CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

"Hanya Ibu Mithali Faham Perasaan Saya" Fasha Sandha

merah_arjuna replied at 13-7-2017 06:01 PM
bila nak burukkan org harusla claim anak behave...budak2 bila jumpa kawan2 sebaya mmg menjadi lasa ...

betul biasa la bdk2 kan
org klu dh hati hitam pasan dia je pandai jaga anak
dendam sgt sb tu la muka pun kusam

merah_arjuna replied at 13-7-2017 05:53 PM
seriously i nak tau macam mana nak tunjuk kesungguhan nak anak tu?meratap i la mummy mithali, i la ...

sorry i cant tell you that , you have to experience by urself , u will know org tu just ckp nak anak or dia mmg nak anak , u boleh distinguish nanti

adelea replied at 13-7-2017 06:03 PM
sorry i cant tell you that , you have to experience by urself , u will know org tu just ckp nak an ...

kenapa tak boleh bgtau pulak...i experience 2 orang anak...kalau u usaha romen 44 kali sehari pun, makan jamu 1 tong drum sehari kalau dah tadak rezeki mmg takkan lekat...diorang baru kawen 4bulan u dah judge bukan2...baru 4 bulan tau...nowa nak kena upload video dia nangis meratap kepiluan tak pregnant lg ke?nak kena tunjuk semua ke u?u tak boleh bgtau sebab u tu main cakap je...takkan nak beli ovulation kits kena post dlm ig?lgpun baru 4 bulan kot...bukannya 40tahun...

Padia meroyan macik fanataik fasha n nora ni..
Nak menang sangat kan..ni kepala bapak ko, ni kepala bapak ko.ha pijak la

merah_arjuna replied at 13-7-2017 06:14 PM
kenapa tak boleh bgtau pulak...i experience 2 orang anak...kalau u usaha romen 44 kali sehari pun, ...

x perlu la wei , kang ada plak kata aku menujum kat sini ..

takper la , u ols x yah letiaq byk2 kat iols ok

we wait and see ... romen 44 kali klu bukan rezeki mmg x kan jadi jugak uols

Ada rezeki... nowa pregnant la ... tak perlu nak hitung berapa bulan kawin ..

Follow Us
Manjang bergasak je fans dorang nih. Tak lama lagi join pulak jans nelly sekali. Abih

mixed replied at 13-7-2017 05:56 PM
ibuk mithali jaga anak
siap berboleng x berbaju sayur atas lantai ? euwwwwwwwwww pengotor

potong sayuq ataih lantai, buat kek pun gitu aja xda alas.. but tulah kata ibukk.. kami org biasa.. org kampung.. gitewlahhh humblenya kami..  mmg semua atas lantai anak ank berlengging ja

adelea replied at 3-7-2017 10:39 PM
bukan .. taik anak dia kasi ko makan , baru cerdik sikit ... hamboi bila aku kata nd tu x nak anak ...

bukan isu hati busuk kot.. ermmm.. yup mmg dh jodoh ..tp pengajaran utk semua dr perkahwinan itu... yg blh diambil sedikit iktibar.. bagaimana ramai salahkan nd merampas j dr fs masa mereka msg msg xda ikatan.. ok.. xdak ikatan..
tp bila j pula ceraikan nd masa mereka ada ikatan.. ok.. dibolehkan sbb kifarah katanya rampas boipren org... ermmm acaner tuh... adakah islam anjurkan mcm tuh.. tp yalah.. fh jodohkan.. kita ambil iktibarlah.. mana blh elak.. kita elakkan selagi boleh.. kalau dh terjebak dgn situasi mcm ni....exbf ku suami org... maaf ya.. sy maklum jofoh rahsia Allah. tp yalah.. pengajarannya disitu.

MisXoXo replied at 13-7-2017 11:36 PM
bukan isu hati busuk kot.. ermmm.. yup mmg dh jodoh ..tp pengajaran utk semua dr perkahwinan itu.. ...

aku ada jer best friend laki , dari belum kawen sampai dah kawen

aku xde masalah pon kawan aku tu nak mesej aku , mesej ajer la
sbb masing2 pn tau limit ...

takde pon sampai kawan laki tu nak bercerai berai ngan bini dia elok jer bahagia aku tgk...

pokok pangkalnya hati masing2 ..
klu laki tu dah x nak kat bini ,
jgn dok salahkan org luar

semak dulu diri sendiri
laki klu dia sayang bini dia , dah berapa byk pon kawan pompuan dia kt luar , dia tetap ingat bini tu priority dia

tapi tu la , bende2 yg boleh menjerumus ke arah penceraian elok la jauhkan

aku sampai skrg x mau p mana2 reunion
all wasap group aku exit , tgal wasap ofis and geng pompuan jer .. lantak la org nak ckp aku kera sumbang , yg penting aku jaga diri x terlibat dalam hal rumahtangga org  

mixed replied at 13-7-2017 06:02 PM
betul biasa la bdk2 kan
org klu dh hati hitam pasan dia je pandai jaga anak
dendam sgt sb tu la ...

