CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 48897|Reply: 361

Sekolahku di Tanjung Agas

Oklah..disebabkan aku tamo kaco umah ilah n nak kasik senang sket orang len carik ...aku bina umah baru...tadaaaa aku akan paste balek crite aku yg aku dah sent kat umah ilah okeh...enjoy the story..kalo rase2 korang ex student skola aku nirh nak tambah2 crite..silelah..jgn memalu

Sebelum turh,aku kasik intro dorm aku cemane okeh? kasik senang paham..

citerh die cenggini, dalam dorm aku..katel double-decker ade8 buah.. each katel berpasangan..katel aku jauh ke dalam dorm..kirenye hujungdorm ah..n seblah tingkap,dekat ngan cermin untuk kiterang sume bersiap...akudok katel atas.. dalam dorm aku ade 2 org yg ade ability nirh.. sorang budak ygsetentang ngan katel aku, sorang lagik sebelah katel aku jerh...

skola aku ade 2 dorm untuk putri...and ade sunway..(tempat nirh ade paipbanyak2 pasturh ade cam counter nak cuci baju..aku tatau cemane nak cakap..pasturhade kolah bapak besar kat tengah2 turh..)then belakang dorm kiterang adesungai... tempat sidai kaen memisahkan dorm kat pagar sekolah turh...kirenyedorm aku between dining hall and dorm putri yg satu lagik..dorm putra lepasdining hall.. okeh aku rase sampai sekarang orang leh paham kedudukan dormaku..susah2 nanti aku lukeskan bird's eye view skolah aku...

[ Last edited by  Dotz at 13-4-2009 09:51 ]

Rate

1

ada sorang lam umah aku ni ex student sekolah ni... heh ehheh

hahahah elok la turh..aku rase kalo die batch awal sure die tau lagik banyak..sebab bile time aku..the year before aku masok skola turh..dierang dah ade buat perjanjian hapekebendetah... lol..jap aku tgh lukes peta sekolah..ngehehehe

WAH... dotz bukak umah baru...

citerla kesah laen lak....

1st encounter

orang yg first dalam dorm turh yg leh tgk..aku namekan die B..nirh yg aku ingat la kisahnye..tak pasti lak kalo seblom nirh die penah encounter bende alah turh kat hostel tapi tamo bitau aku...

satu malam,ktierang sume tgh study,,biasala budak skola..pantang tengok member bukak buke,sume pon nak join gak study..rutin kiterang kalo lepas prep..tunggu sumerang dah abes solat isya kat surau bawah,pasturh bace almulk reramai..sesetengah dorm dierang siap tmabah ngan doa doa laen lah..pasturh abes jerh al-mulk ade la yg gi gosok gigi kerh hape kerh

n kejadian malam turh berlaku lepas lights off..after midnight seingat aku... kiterang tarekkk carpet dalam dorm..dok kat koridor..sebab itu jerh source lampu yg ade..warden tak kasik lepak kat bilik study..mmg kene jerit la jap lagik..malam turh berangen sangat..tatau ah kot kalo angen datang dari sg muar.. (sungai ade angen cam kat tepi laut ke?) tapi berangin la..memule aku dok luar ngan member aku..lelame aku rase cam sejok lak..aku pindah ke dalam duduk ngan si B nirh.. after a few seconds..angen tiup..kuat gak ah..tapi takdela kencang..cam angen yg rase cam..eshh best nye!  pintu dorm kiterang tertutup..so one girl yg kat pinturh..tolak ah ngan dierh..

tetibe si B nirh sound member aku yg kat luar, aku namekan die nirh Tipah.. Tipah nirh die tengah dok sorang2 kat luar..kiterang sume aku rase dalam 6 org kot tengah study kat dalam sambel ditemani lampu koridor..lol     die cakap kat Tipah..weih Tipah..masok dalam ah.. aku memule takde la rase ape2..tetibe Tipah sound balek..apsal lak? biarla aku nak dok luar..aku nak study..pasturh si B nirh tensen..aku cakap masok,masok je laaaaaaaaaaaaaaaa...  pasturh aku tak ingat die masok ke tak..(sorry aku nirh ade memory loss sket kekadang..lol)

