CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dira

Tak de spark..

sarah82 replied at 21-9-2019 11:50 AM
Ye la.. Menang kat manak laaaa

Kan, setakat nak sebut hang single.....nak buih forummers lain dalam board FD nee boleh ler.....

menakkautau replied at 21-9-2019 11:50 AM
We only hear one side of the story.....i am very much convince...TT nak kita beri dia dorongan unt ...

x baik mendoakan kehancuran kebahagiaan rumahtangga org lain, jangan ada sikap dendam sekiranya pernah merasai keperitan akibat perceraian sehingga mendoakan kehancuran org lain... apakata manak doakan kesudahan yang baik bagi setiap pasangan tersebut... kan itu lebih baik...

adila39 replied at 21-9-2019 11:49 AM
Hi manak.. tu la.. sy wish her well je la. Sebab kalau bagi tips nanti jadi no more to be seen.

...

Tau takpa.......

So hari raya eid tahun depan....giliran sikecik dgn papanya atau camna???

Atau hang dah momok kan anak hang tuh bahawa sesungguhnya papanya hantu jembalang jenis biskut marie???

carly_lah replied at 21-9-2019 11:55 AM
x baik mendoakan kehancuran kebahagiaan rumahtangga org lain, jangan ada sikap dendam sekiranya pe ...

Org melayu nee tak boleh berlembut selalu.....nak kena sarcastik...hit them where it matters most......kalau lembut sangat jadi layu.......

Kan???

1 je nak ckp kt TT. Jgn sampai yg dikejar x dpt yg di kendong keciciran.

Ada salah u yang dis simpan tapi u tak tau apetu

Lelaki mmg cmtu
Seks dari u untuk abiskn napsu je meaningless

Why u xpuas dia xpalai kondom?
Confuse mak

Follow Us
Kenapa kena pakai kondom......

menakkautau replied at 21-9-2019 11:38 AM
TT nee rasa manak,bukan soal samada akan terjebak dgn 'makan luar' atau tidaknya...tapi lebih pada ...

Kikikikiki.... kan cuoolss..
hokeylah.. sistur nk bcerai kah? Mintak di sappot commnt kah?
Meh ioollss list downkn kebaikan & kburukknnya.. klu boley hadap.. ioolss guide pulak nk bcerai dgn mudah dpjbt agama...
Dlu iolss ada 1 kwn.. skrg pn stil kwn jgk wlpn kwn ioollss tu kaki sentap dia rsa dia jer betul.. ahh.. psetankn..
Dia ni kerja kerani2 jer tp laki dia berpangkat besau.. laki negeri lain. Dia ni klau mlaram ya ampunn cm tok Vidas... gitulah.. liplap lah.. x padan ngn gaji. Laki dia bg semuanya.. ank2 dh beso. Dia asik ckp laki dia x layan dia on bed.. laki ada btina lain.. end up my fren ni ada la mengatai fookie mmbirah diluar jua.. 2x5... alasan laki x bg nafkoh bathin.. i ckp.. BERCERAI JE LA WEYY... senang.. tp dia ckp SUSAH LAH... U X FAHAMM... bla..bla..bla.. mcm kaitkn dgn ank2 gitu...
Alahlah.. sebenarnya.. kalau becerai nnti...
BOLEH KE NK BMEWAH2 DAH ? UMOH BESO... KRETA MENJALAR DGN GAJI KERANI JEWWWW? Fikir2kannn...

Tt dont chu dare to "makan luar" tt..aiolzs belum berumahtangga tp kan,tt mmg lawa,caner tt communicate dgn hubby tt?

Ada bebel2 tak kt dia?ada manja2 tak kt dia?anything you did bila yuolzs berchenta dulu2 y bt dia jatuh hati kt tt,ada lagi tak tt buat?hehehe

Victorioussss replied at 21-9-2019 06:01 PM
Ada salah u yang dis simpan tapi u tak tau apetu

Lelaki mmg cmtu

Hang pun jgn jadi penasihat yg bebal al murakkab.....dah sampai 3 org anak terlahir dari vagina TT, tidak mugkin hang lebih kenal tok laki dia dari diri dia sendiri....kan???

