CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: cikna99

Bloggers Gardening Member (Ver.4)

Close [Copy link]
1318# Paradox11

Tuler..nak amik momentum balik tu susah jer rasanya..tp disbbkan dah byk kali minta tangguh..terpaksa gaklah

thanks para...

fera.. buat pjj ngan usm kubang kerian ek

1319# Paradox11

Thanks para..

1322# MMISS

Tak kat minden tuh..in biotech....huhu aku dah lama tinggalkan bab clinical..masa degree mmg amik clinikal

fera.. adik aku 2 org keje kat situ bahagian pentadbiran kewangan. masa bayo fees musti jumpa salah sorang drpd dorang

weh kalu kampus kejuruteraan dekat ler ngan umah aku, dealova n harris

Kawan2 semua...
Selamat menyambut Ramadhan...mintak maaf semua kalu ada salah silap masa posting.

Follow Us
Salam ramadhan untuk semua.  Semoga kita sentiasa diberkati.

kepada warga HG "Selamat mengerjakan ibadah puasa semoga segala amalan kite semua diterima olehNya"

Selamat Berpuasa untuk semua, selamat sahur mlm ni...
Maaf andai ada tulisan saya yang menyinggug perasaan sesiapa.

Anak saya yg 5 thn pun nak belajar puasa katanya, niat puasa & doa berbuka puasa dah hafal.... ntah la cam mana esok....

kak aya juga ingin mengucapkan SELAMAT MENYAMBUT BULAN RAMADHAN DAN SELAMAT BERPUASA KEPADA WARGA HG YG BERAGAMA ISLAM ...

ampun maaf di pinta sekiranya ada tersalah.. tersilap.. terkasar bahasa atau terlanjur bicara selama berkawan kat HG ni.jua di mohonkan halal dr kawan2 yg pernah beri biji benih dan juga cutting kepada kak aya..... jasa kalian hanya Allah saja yg dapat membalasnya.
thanks alot semua....

RAMADHAN... datang mu membawa seribu rahmat dan berkat ..... tak sabar nak tunggu solat terawih malam ni.. juga tak sabarnya nak tunggu bermulanya puasa besok....

1291# cikna99

Wah cikna..beruntung anak cikna dapat ibu pandai memasak..huuhu..saya byk kali wat kek..tak menjadi saja..anyway..happy besday to anak cikna..semoga menjadi anak yg soleh

1325# MMISS

Mmiss, sebenornya rumah peninggalan arwah FIL aku kat taman putri gunung,simpang 4, tasek tuh..aku biasa g area korang tuh..hahah..cumanya sejak MIL kawin baru..dok kat pendang..jarang ler lepak kat sana..balik singgah sekejap jer.. 

1312# MMISS

Awai tutup buku..kuikui..aku plan nak sorang lagi..kalu dapat nakler pompuan..cukupkan 2 pasang..ehehe..

(tau disuamiku mesti ditempelaknya..sbb sebelum nih dia yg dok kata cukuplah..cukupla..pastu lepas dapat pengalaman kena tahan wad lama, kes premature labourlah.. terus ku cakap tobat..alih2..baby baru masuk 6 bln dah berangan nak tambah girl )

saya walaupun dah ada sepasang teringin jugak la nak tambah kurang2 sorang lagi. lepas cukup 3 baru la fikir nak tutup kedai ke tak...

fera.. dekat jelay ek. kira ko mmg familiar ngan kawasan sini.

fera.. harris. aku bukan tanak anak ramai tapi yelah this yr aku dah 33. tanak ler sampai 40 still beranak.

Kaum kaum ibu mesti dah ada menu juadah berbuka petang ni. Kalau Cikna agaknya dasat betull....kih..kih...

anak saya w/pun dah terbuka puasanya lebih awal tetap demand ayam masak kari, ayam goreng kfc, udang sambal...dushhh..mengalah org yg berpuasa. Petang ni berbuka dgn mak ayah saya.  'Tajilan'nya ingat buat pizza jer, yg senang2.

Selamat bertarung di dapur ye kawan kawan......

huhu dah siap sedikit juadah..tak byk pun..cuma ketam masak lemak cili api ngan bubur som som..sikit lagi nak tumis sayur campur+goreng sotong salut+nugget tempura...anak teruna saya, puasa takat kul 12..si kakak alhamdulillah masih bertahan..

Post Last Edit by cdini at 22-8-2009 18:40

"ibu.....lamo doh man tak makan. Pagi tadi lagi....uuuuu....uuuuu"
mintak kasihan. Sy jawab...
"kejap lagi doh.....tak sampai sejam dah lagi"......
"man nok rayo ke dok".....terus diam...

anak jantan mintak nak berbuka.......
si adik setengah hari jer.....
macam2 gaya dia buat utk nak buka puasa.....

Setelah lebih 10 tahun tak berbuka kat tempat keje, harini sejarah berulang kembali.
1 Ramadhan 1430 akan berbuka puasa bersama2 ngan kawan2 jap lg. Tak perlu bertarung di dapur..hanya men tunjuk ja...huhuhuhu....
tadi dh stand by, cucur udang dan karipap. kurma di sponsor oleh kawan saya, ada yg bawa tepung talam.  saya mmg jenis yg makan cucur kalau time bebuka...kdg2 ja nasi.....takut sat g jadi ular sawa.. ,P
pg td pun sahur pun  kat tempat keje. sampai isnin. pastu off sampai khamis, bole bukan ngan family......

cdini tak dpt nak reply pm sy jawab sini saja ok. sy tak tau kopi blh tanam dgn cutting atau tidak. kalau mmg confirm blh jom kita tukar2 dgn cutting anggur pun boleh.