esok turh si B citerh kat aku, aku tatau apsal die syok nak citerh kat aku..mungken sebab name die same ngan name aku kot..die cakap..weih Dotz, ko ingat x malam tadi aku sound si Tipah suruh masok..aku cakap..a;ah apsal? care ko cakap turh kasar..apsal ko marah die? then B nirh sambung..aku nampak bende..aku cakap..yeke? stori ah..die cakap..ok..tapi rahsia eh,jgn bitau kat budak2 dorm..aku pon menganggok je la..mase pintu turh tertutup..then pintu turh terbukak balek sebab ade tangan orang bukakkan..kuku die panjang tapi lawa cam pompuan siam2 selalu pakai time nak joget tradisional turh kan..pasturh die lawa..die senyum..pasturh die dok kat Tipah..rambut die panjang sgt..lepas die dah dok sebelah Tipah..die tutup badan Tipah ngan rambut panjang die turh (tutup as in..korang tau tak kalo kite selimutkan org dengan towel kalo dierang baru lepas terjatuh dalam swimming pool kerh..ala yg kiter bubuh kat bahu die turh..)

then malam turh lepas dah bace al-mulk..tetibe senior aku dok gempar cinter kat asrama putra nampak ade bende lawa..n dierang siap dah tau yg si B nirh bleh nampak..stret B pandang kat aku..aku buat muke tak bersalah..aku buat la muke stok yg "sumpah aku tak cakap apa2!"tapi mmg aku tak cakap apa2 pon...

dah turh senior aku cakap..Dotz..cenggini..kalo sorang nampak bende turh ..org laen yg ade ability pon akan nampak gak..kirenye,malam turh bukan B sorang jerh la nampak..pasturh senior aku mule la bukak crite yg skola nirh bla bla bla..(nirh aku citerh lenkali)..aku nak citerh ape yg aku experience jerh..pengalaman org laen..nanti dulu..nanti ilah marah..nirh tanah die.. hehehehe

pasturh aku rase B dah takde citerh ape2 kat aku dah..cube die nirh suke sgt bangun terkejut2 tau..even kalo aku kejutkan die dengan cara pegang tapak kaki die..die akan bangung terkejut gak..korang tau tak bunyi cam orang kene cekik takleh nafas? ha camtu ah..stret bangun duduk..aku yg kekadang menjerit..(sbb die nirh suke nau suruh org kejutkan die and akulah jadik tukang kejut sbb aku kejutkan org bgn tidur dgn lemah lembut..kalo suruh sorang lagi member aku kejutkan..die maen lepuk jerh ponggong org..kekadang bangun kene marah..ahahahah)

Reply #3 Dotz's post

Dotz..spm taun bape yeh?

Follow Us
dorm yang mana ni Dotz?

2nd encounter

2nd encounter
2nd encounter nirh di alami oleh member sebelah katel akuuuuuuuu..aduiyai.. name die pon nak dekat ngan name aku gak.. satu die nirh..muke die dah cam cina..pasturh memalam sebelum tidur die mesti dah bubuh sume krim kat muke..nanti die tepek compact powder kat muke.. (aku tak pasti kalo die letak lip balm ke takk   ).. kalo aku tidur mengiring ke kanan..aku nampak die..aku mengiring ke kiri..aku menghadap tingkap n nampak sekolah.. (seram woo kekadang..nak2 bile imaginasi tgh tinggi)..aku namekan minah nirh C... si C aku tak brape ingat bile die mule start nampak..tapi peristiwa yg paleng aku ingat la..time turh kiterang form 4.. (B n C nirh baya aku)

satu malam lepas kiterang dah selesai bace al-mulk..die gi ah toilet nak gosok gigi sume bla bla..balek jerh dari toilet kiterang lepak atas katel... tetibe jerh die melompat gi katel bawah..aku kate apehal budak nirh..cuba nak buat stunt kerh..pasturh baru aku tau die sudah nampak ade org berdarah2... aduyai... kiterang ape lagi..aku cakap ngan die..ok ok relax relax..mmg tgn die sejuk gilerrrrrrr pasturh terketar2..aku cakap..ok jgn pandang die..aku tengok die tgh ngelak2 pandangan卆ku bitau ketua dorm aku..then kiterang pi ah panggel senior dorm kiterang untuk buat halaqah sebab nak bace yassin

ahahaha..nak aku bitau secara specific kerh? aku Dorm Budiman 6..SPM 2007..haa itu dia..secara detail..lol..

