CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hr_ikhlas

‘Nur Amalina tidak hanyut'

kaka... skil membaca novel luch ni bkn terletak pada word nya, tapi terletak pada imaginasi ...
thieo Post at 5-1-2012 23:17

alang alang nak buat dosa, baik tgk filem blue terus, lagi best...seriously, kaka red tak pernah baca buku lucah..ntah mana sedapnya ntah...baik baca dragon ball

Diorang ingat nak kena kira jumlah dosa baru boleh tau perbuatan tu halal ke haram kot?
Babai Post at 5-1-2012 23:09

huhu betul gak tu.. pasni kalau tegur anak ka, anak murid ka, jiran sebelah ke, mesti pikir 20kali sbb kang takut kene tempelak "kau ni kerja kira dosa pahala orang ehh?"

Reply 1019# RedDevils

imaginasi mereka!

alang alang nak buat dosa, baik tgk filem blue terus, lagi best...seriously, kaka red tak per ...
RedDevils Post at 5-1-2012 23:19

dlu kt asrama dolu2, mana ada macbook laptop ipad bagai ni

huhu betul gak tu.. pasni kalau tegur anak ka, anak murid ka, jiran sebelah ke, mesti pikir 20kali sbb kang takut kene tempelak "kau ni kerja kira dosa pahala orang ehh?"
AzzaAzman Post at 5-1-2012 11:19 PM

Tula pasal.
Kita tau kalo peluk2 jantan kokesen sambil terpengang ari2 jantan adalah haram.
Adakah itu bermakna kita mengira berapa jumlah dosa?

kuman seberang sungai bleh nampak, tp gajah depan mata buat2 tak nampak ke apa?

berlambak di mala ...
bezita60 Post at 5-1-2012 22:22

artis tu memang trang tang tang haram cara pemakaian seksinya... sapa tak nampak? semua nampak .

Follow Us
sorry, mungkin aku ketinggalan, sebab aku tak nampak pun gambar amalina pegang tundun/penis/ ...
RedDevils Post at 5-1-2012 23:18

bukan pegang......tapi lean against.....istilah yg lebih sesuai, bersandar sehingga tersentuh.

ni gambarnya utk tujuan visualization. Timbul isu ni sebab pagi tadi kami (aku ngan hzln) berbahas sehingga bahagian manakah pada anatomi lelaki tu tangan amalina ni sampai. Hzln cuba berbaik sangka tangan tu cuma sentuh perut je. Aku lak tak dapat nak defy logik mata bahawa tangan tu dah cecah ke area groin kalau pun tak sampai tak tersentuh batang. Lagi pulak masih gambar tangan tu masih berbaki di luar picture, so to say yg begitu jauh ke bawah abdomen lelaki tu  tangan tu cecah. Isu nya adalah adakah normal bagi seorang perempuan bergambar dengan kawan2 lelaki sekuliah dengan pose tangan yg macam tu?

Definisi LOIN:
  • The part of the body on both sides of the spine between the lowest (false) ribs ...
    RedDevils Post at 5-1-2012 23:16

•     nilai2kan....masing2 punya mata lah
    i say NO (because he is somewhat crouching), others say YES.....  

artis tu memang trang tang tang haram cara pemakaian seksinya... sapa tak nampak? semua nampak .
    AzzaAzman Post at 5-1-2012 11:23 PM

Kang tak pasal si pembela retis tuduh ko keje kira dosa retis.

nilai2kan....masing2 punya mata lah
    i say NO (because he is somewhat crouching), other ...
    hzln Post at 5-1-2012 23:25

ala mek....dia membongkok tara mana sangat la pun.....

]

sumber http://azzaazman.blogspot.com

cara posing amalina ni yang buat kita kecewa kot...

bukan pegang......tapi lean against.....istilah yg lebih sesuai, bersandar sehingga tersentuh.

ni gambarnya utk tujuan visualization. Timbul isu ni sebab pagi tadi kami (aku ngan hzln) berbahas sehingga bahagian manakah pada anatomi lelaki tu tangan amalina ni sampai. Hzln cuba berbaik sangka tangan tu cuma sentuh perut je. Aku lak tak dapat nak defy logik mata bahawa tangan tu dah cecah ke area groin kalau pun tak sampai tak tersentuh batang. Lagi pulak masih gambar tangan tu masih berbaki di luar picture, so to say yg begitu jauh ke bawah abdomen lelaki tu  tangan tu cecah. Isu nya adalah adakah normal bagi seorang perempuan bergambar dengan kawan2 lelaki sekuliah dengan pose tangan yg macam tu?
    emasriba Post at 5-1-2012 11:23 PM

