CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: thylord

///ALL ABOUT MALAYSIA NATIONAL TEAM///

Sedih la tgk keadaan prestasi skg...Knp kna beza..? Knp tk ikut cara Siam dgn Jawa...? Smlm tgk jgk cara negara Jawa main. Hebat. Nk kata fizikal, mmg advantage kat Bahrain..but they all main pnuh fighting spirit.....

Knp time M'sia aku tgk mcm BERAT je bola kt kaki diorang.....knp.../???

Aku hrp ms lawan Uzbek nnt diorang akn bg perubahan skit. Hentikanla bergantung kpd Akmal tu....uzur aku rasa dia.....rambut pun dh kurang. Bg le si Aidil main try...makwe dia si Rita rudaini siap trun pdg tgk dia, tp tk main...

curiayam This user has been deleted
player Mesia bawak bola celah bontot camner nak shoot.. enkowang boley bayang punya.. pastu tengok budak-budak back lagi lah diowang punya
menggentel dengan kepala lutut.. apa benda main bola macam tu.. nak kata player Mesia semua saiz kecik-kecik.. itu bukan alasan yang munasabah,
munasarawak pun tak jugak.. enkowang tengok laa.. player Indon, player Vietnam, player Siam.. semua tu saiz macam Mesia jugak.. tapi diowang tu
semua main ada kelas tersendiri.. Mesia punya player skill dan teknik pun takde.. masing-masing macam sampah jer laa.. orang dah main liga profesional main
macam budak darjah 6 laa.. aku ingat baik kasi kat player Mesia bawah 12 tahun yang main kat eropah hari tu lagi baik.. yang aku sahdis bila sebelum hari
real games.. si akhmal rizal cakap mahu kasi kejutan kat team China.. memang terkejut aku bila tengok player Mesia main.. betul-betul sudah terkena
kejutan aku.. kalah 5-1.. aduhh.. pedih jer tengok masa kecederaan kena hangit gol ke-5 China tu.. bukan main profesional lagi semua player Mesia lagaknya..
ini aku tak tau laa pulak manderum apa nak pakai bila nak lawan si Uzbekistan ngan si Iran tu nanti.. jadik lauk laa Mesia..

oii.. akhmal, enko pi dok depan laa.. curi ayam jer.. enko tak yah sebok lari satu padang macam refree..

curiayam This user has been deleted
player Mesia bawak bola celah bontot camner nak shoot.. enkowang boley bayang punya.. pastu tengok budak-budak back lagi lah diowang punya
menggentel dengan kepala lutut.. apa benda main bola macam tu.. nak kata player Mesia semua saiz kecik-kecik.. itu bukan alasan yang munasabah,
munasarawak pun tak jugak.. enkowang tengok laa.. player Indon, player Vietnam, player Siam.. semua tu saiz macam Mesia jugak.. tapi diowang tu
semua main ada kelas tersendiri.. Mesia punya player skill dan teknik pun takde.. masing-masing macam sampah jer laa.. orang dah main liga profesional main
macam budak darjah 6 laa.. aku ingat baik kasi kat player Mesia bawah 12 tahun yang main kat eropah hari tu lagi baik.. yang aku sahdis bila sebelum hari
real games.. si akhmal rizal cakap mahu kasi kejutan kat team China.. memang terkejut aku bila tengok player Mesia main.. betul-betul sudah terkena
kejutan aku.. kalah 5-1.. aduhh.. pedih jer tengok masa kecederaan kena hangit gol ke-5 China tu.. bukan main profesional lagi semua player Mesia lagaknya..
ini aku tak tau laa pulak manderum apa nak pakai bila nak lawan si Uzbekistan ngan si Iran tu nanti.. jadik lauk laa Mesia..

oii.. akhmal, enko pi dok depan laa.. curi ayam jer.. enko tak yah sebok lari satu padang macam refree..

kahkah...nk tgk malaysia menang ko pg main gem fifa buat team malaysia pastu ko fightla dgn brazil ka dgn argentina ka..sure menang kalo ko setkan stiap player malaysia tu 10 bintang hahaha malaysia oh malaysia

ambik mr drinho jadik coach malaysia ... yehooooo... boleh semua kena sedaspelempang portugis...

TAHNIAH MALAYSIA................!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5-1...............:handshake:

AKU PREDICT 6-0.................

Follow Us
china pon makan nasi..malaysia pon makan nasi...tp kenapa malaysia boleh kalah tempat sendiri..arghhhhh...malu..malu...

aku rase kalau lwn BRAZIL mau kena 300-0

maw buasir playe malaysia nak main kalo lawan dgn brazil..

Reply #27 dnab's post

pasal cina makan lasi lauk ngrok grok..
mesia makan nasi lauk kiok kiok..
main kejap  terus kiok...

Reply #12 HazelNut's post

aku rasa x releven klo ada team kaum ni...masaalah yg ada x selesai...
selagi pemimpin besa kat fam tu bukan keturunan pemain bola sepak msia selagi tu la masalah sama...keturunan diraja dan keturunan politik mana nak bersara...gila kuasa...

snang cite ..

smue kene tuka la ..

dr organisation smpai team ..

Especially COACH la ..

aku tgk smalam smpai Astro pun dah silap amek gamba manager kos due2 coach and assistant die botak ..

cume beza nye .. Norizan tu pjg cket janggut die mcm Bomoh Degawan aku nengoknye ..

hahaha ..

tapi mmg sedey syall tgk kene lauk 5-1 ..

kalo nak kalah pun jgn cane dow ..

hahaha..

Reply #32 pakwan24's post

Bagi la coach baik cemane sekalipun, kalau memang tu tahap player M'sia, liga tahap liga estet England, management buta tuli... camtu je la. Negara lain makin meningkat, kita tak berubah. Makin banyak negara yg lebih teruk dari Melaysia dah memintas Malaysia. Negara di atas M'sia makin meninggalkan Malaysia. Ye la... duk start engin tapi tak jalan. Keta lain duk potong le...

topik mcm ni pun dah pernah ada jugak... nanti la weekend aku kemaskini, solex dan sebagainya...

rock_kapakk This user has been deleted

Reply #32 pakwan24's post

ntah...pehal la nak amek sgt coach local...

kua la duet sket bw coach dr luar...dahtau coach tempatan selebet jer camtu..

amek ler mourinho ker,wenger ke,ancellotti ker..

kalo dorg sggp buruk kan reputasi dorg,dorg jd la coach msia...hahaha

aku rasa elok panggil nicol david bagi ceramah motivasi.....

nicol david kecik je orgnya......x jd issue pun........dpt jg title no 1 squash female dunia.

FAM ni elok buang semua management dia tu. semua kaki habiskan duit rakyat je. Nike sure nyesal giler.......CEO dia pun kena warning dh kot.....

Reply #5 Rocky_balboa's post

ntah la... tapi takde ketokohan lak...

bukan aku nak hina janggut dia, janggut tu sunnah nabi,

kalau aku jadik pemain, susah rasa nak respek dia nih...

Reply #8 heart^break^kid's post

skarang sultan kedah la yang popular...

korang rasa patut ke malaysia masuk piala asia nih...

malaysia masuk atas tiket tuan rumah jer... dan berada di kedudukan paling bawah antara 16 team piala asia kali nih mengikut ranking fifa...

kalau la supermokh masih adaaa...

Apa dah jadi ngan bolasepak kita???

Jiran2 kita suma dapat perform well..Kita sj yg kena blasah..Apa yg tak kena dengan bolasepak kita..

[ Last edited by  rilexus at 13-7-2007 12:06 AM ]