Reply #9 Dotz's post

rumah tak nak bagitau sekali ke?..  

sambungan 2nd encounter

malam turh cam agak kecoh n kepoh gak ah..aku tidor awal malam turh..sbb nak bangun awal n malas nak beratur tunggu shower..hahahahah..aku takleh tido sbb risau..and aku takot nanti tengah malam budak turh terkejut die terjun atas aku

aku malam turh tidur mengiring kiri..so kirenye muke aku menghadap sekola..aiseh..asal tgh tido jerh..aku mesti terjaga..asal tido jerh mesti terjaga..dah turh aku nirh imaginasi tinggi.. n aku sampai sekrang teringat crite hantu yg..korang ingat tak sorang budak nirh terjaga memalam,pasturh ade org nyanyi satu dah bangun bla bla bla...aku sampai sekrang suke terjage memalam bute niat di hati nak solat tahajjud ah kalo terjage tgh malam..tapi kalo dah datang imaginasi aku yg tak senonoh ni..sure batalkan..dah la nak ke toilet aku mesti nampak sungai..demm..

pagi esoknye, aku bangun tengok ade senaskhah yaa siin seblah aku..aku konpius..aik? then dorm mate aku cakap, aku yg letak kat seblah ko...malam tadi ko cam ngigau ngigau dah turh mate ko gerak2...aku lagik skali confuse..bile mase la pulak aku mimpi..rasenye aku tak nightmare..cume aku terjage terjage jerh...

Reply #10 yenil95's post

turh dah bitau   Budiman...lol

sambungan lagik untuk 2nd encounter..

ohoo..crite itu tidak berakhir di situ..pagi turh B girh approach C...n aku plak ade kat situ...yannadey budak2 nirh..asal nak crite bende2 nih jerh mesti nak aku ade sekali...ciss,die tanye C,aku rase..aku mimpi ape bende yg same ko nampak malam tadi la..

muke C cam malas layan..then die cakap..aku mimpi bende turh dok kat tepi cermin (tepi cermin time turh ade kotak2 yg fancy2 student biase buat simpan2 buku..) die dok atas turh..then die cakap..aku nak lepak jap jerh...pasturh ilang..pasturh si B nrh describe la bende alah turh bla bla (time nirh aku tamo dengar..aku tengah sebok memaki hamun pengawas yg lembab nak mampos datang check dorm) tetibe aku dengar si C mengomel..emm btol la turh..pasturh abes...

aku ade tanye gak..ko mmg ade history bleh tengok2 nirh kerh? die cakap..aku serius tatau..malam tadi first time aku nampak..t pasal aku terkejut..tapi die nirh satu la..die kalo ternampak die takde la terkjuat berok menjerit2 kerh..die jenis yg relax pasturh menggelabah carik ah sesape..aku tak pasti sama ada die penah nampak kat skola ke tak sbb aku bkn classmate die....

tapi aku sampai sekarang confuse ble la mase plak aku mimpi malam turh..tapi kalo ngigau mungken aku percaya sbb aku mmg kuat ngigau..sampai ariturh senior aku terkejut sbb tetibe dengar ade orang tengah bercakap pasal Tamadun Mesopotamia....ahahahaha

[ Last edited by  Dotz at 13-4-2009 10:42 ]

Reply #13 Dotz's post

ish.... rugi aaa ko xdengar dia describe....
kalo leh kami tumpang sekaki tah apa yg dia describe....

Reply #14 nagaijau's post

aku x dengar ape yg si B describe..tapi kalo yg C describe mmg aku ingat..die berdarah2..abes satu badan die penuh darah..ade bau semacam sket..dah turh die tengah sengih2 time kiterang bace yaa siin..alahai...kenape la die takleh menjelma cam hantu dalam katun grim & evil turh..

petang sket aku sambung..aku nak gi jumpe lecturer jap..adeih lenguh jari..

[ Last edited by  Dotz at 13-4-2009 10:45 ]

samura ke nihh???

nanie x-samura batch 19

batch 19..hohohohohoho

bukan time nirh serangan besar-besaran berlaku?

Reply #17 Dotz's post

tau tak pe...mmg dasat penangan. tp nanie xkene
dormate nanie dak junior kene.

nnt nanie cite.

kasi tuan umah cite lu

heheh horait..turh mmg best kalo dapat tau the real story..before this dengar atas tgn jerh siap dah ade perencah so..malas nak amek port

dotz ni laki ke pompuan???