CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: cikna99

Bloggers Gardening Member (Ver.4)

Close [Copy link]
I pun nak minta maaf kat semua members jika ada tersalah kata dan terlupa siapa2 yang minta apa2 benih dari i selama ni...Selamat berpuasa dan menyambut Ramadhan Al Mubarak......

tak aci la kak har...mai sini tamau jumpa saya...uhuksss....
adik kak har laki ka pompuan...?
kalau laki, umah saya saya s'rang student laki yg dok...bole la kalau nk tumpang sementara.

pasal hutang, saya tatau sapa yg janji ngan saya nk bg spatho pink pada saya.
saya masih menunggu add miza, utk pos spatho peach.

jugak nak amil kesempatan nak ucap Selamat Menjalani Ibadah Puasa dan Terawih. Semoga Ramadhan ini bukan Ramadhan yg terakhir utk kita. Amin.

evy nak ucapkan selamat mengamalkan puasa kepada kawan2 yang beragama Islam,semoga diberikan kekuatan dan semangat dalam menjalani puasa...

1282# Mas916

Mas..minta maaf banyak2 tak sempat nak singgah mana-mana lagi..masa suntuk sangat. nanti lenkali akak pi lagi akak singgah.

anak buah akak lelaki. Mas duduk kat mana? tak pe lah kot Mas..dia dah dapat bilik sewa..terima kasih banyak2 pelawa..

1284# har123

saya ada beli apt kat area2 poly tuh.....s'rang saya sewakan.
umah mak saya pun tak jauh dr situ.....

tak per la kaka, tader rezeki....insya Allah lenkali..

ooo..Mas duduk area situ ke..akak tak tau pon. Masa akak citer kat sini tanya sesape tau ada rumah sewa kat area sini..akak tak nampak pon Mas masuk sini..kalau akak tau mesti akak singgah jumpa Mas..

Tak pe Mas nanti lenkali kita jumpa..

Follow Us
1283# evy8

Terima kasih atas ucapan tu evy...pandai sungguh beri semangat......

selamat berpuasa semua..................
harap maafkan sy ada salah dan silap yg banyak ni...........
maklumlah hanya tulisan..............
lagikan lisan pun salah tafsir inikan pulak abjad jer yg kuar.......

1286# har123

time tu saya off day....tu yg tader lam ni...

dah kul 1 mas...........
lum tido lagik............
sy dah nak mengundur diri ni................

salam semua...
huhu I'm back di tengah keheningan malam ini...

dikesempatan ini sempena bulan Ramadhan yg akan tiba, cikna ingin memohon ribuan ampun dan maaf sekiranya terdapat salah dan silapku tak kiralah dari lahir ke batin...sengaja atau pun tidak sengaja...jika ada yg terasa terhadap mane2 coretanku sebelum ini...maafkan daku ehhh... kalu ada yang terlebih or terkurang dalam kiraan harga tu..cikna mintak halalkan ehh..kalu ada yg mintak apa2 cutting or benih tp belum diterima, harap PM cikna semula...cikna seakan mudah lupa sejak gugur aritu... maafkan  ehh..

baru sat td..cikna baru abis deko kek ini untuk bujang cikna yg ke 5 tahun n nak hantar kat taski dia esok.. sepatutnya sambut birthday ahad nie, tapi terpaksa awalkan sbb bulan puasa n cuti sekolah next week... lagipun dia yg asyik sibuk tanya.. bila ibu nak wat kek.... nie lahh hasilnya yg comot tuhh...

kak har...
huaa..kak har g rumah dea ehh..cun kan.... ada singgah sekali tak...pi ronda rumah harris. Dekat je dari situ...

khairi..
rindu hang punya komen kaw2 punya... apapun kita sebagai rakyat nie, dok pong pang sana sini...kena jaga jugak batasannya, takut kang kena spam oleh pihak juri yg bertauliahhh opsss...

evy..
rumah jenis apa yg evy prefer?

saya pun nak ambik kesempatan di sini nak mintak maaf dan mintak halalkan terlebih terkurang dari segala segi. maklumlah dah tua2 ni kekadang terlupa, terperasan dan ada kala benda yg kita rasa 'okay' bagi kita mungkin menyentuh hati orang lain. kalau2 ada tergurau/terusik lebih kurang tu mintak maaf banyak2 lah ye...

Erm sebenarnya saya dalam dilema nih..sama ada sambung belajar..atau tak..sebenarnya suami saya pun sedang proceed dianya study..jadi bila big bos arahkan further study..rasa cam berat hati..bukan apa ...
_mangifera_ Post at 19-8-2009 22:44

fera.....wah..tak lama lg kena pangge DR la....
apapun bincanglah dari hati ke hati ngan hb....mana tahu kot2 bg dia ok ja.....
jiran sebelah...si suami buat dulu PhD, dah abes....pas raya ni ke UK lagi..wife plak sambung.

1290# cdini

kalau nampak tgh2 mlm saya OL tu..maknanya saya jadi burung antu...

saya pong nak nak ucapkan selamat menyambut ramadhan al-mubarak
mintak maaf byk² kalu tersalah kata dan bahasa
kalu saya ada janji nak kasi benih ke,pokok ke ingatkan la saya balik..huhu
mintak halal mana yg terlebey dan terkurang tuh..huhu

saya pun kalau ada rezeki tahun depan nak sambung buat master jugak, tapi saya nak ambik eMBa je dari USM dan cadangnya nak ambik business admin dan minor dalam islamic finance. sebabnya eMBa ni saya tak payah attend kelas dan berdasarkan coursework saja. ni salah satu persediaan bila saya nak pencen kerja offshore la, cadangnya nak ambik jugak certified financial planner punya certificate supaya maybe boleh buat part time job sebagai financial planner/adviser. banyak saya tengok financial planner ni lebih pada conventional punya cara, why not saya cuba2 dgn islamic banking dan pelbagai lagi islamic tools utk pengurusan kewangan ni??

1292# cikna99

he he he

ada gak yang minat dgn TULISAN KERAS saya ye...terima kasih semua ye......ye, saya masa menulis tu dah sedaya mungkin cuba jaga batasan....cuma tu kekadang nak lepas geram gak la...

terimalah pantun 2 kerat saya..

ESOK DAH PUASA
AMPUN MAAF SEMUA

burrpppp...alhamdulillah...

hari ni kami kat ofis wat pot luck sempena menyambut ramadhan esok.
kenyang gila dah sekarang ni...
mcm2 ada....
nasi lemak, roti jala, roti canai, capati, mee goreng, karipap yg pusing ada tak pusing pon ada, jus buah2an, rendang, nasi goreng , puding, agar2...yg ni utk bfast jer..
for lunch ada nasi bukhari, nasi putih, sotong potugis, kari ayam...yg lain2 tak sampai lagi...

ada sesapa leh tolong tak...
sy nak koordinat utk ke LC dan bukit changgang...
cdg nak pegi ptg ni...berdendang sebelum puasa...