CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Decaffeinated

Betul ke lelaki str8 boleh bertukar jd gay and vice-versa?

asteruk posted on 16-8-2014 08:02 PM
rizalman ibrahim dulu transgender ke

dia cross dress sajer.. tapi x tukar apa2 kejadian tuhan.. dia sendiri penah mengaku dlm majalah.

drpd contoh2 yg aku tgk so far

laki yg straight boleh bertukar jadi gay or bisexual

laki yg gay almost impossible nak jadi straight tp biseksual boleh.

aku rasa it starts off dengan mindset. kalau sejak lahir kita dh tahu benda tu haram so kita pun tak desire benda tu. tp kalau kita rasa boleh consider ( acceptance bukan pasal halal haram) so kita ada tendency nak cenderung ke arah itu.

tp bagi orang yg dah merasa seks homo maka nya dorang dah merasa nikmat tu. bila dah merasa tu yg nak lagi tu n sampai teringin2. paling kesian yg kena rape masa kecik or kena rape dengan roommate tu.

ini adalah observation persendirian aku sahaja bukan scientific.

dulu kat hostel pernah ada kes budak sekolah kena toron dgn member sama batch..

semasa aktiviti membenteras maksiat (aka settle/ragging/pukul) pesalah..
oalan di tanya kenapa ko suka jantan...??

dia cerita la... masa mak dia ngandung... mak dia nak sangat anak perempuan...
alih2 dapat dia, pun lelaki jugak. tp mak dia pakaikan pakaian perempaun sbb teringin sangat anak perempauan..

dia cerita pun dia baliqh.. mimpi bersegamma dgn kaum sejenis..

Sy ada kwn lelaki lembut. Dulu die pondan skg cam lelaki. Die gentleman lg.
Satu mlm tu die bgtau sy die gay... Geramm kt die...

Kami rs abg die pun gay.. Sbb abg die lg metroseksual.. Dressing pun cam die suke pakai jeans cam legging tu.. N abg die hensem tp xlayan ppuan. Pelik satu family cam2..

Pastu dlm geng kami sy suke sorg laki ni.. Baik.. Die x pondan, antu gym lg... Pastu sy bgtau kwn gay sy ni.. Kwn sy leh bgtau yg lelaki tu gay la... Diaorg selalu 1 blk bile travel. Die ckp konpem dak tu gay bukan agak2 lg dh..

Kwn sy tu suh jgn berharap, gay takkan berubah jd straight. Die suh sy doakan je lelaki tu berubah...

Huhuhu... Sedihla byk sgt org gay skg ni...
Kesian kt ppuan, dh makin kurang choice...
Kdg2 sy tertanya apa kekurangan ppuan, sampai byk lelaki x bernafsu pun kt ppuan..
N cara didikan kt umah pun myumbang sama kot.. Anak2 jantan tak disuruh wt keje2 berat.. Tlg mak kt dapur je...
Pastu kt asrama selalu lelaki main lelaki sbb dh xtahan kot...so lelama syok..

Salah satu sbb diaorg suke laki sbb syok kot sentuhan laki.. Lama2 bernafsu kt lelaki... Maybe bile dh kene sentuhan perempuan, blh berubah kot...

Ini bukan pilihan...

gay ni... hm... gay ni... hmm.. hanye gay2 je yg tahu kenpa nk kena gay... hmm..

Follow Us
aku kenal sorang gay tp x minat gay sex

and pasal lesbians.. knp ade lesbian yg mencari perempuan yg mcm lelaki ?? (rambut pendek, pakai kemeja) baik cari   laki tulen trus je..

