CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: didactic

Sesi Melepaskan Geram - Takyah Komen. Lepas je

Close [Copy link]
aku sgt geram dan sedih bila dgr lagu ni,,,,,

SAOSIN - YOU'RE NOT ALONE

Aku geram coz page CARI ni selalu mendap. Aku juga geram kat iklan DIGI tu, lambat tol loading page bila ade benda tu...

And it's draining all of me
Oh they find it hard to believe
I'll be wearing these scars
For everyone to see

Reply #103 Gunner's post

samalah kite

aku geram betul ngan paklah..dah la asyik tido, bonus x kasi, rege minyak lak naik..org da x suke ko...dok perasan syiok sendiri nak jadi PM lagi....

aku geram dgn laki aku... lately ni asyik gaduh je .. dah memasing duk jauh... asyik x cukup duit je.. dah tautak cukup duit cari la side income.. ini tak sem uaharap aku je... aku la bela anak aku la juga beli susu anak aku juga la beli pempers anak.. aku juga yg keje.. mau aku tak hangin... bila aku dah geram.. dia mula la nak perli2 aku... dah dia gak yg suh aku luahkan ape yg dlm hati.. then dia plak yg sambung ayat kata dia yg x guna.. aik... aku ni masih hormat dia tu laki aku.. dah lam aku cuba sabar.. asyik sabar sabar.. hati dia je nak kene jaga hati aku xde sape jaga.. aku gerammmmmmm..... then cakap dlm tepon mcm xmo cakap.. kang cakap lama2 bill aku gak yg bayo.. dah tu nak tengking2 aku.. aku letak tepon.. then dia call aku  jawab.. then bagi msg kata aku ni ego besar sgt.. mau aku x geram.. bior aku lancarkan perang x bercakap... sakit jiwa.........

Follow Us
aku geram duit aku hilang..

tah jatuh kat mana..setannnn......

gerammm!!!...

aku geram sgt tadi aku pegi beli CD adobe photoshop setelah beberapa hari mengidam nak cari..bila dah beli tak leh install geram nya :@ :@  abg aku kata ada software yg nak kena pinjam dekat kawan dia.. apa pasal lah susah sgt nak install....bersusah payah aku dok mencari bila dah jumpa tak boleh pakai la plak.....

Reply #110 shahhana's post

aku geramm ngn diri akuuuuuuuuu....nape lh aku dpt keje yg membosankn niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........

aku geram sbb AKU TENGAH CHAT NGAN BAB! GELPREN BEKASAN  LAKI AKU

Aku gerammm betul kat minah sorang ni....
Rasa macam nak terkammmm jer!!!
Astaga...

[ Last edited by  Icahn at 18-3-2008 10:53 PM ]

Originally posted by audioslavefan at 17-3-2008 08:33 AM
And it's draining all of me
Oh they find it hard to believe
I'll be wearing these scars
For everyone to see

Geram nak dengar lagu bila baca lirik audio ni ...
nak pi dengar sekarang juga untuk lepas geram...

isyk orang tua ni. Asik cari pasal je dgn orang. Dah nak menopos kot?
Hangin je satu badan tak abis2. Kok ye pun gaduh ngan laki kat umah,
perlu ke nak lepas geram kat org lain?

aku mmg ada 1001 masalah tapi tak suka lepas kat org atau cakap.
Rumah ni....wpun tak dapat membantu tapi at least lega lah sikit
hati ini......