Ini jenis isteri yg sedang bergelut dgn nafsu nafsinya...mencari yg luar tuh baginya lebih mudah dari cuba mendekati suaminys to find out the real truth that may been bugging him...

Hence, my own derivation....no matter what we may all say...TT may already has set her mind utk makan pisang salai luar....

Nak manak sambung lagik???

salmon-suki replied at 21-9-2019 08:27 PM
Tt dont chu dare to "makan luar" tt..aiolzs belum berumahtangga tp kan,tt mmg lawa,caner tt communic ...

Bila dah sampai masuk board bukak tred.....its only natural for you to reveal WHAT YOU WANT OTHERS TO KNOW and NOT WHAT WE NEED TO KNOW.....

Insan seperti ini sebaiknya bak kata anak buah manak , boarkan si luncai jatuh dgn labu labunya........BIARKAN, BIARKAN.....

Bila asas iman itu haywire, inilah jadinya....

Kohnon, dipuji masih sexy, ler, bergetah ler, ramai yg tak sangka dirinya sudah bersuami dan beranak pinak ler..........ini semua adalah tannda tanda awal for destruction of a marriage....

You dont think so??.?

AyaqMeloSuam replied at 21-9-2019 07:01 PM
Kikikikiki.... kan cuoolss..
hokeylah.. sistur nk bcerai kah? Mintak di sappot commnt kah?
Meh  ...

Tau takpa.....

Anyway kita tengok kan sahaja, drama sweet dreams apa TT kita nak lakarkan selepas ini....

lililen replied at 21-9-2019 12:41 PM
1 je nak ckp kt TT. Jgn sampai yg dikejar x dpt yg di kendong keciciran.

Yang penting dan  terdesak buat TT waktu nee.....pisang luar banyak sedang menanti sedangkan pisang dalam rumah...macam tak wujud....

Hang pikir???

Kan dira???

Manak, i am not foooool to entertain your provocation.. Ur cents just not worth.. Better u keep it to yourself..

penmerah replied at 21-9-2019 07:55 AM
Cadangan saya, mulakan dengan Cuba dekati minat dia
TT kata hubby suka kereta kontrol
So every tim ...

Rasanya ini pemula yg dia seem lost interest kat aku..
Aku mg xsuka and against sgt dia main kereta tu.. Tak pernah support.. Each game aku tk pernah ambik tau pn dia menang ke kalah ke... He really swoooned by the toys...

Sebab apa aku tk suka? Sebab dia buang masa tk fokus kat aku.. Balik krjr tgk kereta.. Ckp dgn gang2 kereta dia lg lembut dr ckp dgn ak..

Aku cuba la.. Tq for ur advise

dira replied at 22-9-2019 10:35 AM
Manak, i am not foooool to entertain your provocation.. Ur cents just not worth.. Better u keep it t ...

And neither can you make a mockery and fool of my fellow fprummers here you moron....

Nak pi carik pisang luar ..by all means...hang dah berbulu, masih bergetah kan???nak cuba cuba buat maksiat under the pretext yg laki tak boleh nak satisfy hang???

Jgn sampai hang kena ludah dgn manak......

yuki812 replied at 21-9-2019 11:26 AM
kdg saya notice ada perempuan kurang menarik dr segi fizikal tapi kenapa lelaki mudah tertarik. ye.. ...

Hari tu dia suruh aku tnya whether dia bahagia ke tk dgn aku... Aku tnya la.. Dia ckp aku suka bebel... Tak support dia...

Betul la tu dia xtenang dgn aku

Bila aku kt ak get random msgs from men tu bkn mksd aku, aku nk g membirah dgn diorang...klu ak nk membirah i wont b asking here la

Bertahun tak sekatil dgn suami sendiri, masih nak sebut ramai jantan diluar yg mengidam akan diri???

Spesis jenis apakah ini???

Cerita, bogelkan apa yg hang nak bogelkan lagi tang diri laki hang dira......dont hold back.....

Kalau nak bodoh bodohkan org lain...boleh jerk...dgn manak hang try ler.....