CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: 8tuk

Harap KK tak jadi macam ni...

Close [Copy link]
Originally posted by Anak_Nogori at 9-1-2005 08:25 PM "Emak bapak ko keturunan Anjing sial, anak2 ko nanti berketurunan anjing bangsat..cucu ko nanti jadi babi."

Bam.. aku respect mu, sebagai seorang lawan yang boleh slow talk. Tapi aku highlight kan satu statement yang diluar peradaban Melayu, apatah Melayu lanjut usia seperti dia tu.

Statement itu bukan untuk aku, untuk orang lain namun statement tersebut cukup untuk kita nilaikan betapa busuk, kejinya hati perut orang yang keluarkan kata-kata tersebut. Aku bawakan hal ini disebabkan dia selalu komplen cara orang lain punya statement, so tengok sendiri lah bahasa mulia yang dia tunjukkan.

KuntaKinteJr This user has been deleted
Originally posted by Awang Ganu at 2-3-2005 01:15 PM:

Bam.. aku respect mu, sebagai seorang lawan yang boleh slow talk. Tapi aku highlight kan satu statement yang diluar peradaban Melayu, apatah Melayu lanjut usia seperti dia tu.

Statement itu  ...

1. Topik ni dah makin melalut.
2. Isu AN maki ni dah dibincang merata dah. Yang lama dah tahu sebab apa isu ini terjadi dan apa puncanya. KK tak nampak apa isu nak ungkuit kat topik ni lagi. AN bukan ahli politik pun dan dah tak jadi moderator pun.

Originally posted by KuntaKinteJr at 2005-3-2 13:27:

1. Topik ni dah makin melalut.
2. Isu AN maki ni dah dibincang merata dah. Yang lama dah tahu sebab apa isu ini terjadi dan apa puncanya. KK tak nampak apa isu nak ungkuit kat topik ni lagi. A ...

Moderator KK,

tak pernah aku kata anak nogori tu ahli politik.. :lol
AKu quote statement tu bila dia komplen statement orang lain atau mau tunjuk baik. Kalau dia personally attack somebody, i ill do the same.

Originally posted by Awang Ganu at 2005-3-2 01:30 PM:

Moderator KK,

tak pernah aku kata anak nogori tu ahli politik.. :lol
AKu quote statement tu bila dia komplen statement orang lain atau mau tunjuk baik. Kalau dia personally attack somebod ...

Selama aku berforum AN adalah seorang senantiasa menjaga tuturnya. In fact masa Awang Ganu di maki dan di sumpah (termasuk anaknya yang masih dalam kandungan), oleh forumners mak nyah kerana sudah tak tahan di ejek dan di hina oleh Awang Ganu, AN lah yang membantu Awang Ganu.Awang Ganu yang benar sedih dan meminta supaya anak dalam kandungan isterinya itu jangan di sumpah telah di tenangkan oleh Anak Nogori.

Tulisan AN memaki forumner dengan panggilan Anjing itu hanyalah reaksi dari provokasi melampau forumner itu sendiri. Dan AN tidak sedikit pun patut merasa kesal dengan makian nya pada forumner itu...bak kata orang kampung Maideen - Anger is a dignified emotion!

Ini adalah berlainan dengan forumner yang tak pasal pasal panggil orang bengap dan boleh menipu lagi kununnya dah banyak thread yang menerangkan Ugama dan politik tak boleh di pisahkan...:ah::ah::ah:

grugals This user has been deleted
bestnya..dah lah malu2 alah masuk lp balik..pastu buat thread cam budak tadika..asal tak masuk je lp ni..takyah lah buat thread2 mengarut tu..tak menjadi kudis pun..org keliling dah tengok korang tu camna:lol

Originally posted by grugals at 2005-3-2 03:44 PM:
bestnya..dah lah malu2 alah masuk lp balik..pastu buat thread cam budak tadika..asal tak masuk je lp ni..takyah lah buat thread2 mengarut tu..tak menjadi kudis pun..org keliling dah tengok korang t ...

posting dari seorang yang diberi tanggungjawab sebagai Moderator..
?????????????
ingat....
M O D E R A T O R..... bukan P R O V O K E R....

come on MOD... pull up your socks

MODERATOR - a presiding officer, as over a forum, a legislative body, or an eccleesiastical body in the Presbyterian Church

Follow Us
Sub board di wujudkan untuk perbincangan yang berhemah..dan dikawal oleh mod BN sendiri.. wondering nampak thread tak kemana..

so sorry

12
Return to list New