CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Apai90

Serumah Dengan Jin

aqua_marine replied at 18-3-2017 06:54 PM
Tggu aku on9 pakai laptop dlu malam ni. Dlam tipon ni xde bideo tu. Sabaq na.. Jangan marah...

...

xpe2  sharing is caring

CiliPadiSedap replied at 18-3-2017 07:06 PM
xpe2  sharing is caring

Sorry la haa.. Dan dan je laptop aku rosak. Kah kah. Dia pye capslock & numlock dok blink2 je. Huhu.

aqua_marine replied at 19-3-2017 06:52 PM
Sorry la haa.. Dan dan je laptop aku rosak. Kah kah. Dia pye capslock & numlock dok blink2 je. Huh ...

ce format balik. xpe..

Refer balik tenancy aggrement.. tulis kt tenancy aggrement kalau ada mahluk selain manusia tuan rumah wajib halau atau sewa di bahagi sama rata..

Serius ke boleh buat tenancy agreement macam ni kaka @CiliPadiSedap ?? Saya dah 2 kali terkena rumah sewa yg ada benda lain. Kalau murah takpe la jugak. Ni sewa sama je dengan rumah2 lain. Bukan apa...kita balik rumah penat2 nak berehat, nak tido tapi time tu la dia nak kacau tarik selimut la, menjerit la. Stress kepala hotak

EncikRhoma replied at 20-3-2017 02:10 PM
Serius ke boleh buat tenancy agreement macam ni kaka @CiliPadiSedap ?? Saya dah 2 kali terkena r ...

Boleh.. kita sewa rumah bukan sewa jin..    sbb tu pentingnya tenancy aggrement..

Edited by Apai90 at 21-3-2017 10:11 AM

Hola   Sorry lambat update sambungan..  Super busy last week.. Ok ini sambungan hari tu ye:

Malam tu aku tidur dekat bilik abang sepupu aku tu.  Mak cik, pak cik dengan sepupu aku tu tidur bawah semua.  Abg sepupu aku tu awal2 dah membuta , penat sangat kot.. Aku masa tu dok tgk movie kat laptop so tidur agak lambat la..  Bila dah mcm ada gam dekat mata tu baru aku pun nak tidur..  Masa aku nak tidur tu takde rasa ada apa2 yg pelik ke apa biasa je. Masa aku baru nak lelapkan mata tu,  ada bau macam wangi. Mula2 tak ambik pusing sangat sebab aku ingat bau air freshner. Tapi bau tu makin lama makin kuat..  Dah macam dekat giler dengan aku.. Owh lupa bagitahu.  Time tu aku tidur shirtless berkain pelikat je. Biasa la laki hehe if rumah sendiri lagi la berboxer je kot haha   Ok so lepas bau wangi tu makin dekat,  tiba2 aku rasa mcm sejuk je tetiba.  Aku masih lagi cuba pejamkan mata. Husnudzon je sejuk ni sebab air cond ni..  Sekali tengok laa xda air cond pun bilik tu  

Time tu jugak aku  ada terdengar bunyi.  Macam suara2 berborak tapi tak nampak pun sapa.. Then aku terasa haus.  Aku nak bangun la minum air kat dapur.  Aku pun bangun.  Tapi aku mcm tak boleh nak bergerak.  Aku cuba sedaya upaya nak bangun tapi macam kaku.. Aku jenis yang malas nak pening2. Last2 aku tidur jela..malas nak pikir kenapa aku tak boleh bangun ni. Aku pejamkan mata aku paksa diri untuk tidur.  Then aku rasa macam ada benda perlahan2 bergerak daripada bawah badan aku. Ni bukan rasa mcm hantu Ju On merangkak kat badan ke apa tapi rasa  macam angin cmtu, bole rasa macam menjalar kat badan.  Then aku bukak mata,  aku tengok selimut aku perlahan2 macam kena tarik ke bawah.. Aku dah menyumpah dalam hati.  Siot betul..  Selalu dengar citer je org kena mcm ni sekarang aku pulak merasa.  

Aku pura2 tak peduli je selimut tu kena tarik.Sebab aku fikir ah biar la, dia nak usik2 la tu.  Pura2 tidur jela.  Tetiba aku macam dengar suara ketawa.. Dekat sangat aku dengar suara tu.  Macam ketawa yang sinis bunyi dia.  Tetiba aku rasa macam kain aku pulak kena tarik ke bawah..  Serious aku dapat rasa kain aku nak tertanggal. Time tu jugak aku nampak macam ada satu lembaga depan aku. Muka tak clear sangat tapi mmg perempuan.. Time tu bau wangi dia jangan cakap la.  Suddenly aku rasa macam  ikatan kain aku dah terlucut daripada pinggang. Serentak tu jugak bunyi ketawa kuat aku dengar..  Macam mengilai pun iya jugak bunyi tu..  Badan jangan cakap la,  langsung tak bole bergerak.  Kaku sekaku-kakunya. Aku dapat rasa lembaga tu tindih aku.  Aku cuba jerit mintak tolong dengan harapan abang sepupu aku tu akan terjaga and bole tolong aku tapi suara pun macam tak terkeluar