Aku de kawan yg jenis nak aturkan hidup anak dia jd perfectionist gituh..
Paksa anak tidor kul 9 mlm.. Ye lah pd aku bagus lah..
Pastu bila anak org len berebut dgn anak dia, anak dia mmg x nak berebut, dia leh kata bagus anak mummy anak mummy baik kan x suka berebut.. Abis anak org len tuh hape.. Tak baik kerr.. Kesian kecik2 dah ajar anak x suka kan persaingan... Tp in another context bagus gakk..

Pastu bila anak nak main kotor explore . Dia lansung x bagi.. Nak anak dia bersih2.. Ni aku dah ras aeerkkkk...

Anak dia nak makan sndri pun dia x bagi.. Sbb x nak anak baju kotor.. Pastu bagi anak tgk henpon waktu makan... Errkk. Lantak lah kann..

Pastu asik complain laki dia x membantu lansungg buat kerja rmh, x nak jaga anak itu ini.. Sampai pernah 1 hari laki dia kata mcm lah dia x pernah buat lansung.. Which is kitorang rasa dia mcm x pernah bersyukur n nak suma benda perfect..

Meby dia nak cuba baiki life dia.. Sbb melihatkan keadaan family dia and rumah family dia yg daif.. Aku rasa dia x nak anak dia jd mcm tu...

Ada yg aku nampak positive and ada yg aku nampak keterlaluann

mmg billionaire dan millionaire eh semua ni.. wow wowwww

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

mixed replied at 13-7-2017 05:56 PM
ibuk mithali jaga anak
siap berboleng x berbaju sayur atas lantai ? euwwwwwwwwww pengotor

Kalau ye pun nak tunjuk marhain letaklah lapik kat lantai tu...so pengotor tau..

Edited by merah_arjuna at 15-7-2017 07:05 PM
adelea replied at 13-7-2017 08:56 PM
x perlu la wei , kang ada plak kata aku menujum kat sini ..

takper la , u ols x yah letiaq byk ...

ha tau pun kalo bukan rezeki tonggeng sana sini pun mmg takkan lekat...so just shut up and let them try their best sudah...no need to jadi tok nujum pak belalang pulak...jaga your idol sudah ye..makin hari makin mental...same to her fans...gilerrr

MisXoXo replied at 15-7-2017 06:21 PM
mmg billionaire dan millionaire eh semua ni.. wow wowwww

Abe sajat xda plk  
Tok alif pun

Geng kosmetik timbang kati

nour2001 replied at 15-7-2017 06:40 PM
Kalau ye pun nak tunjuk marhain letaklah lapik kat lantai tu...so pengotor tau..

Baru la ibuk mitaik pic ni je dpt pujian dr karat bebal x reti nk beza kotor dh humble yuck

Cite dapur ke 2 PS yg dok di ulang kotor berminyak abis di jaja serata forom

Uols x tgk lgi pic dapur fs lgi 'humble'  

mixed replied at 15-7-2017 07:06 PM
Baru la ibuk mitaik pic ni je dpt pujian dr karat bebal x reti nk beza kotor dh humble yuck   ...

Si fasah ni kalau letak lapik , anak tu at least pakai singlet aku bole terima lagi, ni? ..a pasal tak bogelkan sekali anak tu dok kat lantai camtu...org miskin pun tau letak alas bila nak menyiang sayur ka hapa kat lantai...so fake lah ..aku tak leh terbaynag adakah fasah ni bagi makan ex laki dia macam ni..

nour2001 replied at 15-7-2017 08:15 PM
Si fasah ni kalau letak lapik , anak tu at least pakai singlet aku bole terima lagi, ni?  . ...

Psl anak dia x berbaju org dlm ig tegur x elok. Abis kena maki dgn karat fs. Org nasihat takut dgn pedo kan. karat fs ckp mcm la anak korang x berbaju kt rmh. Mmg ada tp cda la bongok pg uplaod kt socmed.

Fefeling ibu mitali & humble x kena tmpt makin menjadi sb ada karat pemuja di ig sheol kaki bakup & maki. Hasilnya fs hadiah kan dpt dtg majlis besday yg fs buat tuk anak2,adik2 & fs

i suka jj dgn dik N. harap berkekalan dan ada jodohnya. adik N nmpk matang n soft spoken gitew dr awal kemunculan smpai skang. xda plak sejenis memuji diri atau minta dipuji. cuma hrp skang jgn terlalu terbukalah keduanya jika berpacaran...bahayaaaa.. but i suka durang..

Terimalah hakikat yg fasha memang kaki drama...idup x tenang kalo tak buat drama