CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: teky

Retis2 korea yg korang nak bashing & nak puji sgt2...wat jer kat sini..

Reply 398# skymania

aku rase minzy ngan cl tuh..kalo dressing biase2 ngan pesen biase2 ok jaa.. cme kekadang over lakk...

tetibe nama minzy naik  

ape kaitan ntah

naper yoona nampak cam org tua ja kat ko nyer avvy??

teky Post at 30-4-2010 22:17

yeke? xperasan.
aku nk tonjolkan jeliran lidah dia tuh je

teky Post at 30-4-2010 22:17

a'ah..macam ajuma yoona tyme tuh...

setakat kutuk namja2 yg suka bukak aurat...lps tuh minho shinee nya pangai yg takmo kalah....takde a ...
Jelita Post at 30-4-2010 12:05

pppppppffffffffffttttttttttttttttttttt~~~~

Follow Us
best gak tajuk umh nehh... hehhehe..

walopn ak ske dabels.. tp ak x leh trime jiho sunbae nye lakonan.. mcm plastik.. sbb 2 ak x tgk bof. kayu ngn x der perasaan.. bof mmg ak x leh layan, tgk pn. ak asek cpt2kan jek.. maybe sbb ak tgk HYD ngn MG dlu kot.. heheh..

abg rainku plak.. ak sgt x ske mv br dia.. dok bkak bju jek.. muak la...

2pm ak dh bosan ngn muak ngn sikap deorg... nie pn ske bukak2 baju gak..

snsd..  x ske dgn deorg sbb smua plastik.. pastu pangai sones plak satu hal.. dr ak leh trime snsd jadi ak x leh trime..

last skali.. ak geram btol kalo fans 2, dia kutuk artis lain x pe.. tp ble org kutuk artis dia minat.. mngamuk sakan..

sekian... heheheh..
no heart feeling okey

^
heh.. bagus gak bukak thread ni.. x de la asik nampak kita puji2 je.. skali skale nak gak melepaskan geram kann.. so paham2 je la sume org.

btw, nak tmbh lagi gak..

1. Rain.. hermmmm.. dia mmg ah dah blh kira Hollywood star kan? tp ntah ahh... kadang2 bila tgk interview dpt rasa dia cam x brape humble dah.. nak kate berlagak tu entahlah kann.. tapi.... herm.. x suka.. >_<. x ingat la apa yang menyebabkan me pikir cam ni.. tp rasa nya first2 sebab tengok interview dia masa zaman Rainism kot.. ada dia ckp something, tp dah lupa..  pastu kadang2 x brape sdap ah baca statement2 dia lam interview2 lain..

2. 2PM.. sorry sangat sorry sangat! dulu mmg me minat diorang masa zaman Again & Again... pastu bila Jay kononnya balik US, rasa mcm kurang dah minat sikit tapi still boleh terima diorg masa zaman Heartbeat... pastu after betul2 Jay kuar, mula2 me ingatkan nak support Jay and neutral ngan 2pm... tapi entah... rasa sakit hati tu buat me x leh terima dah minat 2pm ni.. of kos nyanyi je lagu diorang sbab well, k-pop is addicting .. tapi mmg x minat terus dahh diorang as a group.. huhu.. x kisah la Jay takde dendam ngan diorang ke x, tapi tetap x leh terima nk minat 2pm.

p.s: btw, kalau korang rasa idol/artis fevret korang kena kutuk, baik buat2 x tau je.. kita anggap thread ni as a place to meluahkan apa yg x puas hati.. kadang2 x semestinya apa yg kita kutuk ni betul sangat pun.. biarla emo ke, bias ke, apa ke.. sbb kat sini je la tempat nk buat mcm tu.. x kan la kita nk buat ni dalam thread artis tu sendiri.. tu mmg cari pasal. hehe. n jangan gaduh2.

ai menyampah ngan bebudak shinee sbb semuanyer bila depan kamera dok fefeeling inesen plastik juge~!

ai menyampah ngan bebudak shinee sbb semuanyer bila depan kamera dok fefeeling inesen  p ...
HideGulz Post at 2-5-2010 03:25

ironi nyer komen ko
tapi aku pun perasan benda neh..dorg cm restricted kalau depan kamera..kalau variety rancangan sendiri x la obvious..tapi bila dorg gi interview kat rancangan mana2 ker..kadang2 cam takut2 nak jawab soklan..especially kalau part2 ideal girl..teragak2..

kangin suju byak cakap

ironi nyer komen ko
tapi aku pun perasan benda neh..dorg cm restricted kalau depan kamera. ...
twinkystar Post at 2-5-2010 08:08

ironi?