Ya Allah..... walau berat bagaimana
pun ujianMU ...akan cuba ku tempuhi jua...

aku geram sbb kawan tpt keje aku meninggal dunia
memang ajal maut ditangan -Nya tp faktor penyebab
dia meninggal lepas clash bercinta ngn jantan tak guna tu

gmbr laki tak guna tu dipeluk erat sebelum arwah meninggal

aku geram sgt2 kt housemate/rumet aku ni. dahla pemalas, pengotor plak tu. hari2 buat sepah dlm rumah. pastu, tiap2 bulan suka membazir letrik sampaikan naik 3 kali ganda sblm dia join duduk serumah dgn aku. kalo sidai baju kt ampaian tu, sampai berminggu2 x angkat. aku nk sidai baju pn x boleh. padehal, aku yg bli tempat sidai tuu.. kt dalam bilik, bersepah rambut dia yg panjang tu. x larat aku nak sapu hari2. tong sampah dah penuh pun still biarkan je. pastu, suke letak barang2 dia merata2 dlm rumah sampaikan aku nak duduk pn xde space. dlm rumah aku, penuh dgn barang2 dia. lepas makan/masak, suka tinggal atas dapur berminggu2. pastu suka longgok pinggan mangkuk atas singki berminggu sampaila berkulat. memula tu adela jugak aku tolong basuhkan. lama2 naik meluat..kalo minum air bungkus, suke tinggal depan tv sampaikan naik bersemut, berhari2 lamanya..

uwaaaaaaaaaaaaaaaa...knapela dia ni bodo sgt????!!! aku sgt2 menyesal amik dia jd hosmet/rumet aku. dia masuk rumah aku pn sebab dia gadoh dgn hosmet lama dia kt rumah lama dia. pastu dok rayu2 kt aku nak duduk serumah. eeeee..menyesal sangat2!!!!!!!!

WTF!!! :@ :@

aku bengang giler cermin kiri motor aku kene rembat malam tadi .. aku tuntut kt akhirat! :@ :@ :@

aku benci dgn sorg budak tu yg suke dok ejek2 aku padehal aku x penah kaco die pun. ape motif pn aku tatau laa..gila meroyan kot

aku benci sorg kwn aku ni. mase nk pinjam duit baru la nak kontek aku, setelah berbulan2 x kontek. btul kata org, tima senang kit adilupakan, time susah baru la nampak batang hidung ... ade ke patut? nak xnak aku kenela bg jugak sbb dia ni org susah. tapi liat nk pulang ..

ade lg sorg kwn aku, pinjam duit akhir bulan 11 2007. pastu ckp nk pulang balik pertengahan bulan 12 2007 sbb gaji dh masuk time tu. tp sampai la ni bulan 3 2008 x bagi2 lagi.. jumaat lepas baru bg RM10 je.. abis tu baki yg lelain tu bile nk bg? masuk ni dh kali keberapa dia buat kt aku pn aku x igt ... si-aL btul! lepas ni takkan bg pinjam lg..duit gaji dia tiap2 bulan mane pg pn aku tatau ..

aku tensen dgn sorg staff kt tempat keje aku ni. time org keje die dok sibuk tido. siap berdengkur laktuh! ape die igt ni kamar tidur ka? lepas tu siap set alarm konon2 nk bangun la, masalahnye bunyi lebih 10x pn x bangun2 .. bodo btul.. dhla blagak, org senyum die wat bodo je..mampos x layannn!

aku kekonon nak melepaskan geram gak..alih2 aku baca posting2 forumers kat sini, ilang geram aku secara semulajadi...so, camner lak aku nak lepas kan geram ni? uhuhuhuhh

aku pun nak join gak...aku geram tol ngn manager sekor ni..asal aku tegor jerk mesti ada mende lain nak fire...takleh ke denagr jerk apa yang aku ckp..pastu buat jerk..ni tak..dah mmg keje aku menegor org kalo wat salah..aku doa dia jd bisu kang dosa lak..huhu...aku dh tak sanggup lagik keje kat sini...uhuuh...rs nak sepak jerk muka..aku ckp elok2 dia ckp kasar2..ingat aku takde persaan ke?...AKU MANUSIA LA..hantu punya orang...ko ingat ko manager ko semue betol la..aku mencarut kang baru tau..sib bek aku ada budi pekerti lagik...arghhhhhhh...tensyen nye...rs nak g tgk wyg jerk...huhu..

sekian..