CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: aizat

Bagaimana nak lupakan bekas pasangan hidup kita?

Originally posted by Madiey at 26-10-2007 01:19 AM

Betul..betul...betul....

hoiiiiiiiii..oooooo ko tiru upin yeeeee..aku cakap kak ros

kak ros tuuu ..dia sampai bile takmo boipren aa madiey? agak2 kenai kan kat ejat or sapik ni sure depa leh lupakan bekas bini tu seme kan?

tapi ejat dan sapik kene jadik upin dan ipin laaa

betui betui betui..aaaaaa

aku rasa aku dah bole melupakannya

Originally posted by aizat at 25-10-2007 08:46 PM
Sabar ajelah shafik.beribu kat luar menanti.

tq bro,insyaallah life tak berhenti setakat ni saja,kehidupan masih panjang dan perlu diteruskan,sy harap bro aizat juga akan menemui seseorang yg lebih baik dan sesuai. bnyk pengalaman sy rasai dan sy ambil pengajaran utk membaiki kekurangan diri.begitu kebesaran allah dan hikmahNya dlm menduga seseorang.

Originally posted by aizat at 22-9-2007 01:46 PM
akum semua.....
saya ni buntu sangat. saya rasa cukupla hidup saya bersama pasangan berakhir di sini.

persoalannya:

1. bagaimana nak lupakannya? ialah kadang2 tu teringat mulala nak tel/ju ...

Pernah hidup bersama, pernah menyayanginya...........kecuali kamu ni "vegetable", cam na bisa kamu melupakannya????????? And for goodness sake, u don't have to eliminate those memories just to enable you to move on with your life....duh........

Originally posted by blackmore at 24-10-2007 02:18 AM
....oii mat...meh sini gua nak cakap...gua pon terlepas pandang lu punya posting...sekarang gua mau tanya sama lu...kat mana dalam posting gua tu yang gua suruh mamat shafik nie bercerai??...ada  ...

My darleng.........at her Rokz mode..... ni mesti tengah pegang guitar Eddy Van Houten.......

Reply #301 blackmore's post

dah lah mak tam, ko bawak aku pusing satu Singapura heh..        

lagi satu, mana lu tahu wa takde apa apa spesel.. kita jumpa face 2face lah.. kat mana nak jumpa??? Raffles City ataupon Peninsula Plaza???

kalau wa tunjuk kt lu awek wa yang mari tu lu nk wat apa??? Nk terjun dari jambatan Benjamin Sheares ataupon terjun kt Sungai Kallang, rendah sikit kan ???

tapi wa taknak lah ulasan selari lu 'kalo dah ada bagus lah, wa pon dah lama tk makan nasi beriyani dam' heheheheheh..

Follow Us
mmm boleh ke lupa? i think cam takleh lupe la.. regardless of what u did... pasti ada kenangan dan ingatan.. mmmm.. sbb my mom still ingat my dad nye cite sampai la ni.. 28yrs of divorce, but the memories remain.. mmm

susah woooo nak lupa bagi sesetengah org, atleast mesti kawtim jumpa sekali dua ngan ex bf .

Itu ngan ex bf, kalau pasangan idup, entah cemana lah ek

Originally posted by Dunhill. at 29-10-2007 20:15
dah lah mak tam, ko bawak aku pusing satu Singapura heh..         

lagi satu, mana lu tahu wa takde apa apa spesel.. kita jumpa face 2fac ...

...wahhhhhh....
...this is like the most factual update...

...kalau lu sua punya awek spesel...syukur alhamdulillah...buat apa gua mau terjun jambatan??...apa selama nie lu ingat gua giler2 kan lu kapa sampai tak dapat lu gua nak terjun jambatan??...alahai mat...dah gua bilang sama lu...deflate sikit your balls mat...jangan prasan sangat...

...neeways...tahniah lerr kerana sua dapat betina yang lu idam2kan...

Ohhhhhhhhhhh...

Originally posted by LostSoul at 30-10-2007 12:30 AM
mmm boleh ke lupa? i think cam takleh lupe la.. regardless of what u did... pasti ada kenangan dan ingatan.. mmmm.. sbb my mom still ingat my dad nye cite sampai la ni.. 28yrs of divorce, but the ...

