CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fireunicorn_85

Kisah seram di TANDAS rumah/sekolah/kampus/public/ofis dan sebagainya

crita aku xdela seram sgt...bila aku sengsorang kt umah,bila mandi,kekadang aku dgr cam laki aku balik.sebab bunyi pintu umah kan....tp bila aku tunggu laki aku panggil aku,xdak pon....skang ni kalo aku mandi n stay kt umah sengsorang,mesti aku bukak tv...

mendaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

kejadian masa nak balik kampung.  bas berhenti kat toilet perhentian dalam kul 2 pagi camtu
la.  Walau tak ramai turun ke toilet tapi mengenangkan panggilan alam, aku gagahkan diri gaks
le ke toilet.  masuk je bau wangi tapi aku ingatkan bau sorang pompuan india yg kebetulan naik satu bas ngan aku la, tapi dia dh nk kuar masa aku masuk.  pas selesai, aku cuci tgn tp
terperasan yang cermin tu bergoyang. bau wangi tu  x ilang lagi, aku siap ckp dlm hati
'bau bedak apa laks ni'. sambil cuci tangan aku tengok gaks ke cermin yang still bergoyang
sampai ke atas kot2 ada kipas ke yg menyebabkan goyangan tu, tp xde.. ada bunga je..
cepat2 la aku kuar sblm nmpk laks benda2 lain..

Aku nak citer gak.. tapi tak seram la.. aku je la yg seram.. Masa aku dok asrama dulu.. cam biasa la, senior dok citer pasal hantu2 kat dlm toilet ni... asrama aku tu 2 tingkat... bilik air/tandas ada 2, tkt atas dgn tkt bawah, tkt bawah takde tandas utk memerut... bebudak dok tkt atas... kat bwh surau, bilik study...

Yg hampehnya... tandas tkt atas tu kotor dan busuk nak mampus... najis merata-rata... dlm 10 tandas tu.. ada 1 or 2 je yg ok.... tp geli gila ah... bila dah terpaksa je baru masuk tandas tu... dah la lampu selalu rosak.. aku ni bukannya berani sgt.. tp kalau dah terpaksa tu... redah aje la...

bebudak lain ada juga la citer ada gangguan... tp kalau dah terpaksa tu... nak buat camano...

Reply #104 UnicornBerapi's post

kekadang kan terpikir gak..
org yg melepas merata-rata ni
wlpn dlm toilet..
mcm pelik jek..

citer sal kt asrama ni...kwn aku penah alami satu kes ni..actually aku tak igt sgt citer nya..tp aku rasa lebih kurg mcm ni la...

kwn aku ni laki...so asrama lelaki ni kt kawasan luar kolej...kawasan umah teres..actually kwsan perumahan tu dah mcm2 berlaku...org kata situ glamour dgn cik pon...kwn2 aku ramai la yg dah jumpa..

tp kisah paling seram ada sorg kwn aku ni...dia tgh masak maggie..org bujang masak maggie kebiasaanya just letak air panas je..dapur dia betul2 bertentang dgn tingkap....umah teres kan ada kawasan lapang kt belakang tu kan...kt belakang umah dia ni ada pokok pisang...tgh2 syok dia masak maggie tu...tiba2 kt luar tingkap tu dia ternampak cik pon dgn mata merah...kain kapan yg tul2 dah lusuh..rambut panjang..cik pon tu plak tul2 tgh pandang dia...dan jarak dia ngan tingkap..ngan pokok pisang tu tak la jauh sgt pun...so korg bygkan la.. tak ke kecut mamat tu..

yg aku rasa lawak...mamat tu leh plak dia terus mkn maggie panas2 tu kt situ gak...skali dia terasa panas kt lidah dia baru dia tersedar..terus dia tutup tingkap dan blah....then 2 mggu demam...

kt situ byk per terjadi..lecturer aku ppn penah duk situ...kalo tak silap aku 1 umah ada lecturer ppn 3 org la...masing2 bujang lg..penah dia kol aku n kwn2..ajak tdo umah dia..sbb yg lg 2 org balik kg...dia ckp kdg2 mlm2 dia dgr bunyi mcm2 kt bumbung...wallahualam..

kwn aku lg sorg ni plak (lelaki) penah balik dr town mlm2...tgh mlm la..time dia lalu kat padang permainan...dia nampak cik pon tgh bertenggek atas buaian..tp buaian tu tak gerak la..cik pon tu tgh membelakangi dia masa tu...nak kata org takkan tgh mlm pakai baju putih pas tu rambut panjang kan? sib baik la cik pon tu tak berdepan ngan dia

Follow Us

Reply #106 reena_max's post

kat melaka ke ?

waa best lah cite ko..xde smbungan ke?

~terdouble lak~

[ Last edited by  gadiz at 13-8-2008 12:13 PM ]

~sori server problem~

[ Last edited by  gadiz at 13-8-2008 12:14 PM ]

Originally posted by ocho at 13-8-2008 11:01 AM
kat melaka ke ?

nop..kt kuantan...