Korang ni mesti jwb poll merepek2...

kelaka poll ni ... hahah

mokcikKSKB posted on 20-6-2014 11:46 PM
Percaya sgtlah dlm youtube tu.research plak omputehnlaknatullah yg buat.buat ape Allah nk bg dna g ...

xde maknenye sbb DNA...pengaruh keliling tu sbb utama...kan mokcikkskb...huhuh Last edited by fhfazrul15 on 19-10-2014 07:38 PM

hazryka posted on 3-9-2014 08:32 PM
Sy ada kwn lelaki lembut. Dulu die pondan skg cam lelaki. Die gentleman lg.
Satu mlm tu die bgtau  ...

pandai

oh teringat

dulu aku rase aku ade cikgu gay die asyik nk pegang aku je. nak cek kuku panjang la hape la trauma uols

ada srg member laki aku tu dengki sungguh dgn aku. mengutuk aku blakang2, dok hasut2 laki aku mcm2. 24 jam kira nak berkepit dgn laki aku. bgn tido je mesti msg laki aku ajak kluar. sampai nak bercerai dah aku laki bini. aku syak dia gay. ada ka laki tulen yg dok menyibuk hal rumah tangga org dan kepoh dok mengumpat bini kwn sendiri? aku x pnah kacau hidup dia pun.

kesimpulannya, aku bukan jenis nak judge org tu kalau dia gay pun. tu lantak dia la, antara dia dgn tuhan. kalau ada antara kwn aku yg gay pun, aku just doakan dia je la. tapi aku pantang betul yg spesies dok kacau rumahtgga org ni. byk lg yg single. hadap sgt laki org pehal

sepanjang i study, practical sampai ke kerja i selalu sangat terkena k dengan golongan macam ni.

time i study dulu ade golongan2 macam ni berkelompok. bila i lalu jah mula lah mata tu dok usha i sampai tembus dalam baju k

masuk practical pulak, ade budak practical lain. choyyyy cabar iols cium dia. motifffff? patu selalu dok citer pasal abang angkat lew, kawan pondan2 dia. motiffffffffff?

masuk keje dekat company a ni, i kena kacau dengan manager i. tiap2 hari nak bermesej, bila i tak mesej ke ape. dia call. i bagi alasan xde credit. ditopupkannya. patu selalu dok cerita pasal anak2 ikan yang dia jumpa lew. tunjuk gambar anak2 ikan yang dia kenal dengan harapan i akan kejelesan agaknya motiffff? i speku dia nak dekat i tapi i langsung buat bolayan

masuk keje retail supervisor tu suka sangat dok ramas2 i. dengan staff lain x de pulak nak ramas? choyyyyyy! sampai budak2 ni dok citer lah cakap supervisor tu minat dekat kau sebab tu dia layan kau lain macam tu. i pun x tau nak buat macam mana, last2 i berhenti.

time i keje retail tu juga ade sorang adik2 k. choyyyy mengharapkan i main dengan dia. dok raba2 tangan i. motiffff? dah ler tak duit lagi nak raba2 i kaaaaaaaaaaaa?

sangat lah lari tajuk k posting i
tapi ape boleh i cakap pergi mana2 skang makhluk2 sebegini memang ade dekat sekeliling kita semua. bergantung pada kita nak melayan ke x.

ahmad_dhani91 posted on 29-10-2014 03:42 AM
sangat lah lari tajuk k posting i
tapi ape boleh ...

awak pun bunyi macam pondan lorong tak usah la nak menyamar straight. i paling benci pondan

yohani posted on 30-10-2014 12:42 AM
awak pun bunyi macam pondan lorong tak usah la nak menyamar straight. i paling benci pondan

choyyyy sepanjang i hidup x pernah lagi k i try2 mengurat jantan

erin86 posted on 28-10-2014 01:24 PM
ada srg member laki aku tu dengki sungguh dgn aku. mengutuk aku blakang2, dok hasut2 laki aku mcm2.  ...

Laki ko ada potensi jd gay x?sbb tu dia hadap kot

yohani posted on 30-10-2014 12:42 AM

nasib baik aku bukan mod,kalau tak aku bagi free 100 kredit kat ko

Aku straight tp tak menolak andai accidentally having gay sex. Bergantung kpd pasangan punya tarikan juga.

Tp aku tak mencari la setakat ni. Hanya "andai"