Ohhhhhhhhhh..kesiannya..didn't know that....

Now i understand you better..

yg selalu kita mudah lupa ialah jasa atau kebaikkan seseorang
tp kalau keburukkan org,sampai mati kita kenang...

Reply #329 blackmore's post

Dah lah mak tam, bila dah marah mula lah buat personal attack panggil org punya pasangan betina lah apa lah..

Ni lah perangai bekas mod, bila dah marah mula lah naik angin tak tentu pasal.. kewibawaan hancusss.. elok gantung diri lah!  

Dia punya pusing ingat orang tk tahu agaknya prrrfffhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

[ Last edited by  Dunhill. at 30-10-2007 07:33 PM ]

Reply #332 Dunhill.'s post

Amboi Dunhill, dah dapat "kaki balik" pantas je berlari

Originally posted by Dunhill. at 30-10-2007 19:30
Dah lah mak tam, bila dah marah mula lah buat personal attack panggil org punya pasangan betina lah apa lah..

Ni lah perangai bekas mod, bila dah marah mula lah naik angin tak tentu pasal.. ke ...
...gua marah??....personal attack??...

...dah mula terasa kapa mat??....time lu panggil dan label semua pompan betina lu tak terasa kapa??...skarang sejak dah dapat awek  mula terasa ek??...

Originally posted by blackmore at 30-10-2007 11:35 PM
...gua marah??....personal attack??... [img]http://img.photobucket.com/albums/v313/blackmore/emots/laugh.gifhttp://img.photobucket.com/albums/v313/blackmore/emots/laugh.gif[/img]http://img.photobucket.com/a ...

keh keh keh.. tapi aku tk panggil forumer kt sini macam ko labelkan kt aku tu.. ko silap.. memang nampak macam aku pukul rata tapi yang terasa tu aku tk tahu lah.. ramai yang tk terasa pon selain ko dan 4~5 kerat cik cik Kiah kt sini..

Tapi apapon syabas diucapkan kepada ko kerana sudi menjawap balik walaupon ketika ko reply tu semasa aku dibanned..

itu lah aku dh cakap, aku dah suruh bukak website sundrik dan bincang lah sesama sundrik pasal laki siapa yang paling terror misalannya, laki siapa yang paling rajin, kemas rumah bla bla bla.. mesti rakan seperjuangan anda kagum dengan persembahan anda itu dlm menunjukkan kehebatan masing masing.. insyaallah cuba cuba lah

Originally posted by Dunhill. at 31-10-2007 00:20

keh keh keh.. tapi aku tk panggil forumer kt sini macam ko labelkan kt aku tu.. ko silap.. memang nampak macam aku pukul rata tapi yang terasa tu aku tk tahu lah.. ramai yang tk terasa pon se ...
...keh keh keh...

....feelings are intense....words are trivia...

...so veryyyyyyyyyyy Dunhill.

Originally posted by shafik72 at 24-10-2007 12:08 PM

mmg sy bersyukur dpt beraya bersama, cuma raya pada kali ini amat berlainan sekali. tiada sesi cium tgn memohon ampun dan maaf,tiada sessi bergamba bersama,tiada lagi pakaian raya yg sedondon,d ...

baru sekali ni kan?
aku dah 3-4 kali dah (or maybe lebih, tak ingat)... dah malas nak fikir dah...

janji pc aku tak buat hal....
hari raya pun nak online...addict tul aku ni...

Reply #327 LostSoul's post

the memories will remain forever...

tak taulah kalau dah yg post pasal this thing...

dlm mingguan malaysia last sunday ada satu artikel about a pill yg boleh membantu seseorang yg ingin melupakan masa lalunya... so sesiapa yg nak lupakan masa lalu bolehlah cuba pil tu...

Reply #336 blackmore's post

sudah lah mak tam, aku tahu ko marah.. ko nk kaver kemarahan, ko kata aku yang marah marah. Takkan aku suruh ko gantung diri ko nk melenting bagai nk rak kot??? Hahahahahahaha