Originally posted by gadiz at 13-8-2008 12:10 PM
waa best lah cite ko..xde smbungan ke?

byk lg kisah seram berlaku kt kawasan asrama lelaki n ppn...

antaranya ada student 1 hostel ngan aku...bilik dia tul2 bawah bilik aku..
dia tingkat 1..aku tingkat 2...

kwn aku ni kena sampuk....sampai suara dia sumer bertukar...
aku sendiri ada masa ada sorg ustaz cuba nak pulihkan dia...mcm sore lelaki
ustaz tu tanya nape dia kaco dak ppn tu...benda tu ckp dak ppn tu gelak tiru mcm dia
aku pun tak tau mcm ne dak ppn tu gelak..

tp lepas dak ppn tu sedar..mmg bbrp ari sblm dia kena..dia citer dia nampak ada benda itam kt penyapu...kt luar tingkat bilik dia...
huhuhuhu gerun seh...

pas tu ex bf aku penah terserempak dgn cik pon..tgh mlm gak..tul2 lepas dia belok motor dia...berdepan terus..tp ex aku ni jenis wat bodo je...

ni citer2 kt atas ni bukan aku alami..kwn2 aku la..tp kalo kwn2 aku tipu....maknanya aku tipu la..

sambungan plissss     :pompom: :pompom: :pompom:

aku ade cite.. huhu.. u aku br bkk asrama baru.. kire aku bertuah sbb owg first huni asrama tue.. noy exactly asramalah.. mcm apartment... dlam uni aku.. then aku aku terjage sbb jam bunyi. then aku nampak rummet aku tgh sikat rambut membelakangi aku... aku igt nak tegur nape sikat rambut pagi2.. tp aku rase2 mcm bukan die.. aku pon balik kan badan tutup jam n tido. esk aku tnye die kate die x ade pon sikat rambut n x dgr pon loceng jam bunyi.. so sape tue

kisah ni baru berlaku semalam..di dlm tandas opis aku..
Dua kali aku kena kacau tau..

Pagi2. dlm kul 9 aku masuk toilet nk berak..tgh2 aku buat keje tu..tiba2 mesin pengering tgn tu berbunyi..padahal aku sorg jek dlm tu masa tu..mesin tu kan ada sensor kan?..kecut perut aku..aku cuci cepat2..pastu kuar..masa tu aku think +ve lagik..aku kira mesin tu yg rosak kot..tp petang hari yg sama..dlm kul 5..aku g kencing pulak..masa tu pun aku sorg2 jek dlm toilet tu..masa aku dlm tu takde apa2..ngam2 aku buka pintu toilet..jeng..jeng..jeng..

Mesin pengering tgn tu bunyi lagik..!!!!!!..whoahohoho..mmg masa tu aku takut giler!..dia saja jek nk sakat aku ke?..

Setau aku..aku takde salah ckp apa pun..

haaa..baru aku teringat..bwh pengering tu ada sanitary bin..adakah..apakah..

Originally posted by d_giggsy at 13-11-2006 05:14 PM
aku pulak bukan aku yg encounter tapi melibatkan aku...ni masa blajar kat UUM
aku ni jenis suka melepak ngan kwn2 , makan2, gelak2, borak2.....tapi ada satu mlm tu roomate aku balik kampung...so ...

isk..seram tol dengar kisah ko.sebab masa study dulu pun dora ada kawan yg kuat mengilai..kalu ketawa tuh tak ingat dunia..sampai satu tahap..dia tetiba jadi pendiam...gelak pun tahan2..maybe kena macam ko jugak kot..tak tanya plak dia..

nak share citer gaks....

toilet opis aku nie memang dah beraper kali dah aku dengar org citer2 pasal gangguan2 nie...memuler aku tak kisah pon...tapi ader skali tuh kena kat aku....2 hari berturut2 plak tuh...

camni citernyer....

ader la satu hari tu...aku terlewat solat asar pasal ader meeting...lewat pon dlm kul 5 lebih camtu...so aku pon gie la toilet nak ambil wuduk...maser aku masuk toilet tuh memang kompem aku sesorang jer dlm tuh...sebab sumer pintu toilet2 dlm tu terbukak...kalau ader org mesti tertutup punyer...

so aku pon ambik la wuduk....aku basuh muka...elok jer aku angkat muka aku balik aku nampak satu pintu toilet tuh dah tertutup rapat...cam ader org dlm tuh....tapi aku kompem memang takder org masuk sebab aku ambik wuduk tuh kat sinki yg depan sekali...paling dekat ngan pintu utama toilet tuh...kalu ader org masuk sure aku dengar sebab jarak antara sinki ngan pintu tuh dlm 1 meter jer...

dlm musykil2 tuh aku wat tak tau jer la....sebab niat aku nak solat asar kan...

esoknyer pon jadi camtu jugak...tapi kali nie pintu toilet yg sebelahnyer plak....

member aku citer dulu2 lagi teruk...antu tuh siap main golek2 tisu toilet lagii.. sib baik aku tak mengalami cam tuh...

Masa kat sekolah menengah dulu, penah satu pagi masa ni kat kelas, cikgu pun belum masuk lagi. Kawan tanya kat aku,

"Cepat lak ko sampai kat kelas, bukan baru tadi jumpa ko tengah gosok gigi kat toilet atas ke?"

Aku kata harini aku bangun awal, jam 7 aku dah lepak kat kelas nak siapkan homework sikit lagi.

Kawan ni mati-matian kata jumpa aku, siap2 borak2 lagi ngan aku.

Cuak betul..sampai skrg pun tak de penjelasan...

Tun dulu duduk kuarters kerajaan yg memang lama.
Sebelah rumah Tun plak kosong. Tun dok Ting 3, paling atas...
Mula2 dok orang dah cakap rumah tu keras sket...
Tapi Tun dah tak ada choice, duduk gak lee.
Lama2 perasan gak benda-benda pelik terjadi..
Bila bangun pagi, pintu sliding door ternganga luasss...
Nak kata x tutup, Tun yang tutup tiap2 malam, 2 kali jadi camtu

Ada satu kali tue, Tun terjaga tengah malam sbb dengar bunyi TV kuat
Rupa-rupanya TV dkt living room dok terpasang
Pastu x tau chanel apa sdangkan rumah Tun pasang Astro
Tun tutup TV tue pastu sambung tidur balik
esok tanya hubby, dia kata dia tengok TV kat dalam bilik...

Hmmm...banyak lagi sebenonye yang berlaku...