumit kaki plak. dulu kasar kemain. sekarang masih kasar - tapi blom btol2 halus. tu ...

Hahaha..lawak la u alex..tumit ai pun belum gebus lg nie..maybe tempat tu mkn masa sket kot..tp kalo btul la dah gebu gebas mcm citer2 yg ai dgr tu..ooh..alangkah bahagianya..hahaha..

anumqis posted on 9-11-2013 12:20 AM
orait nanti kalau takde feedback drpd upline dia tu, aku bagitau kat sini. aku x gemar betul kalau ...

Anum..ai pun x upgrade..sj masuk ahli utk dapat harga ahli jer..jimat sket..tp upline ai bgus..xde la nak paksa2pun soh upgrade..sbb awal2 lg ai dah gtau nak guna utk dr sendiri jer..x pandai la nak tarik2 orang..

khalilah posted on 9-11-2013 06:42 AM
ni upline saya,,,mmg terbaik miahahahaaa.spoting abessss ;p

eh? hahahahaha.... macam biskut. kejap ada kejap xde....

alahai - biasa je biase je dik ooii.... kita kena paham, bukan semua org ada duit. and mmg majority masuk ahli sbb nak beli murah je(akak dulu pun sama)... hahahahaha....

and akak pun x suka kena paksa2 dek seller - so akak pun xmo paksa2 org ke pujuk2 org. dari org nak beli - terus lari. lagi naya. hahahahaha

alyzfatiha_7953 posted on 9-11-2013 08:02 AM
Hahaha..lawak la u alex..tumit ai pun belum gebus lg nie..maybe tempat tu mkn masa sket kot..tp ka ...

haaa kan? kengkawan me siap tunjuk photo lagi tau. bahan bukti. me x bole laaa... sbb kaki masih x senonoh. kang aku tunjuk, mimpi ngeri plak semua org. hahahahahaha

alyzfatiha_7953 posted on 9-11-2013 08:06 AM
Anum..ai pun x upgrade..sj masuk ahli utk dapat harga ahli jer..jimat sket..tp upline ai bgus..xde ...

malas aku nak komen psl upline cousin aku ni. maybe dia mmg nak kena jumpa, nak terangkan panjang lebar, padahal bg aku, memandangkan aku nak guna sendiri, aku baca je la testimoni & search feedback org kat Internet. pastu aku jd ahli sbb harga ahli murah. x payah la aku nak kena dgr explanation pasal plan, pasal downline cari org jana income etc. kan?

aku rimas ni kalau aku mintak benda simple, orang belok kiri kanan. so kesimpulannya dia dah jwb, dlm masa 30 hari jd ahli boleh beli pakej RM250 tu. lepas 30 hari kena beli yg RM190 baru boleh beli RM250 tu. tu je mende aku tanya pun. kesian cousin aku cpt2 call aku sbb tau aku mmg hangin time keje kalau dah pesan SMS sahaja, org dok call berulang kali.

so yg aku paham skrg :

daftar --> (dlm 30 hari) beli 3DS + 1TS RM250 --> (lepas 30 hari) beli RM190 2DS baru boleh beli RM250 tu.

P/s: momod jangan marah aku. nk testimoni kena guna lama, baru bleh kasik testimoni, so kena clear on price vs consumption. kot mahal melambung pastu kesannya sendu, x berbaloi la.

alexandria_iz posted on 8-11-2013 03:47 PM
me x rasa perubahan plak dari segi membuang tu. hahahaha

tapi kulit mmg terasa "elok" sikit laa ...

aku gigih mkn 2 kali sehari DS ni, hopefully bila habis 2 paket DS ni boleh la nampak apa2 kesan.

aku rasa lepas habis 2 paket ni aku makan sekali je la sehari. mula2 ni je makan 2 sbb nk tengok apa mende kesannya.

anumqis posted on 9-11-2013 10:55 AM
malas aku nak komen psl upline cousin aku ni. maybe dia mmg nak kena jumpa, nak terangkan panjang  ...

Wahhh..anum..sabor3..jgn mare2..nanti ds x berkesan plk bile dok mare2..hehehe..gurau jer ye..

alexandria_iz posted on 9-11-2013 09:42 AM
haaa kan? kengkawan me siap tunjuk photo lagi tau. bahan bukti. me x bole laaa... sbb kaki masih x ...

Hahaha..mimpi ngeri yang x menahan tu....u tau x alex..ai yg ble excited nak try ds nie sebab kwn ai gtau member dia kulit bermasalah bekas jerawat gitu..kulitpun x cerah..tapi lepas amik ds kulit dia memang meletop..bekas jerawatpun dah xda..n kulitpun dah cerah n gebus..dia kta memang terpegun tengok..tp xtau la member dia tu dah guna brapa lamakan..kena sabar je la kan..

anumqis posted on 9-11-2013 10:55 AM
malas aku nak komen psl upline cousin aku ni. maybe dia mmg nak kena jumpa, nak terangkan panjang  ...

hahahaa. sabar. sabar. sesetengah org mmg camtu.

so ~ anum dh lepas 30 hari ke belum? kalo belum, bole ler beli guna promosi tu. very d jimat one. ekekeke

anumqis posted on 9-11-2013 11:05 AM
aku gigih mkn 2 kali sehari DS ni, hopefully bila habis 2 paket DS ni boleh la nampak apa2 kesan.
...

hahahaha. me pun sama. gigih makan 2x sehari. ikutkan rasa hati nk makan 4x sehari cam umi aida tu. tapi apakan daya, poket x mengizinkan. hahahaha. umi aida tu bole laaa. kaya nak mampos. makan 14 sachet sehari pun bole. hahahaha

anum ~ amek gmbar b4 & masa tgh consume. baru "nampak" kesan. hahahaha

alyzfatiha_7953 posted on 9-11-2013 11:21 AM
Hahaha..mimpi ngeri yang x menahan tu....u tau x alex..ai yg ble excited nak try ds nie sebab kw ...

ye eh?? adoyai. x sabar dgr. hahahaha.

cuba u tanya skincare dia pakai apa plak? bole tiru beli pas nie. kekekekeke

me nyer TS akan smpai nx week. insha-allah. siap laa aku sembur kat suma tempat. muka, breast, montot, kaki, semua laaa. bagi mengancam. kalo x mengancam gak ~ mmg saja laa kan. hahaha

alexandria_iz posted on 9-11-2013 11:31 AM
ye eh?? adoyai. x sabar dgr. hahahaha.

cuba u tanya skincare dia pakai apa plak? bole tiru beli ...

haha boleh plak nak sembur kat semua tempat. kot harga puluh2 boleh la.

aku baru start makan masa maal hijrah hari tu, sbb tu la aku kata x nampak pun apa kesan lagi. 1st day makan = 1st day period. maka memang la muka jd berminyak semua tu.

berusaha demi nak menjaga kecantikan.

eh bole laa anum. mmg bole spray kat breast & montot. bagi firming. keekekeke

kata dah masuk member ~ me gunakan laa peluang tu beli TS 2 botol @ RM 240. hahahaha.