Aku dah pikir macam2 dah masa tu. Aku dah cuak fikir pehal perempuan ni tindih aku.  Tindih2 jela, tarik selimut kenapa?  Kain aku sampai terlucut ni apa dia nak? Aku da gabra da time tu..  Rasa cam nak  nangis..  Apa benda alah ni nak buat kat aku?  Takkan nak rogol aku kot??  Aku kahwin pun belum. Gila ah aku hilang teruna cara camni   Serious otak aku pikir macam2 masa tu.  Time tu jugak aku rasa macam sejuk semacam satu badan tiba2.  Rasa lagi angin menjalar satu badan.  Dekat leher, dada apa semua. Aku cuba lagi bangun and lepaskan diri tapi tak berjaya. Macam2 ayat aku baca. Lagi aku baca lagi kuat pulak aku dengar dia ketawa mengilai.  Badan dah sejuk semacam dah. Aku rasa kain aku dah makin tertarik ke bawah.  Sikit lagi memang tinggal boxer je then kalau itu pun dia tarik jugak memang lauk la aku dengan benda alah ni pastu.  Tiba2 tak tau miracle ke apa,  phone abg sepupu aku bunyi org call.  Terus dia terjaga and dia angkat call.  Pastu dia bangun and bukak lampu bilik sebab nak cari barang. Waktu tu jugak perempuan tu terus hilang macam tu je. Aku pun da bole bergerak and bangun balik. Fuhh selamat aku dari ternoda dengan benda alah tadi tu Berpeluh2 aku time tu. Kontra dengan rasa sejuk yg aku rasa masa tadi. Abang sepupu aku tu tengok aku dan pelik tengok aku. Dengan kain terlucut separuh dah and tinggal boxer je then berpeluh2 pulak tu. Boleh pulak dia tanya " Kau mimpi basah ke apa ni? Kau buat apa ni wey? " Siot je soalan dia.. Ingat aku apa?  

Ok takat ni dulu..  Nanti I'll update pasal kunjungan ustaz ke rumah tu pulak untuk tinjau keadaan sebenar rumah tu
Till then..   Sorry if tak best cerita ni huhu

Follow Us
CiliPadiSedap replied at 20-3-2017 02:32 PM
Boleh.. kita sewa rumah bukan sewa jin..    sbb tu pentingnya tenancy aggrement..

Ni serius ke apa ni sis bole buat mcm tu??    

Apai90 replied at 21-3-2017 11:26 AM
Ni serius ke apa ni sis bole buat mcm tu??

boleh je. atas budi bicara pemilik rumah dan penyewa. tp rumah kak tak boleh.. sebab kak letak jin tu untuk sakat siapa yang rosakkan tombol pintu, patahkan singki.. malas basuh pinggan mangkuk.. air membazir.. kalau download torrent kaka suruh dia switch off unifi bagi dia seram

d_dalia replied at 17-3-2017 07:50 PM
eh uols budak IS..mesti sama dgn kwn iols tu..kat office ni ada 2 org ex IS kat puncak  ...

gulp...IS di mana2 . Batch bile tu ...

yokoono replied at 16-3-2017 05:15 PM
yesszaa kandang!!  malu nk sebut kt sini sebenarnye ... rumah2 double storey seberang jln tu ...

rumah kakak aku kat nusarhu tu la....kedai2 makan depan tu korang panggil kandang ye? hihi baru ku tahu

bolamata replied at 21-3-2017 03:11 PM
rumah kakak aku kat nusarhu tu la....kedai2 makan depan tu korang panggil kandang ye? hihi baru ku ...

aa food court tu bdk2 uitm pggil kandang. Kebanggaan bdk2 puncak ok

yokoono replied at 21-3-2017 04:09 AM
gulp...IS di mana2 . Batch bile tu ...

batch umur skang 34..yg sorang lagi tu 37..

d_dalia replied at 21-3-2017 04:48 PM
batch umur skang 34..yg sorang lagi tu 37..

erkkk yg batch 34 tu sama dgn meols..msti meols knal. tnya dia IS brp?

yokoono replied at 21-3-2017 09:36 AM
erkkk yg batch 34 tu sama dgn meols..msti meols knal. tnya dia IS brp?

mesti kenal punya tu.. kang iols text dia tnya..

CiliPadiSedap replied at 21-3-2017 11:57 AM
boleh je. atas budi bicara pemilik rumah dan penyewa. tp rumah kak tak boleh.. sebab kak let ...

Wahhhh kaka mcm bestpren je dgn dorg      

Apai90 replied at 20-3-2017 12:20 PM
Hola   Sorry lambat update sambungan..  Super busy last week.. Ok ini sambungan hari tu ye: ...

Kenapa handphone abang saudara you berbunyi? Kalau handphone abang saudara you tak berbunyi I yakin cerita dia akan jauh lebih menarik dan sensasi.

Birahnya jin tersebut. I yakin jin tu pasti kecewa tatkala mendengar handphone abg saudara you berbunyi.

Dalam hati jin tu mesti ckp macam ni "Cis, rosak program aku. Aku baru nak ber slow and steady dengan jejaka ni. Kempunan aku malam ni!"

Takpa Apai. Hang lelaki. Tak luak pun. Pejamkan mata and just enjoy the show!

Aku kahwin pun belum. Gila ah aku hilang teruna cara camni

Sorry TT,  I rasa lawak sangat part nie, tak menahan nak gelak

Edited by Apai90 at 22-3-2017 09:57 AM
WhiskeyScotch replied at 21-3-2017 11:13 PM
Kenapa handphone abang saudara you berbunyi? Kalau handphone abang saudara you tak berbunyi I yaki ...

Choyyyy enjoy jadahnya..Hilang teruna kat benda mcm tu  

Amboi, you mcm suka je cmni , siap slow and steady hahaha

BlueRoses96 replied at 22-3-2017 12:43 AM
Sorry TT,  I rasa lawak sangat part nie, tak menahan nak gelak

Lawak ? Hahah woo scary woo time tu.. Rasa cam pasrah terpaksa da time tu  

update lagi tt