Even pompuan yang gedik2 kat malaysia ni pun tak ramai yang berani nak buat camtu ngan kawan2 sekuliah.
    Kalo ada pun yang berani buat depan2 camtu. Maka boleh lah kita tanya, kat belakang diorang buat level maner lak?

bukan pegang......tapi lean against.....istilah yg lebih sesuai, bersandar sehingga tersen ...
    emasriba Post at 5-1-2012 23:23

Ooohhh..gambar ni...OK, pada pendapat aku lah, tangan si amalina tu menyentuh groin area mamat tu , YES.

Naka kata tangan dia sentuh penis, kalau ya pun, bahagian awal penis aja lah, lain lah kalau time tu mamat kokesen tu tgh erected, maka possibility tgn Amalina ni sentuh gland penis mamat tu ada..

dulu masa aku kat U, mmg ada kawan2 perempuan aku yang pegang pinggang aku masa posing bergambar, tapi pinggang lah, tak sampai letak tangan atas groin..da kawan aku tu kokesen

apa yg nak jadi masalah pun kalau si amalina ni pose macam tu? maksud aku, kalau lah dia tak pose macam tu, macam lah kita sure dia tak pegang penis mamat tu, dilain masa, dilain keadaan, khennnnnnnnnnn......so isu pegang penis/tundun ni, irrelevant..

dosa memang dosa lah

bukan pegang......tapi lean against.....istilah yg lebih sesuai, bersandar sehingga tersen ...
    emasriba Post at 5-1-2012 23:23

ehhhh...aku kata pegang perut ka? i don't think so...pandai2 saja buat kesimpulan

nilai2kan....masing2 punya mata lah
    i say NO (because he is somewhat crouching), other ...
    hzln Post at 5-1-2012 23:25

personally, dia tak pegang pun penis. Just a gesture of gedik aja

ada jer lelaki yg jenis portion badan dia bhg atas tinggi, kakinya kemetot sket
    sara juga kata tangannya di bwh pinggang

Ooohhh..gambar ni...OK, pada pendapat aku lah, tangan si amalina tu menyentuh groin area mamat tu , YES.

Naka kata tangan dia sentuh penis, kalau ya pun, bahagian awal penis aja lah, lain lah kalau time tu mamat kokesen tu tgh erected, maka possibility tgn Amalina ni sentuh gland penis mamat tu ada..

dulu masa aku kat U, mmg ada kawan2 perempuan aku yang pegang pinggang aku masa posing bergambar, tapi pinggang lah, tak sampai letak tangan atas groin..da kawan aku tu kokesen

apa yg nak jadi masalah pun kalau si amalina ni pose macam tu? maksud aku, kalau lah dia tak pose macam tu, macam lah kita sure dia tak pegang penis mamat tu, dilain masa, dilain keadaan, khennnnnnnnnnn......so isu pegang penis/tundun ni, irrelevant..

dosa memang dosa lah
    RedDevils Post at 5-1-2012 11:29 PM

Betul.

Even pompuan yang gedik2 kat malaysia ni pun tak ramai yang berani nak buat camtu ngan kawan2 seku ...
    Babai Post at 5-1-2012 23:28

Minda kita boleh menerobos fikir yang bukan bukan, kata hati memang akan memacu kita utk kata "kalau posing pun dia boleh pegang area tundun, maybe dia selalu pegang penis mamat tu"

Tapi bukan kah Islam suruh kita sangka baik, dan jangan terjatuh dalam lembah fitnah?

Bukan aku menyokong tindakan Amalina tu, memang dosa dia liar macam, period.

Tapi siapa kita nak speku apa yg dia buat lebih2?

ada jer lelaki yg jenis portion badan dia bhg atas tinggi, kakinya kemetot sket
    sara juga kata tangannya di bwh pinggang
    mysara Post at 5-1-2012 11:30 PM

Sampai nak cari contoh lelaki yang rare semata2 nak bela si gedik?
    Takjub aku.

Betul.
    Babai Post at 5-1-2012 23:31

cilalak, quote posting aku

tapi aku tak sampai ke tahap aku ada NIAT nak kata dia memang ada usap penis mamat tu