Tu ler maksud ai. Kalo dlm Star King ke or any variety show, asalkan kamera tak pokus kat dorang jek mesti dorang pye gelak beso tu kuar. Tp bila kamera pokus kat dorang... eh eh, leh plak gelak sambil kaver mulut baget2 inesen... sabo je la. Kalo kena interview.... aiya, lagi ler memasing berlagak ayu   dedulu me leh trime sbb dorang leh ira dak baru. Tapi bila sampai la ni pun nak baget inesen ngan lagu ring ding dong bagai.... udah2 ler tuh. Nyampah plak kengkadang

- ai juge mencik ngan ke-diva-an key. Adoi mek... nak lawan jo kwon ke... wwuwuwuwuw~! padan ler org kata ko gay~!
- ai mencik ngan Taemin. Busy busy sampai gi skolah pun tido atas buku air liur meleleh tak henggat donia~! Ko tuh budak gi, belajar rerajin. Masa depan tuh. Ko tu sore pun takat segan mati idup tak mau... pelajaran je yg leh bawak ke dunia dan akhirat.
- ai juga mencik ngan hairstylist (artis ke ni.. wakakak) Taemin. Asyik2 nak wat rambut cendawan jek~!
- ai juge mencik ngan shinee tine zaman romeo duluk. Baju dorang giler hodoh. Memasing pun muka hodohhhhhhhhh yg teramat. To me album dan konsep romeo tu me paling tak ske. Lagu pun me tak ske. Dlm album tu me layan duet Jong Hyun ngan Onew jek. Lagu lain me tak layan pun~!

fuh... lega dapat kutuk dorang.... kalo kat umah shinee me hanya leh moyan jek kat sini baru leh naik antu.. wakakak~!

Reply 412# HideGulz

rase puas kann...kekekek

lagi satu time dorg nari maselove like oxygen tuh...meremang bulu tengkuk... sebab ober sgt...

getis bak kater org.......

Rasa cam ada benda lagik nak kutuk dorang, tapi pepagi ni otak tak brapa jalan sangat. Dok ingat point penting saje

derang pye  tarian ni me ok je sbb nampak je simple tapi complicated. Sekurang-kurangnya dorang takde ler sampai tahap dok lambong2 dan aksi akrobatik bagai. Siap nak bukak baju ler hape le. Tu sumer cheap pop sajeeeee. Dah sore tak best terpaksa la nari cam hape kan.. wakakka

ironi?

Tu ler maksud ai. Kalo dlm Star King ke or any variety show, asalkan kamera tak p ...
HideGulz Post at 2-5-2010 11:14

ahahaahhaa....panjang nyer...shinnee jeh ker??retis len..cepat hide..aku tggu komen ngko...

best baca...baru pasan kebenaran katanyer...

ahahaahhaa....panjang nyer...shinnee jeh ker??retis len..cepat hide..aku tggu komen ngko.. ...
skymania Post at 2-5-2010 11:31

ppppffffftttttt~
SHINee ni me nak bash dorang time zaman romeo jek. Time rdd ni me takde sgt yg nak di bash kan
Group lain ke? Ada lagik kot. Nanti ler me dok pikir balik. Wat masa skrg ni 2PM mmg toplist group yg me dok bashing jek Group yoja pun ada kot. Tu mu kena tungguuuuuuuuuu~

extra~ me baru teringat komen mak me masa tgk BOF. Dia tanya Jandi tu pelajar ulangan ke? Awat muka tua beno, tak seswai sungguh pakaian seragam sekolah tu ngan muka dia... wakakak... trus me gelak tak henggat

Reply 416# HideGulz

aku juga hampir mengnyahkan Shinee ms zmn Romeo. Outfit seakan kempen Kitar Semula Selamatkan Alam Kita. tp disebabkan sayangkan pd budak2 ni aku dgr lagu jek, malas nk tgk dan folo segala stage performance. RDD aku ok sikit..tp still hurm.

eh kelakar la. hahahhahahahhaha! PELAJAR ULANGAN

extra~ me baru teringat komen mak me masa tgk BOF. Dia tanya Jandi tupelajar ulangan ke? Awat muka tua beno, tak seswai sungguh pakaianseragam sekolah tu ngan muka dia... wakakak... trus me gelak takhenggat
HideGulz Post at 2-5-2010 11:57

ahahahah..bab neh...sama gak.. mak ai cakap...pompuan neh nmpk tua skit..pastu mak sky pon tingat..MG pon tua gaks...
ayat die.."orng muda sama baya takde ker??"

Post Last Edit by twinkystar at 2-5-2010 13:39

SHINEE neh dulu aku pun aku x berkenan..sekarang baru boleh layan...
entah nape, aku tgk dorg cam budak2 sangat dulu...hehe..maybe effect appearance dgn dance2 dorg kot..neh bukan sebab bias aku, tapi FTI pun sebaya dengan dorg jer umur, tapi x dela nampak kebudak-budakan sangat..
tapi aku paling x leh terima time Juliette..aigoo..motip sgt dorg pakai gitu..tlg la fire stylist yg buat style and concept gitu..dh mcm konsep apa tah..dengan bug2 ada kat baju..
aku ingat lagi kawan lelaki aku la especially bila tgk gambar SHINEE neh, selalu komen, asal yg ko minat neh semua muka mcm gay jer..

pastu x puas hati dgn Hongki
suka sangat pakai baju pelik2 yg org x pakai..dia ingat fashionable la tu..
pastu suka buat rambut pelik2(salah stylist & diri sendiri gak)..awak tu dh hensem, comey tapi rambut tahpa hape fesyen..x pernah nak elok..kalau elok pun sekejap jer..pastu cam haram..robek sana sini rambut:@
dah tu rambut blonde tu bila nak tukar..nak tunggu 2o tahun lagi pun nak blonde jugak ker?kalau x pun potongla, kasi nampak kemas sket..ni dh panjang gitu, rimasla tgk..
belajar sket dari Jonghun..x pernah me nak kutuk appearance dia sebab sentiasa tip top..amek kelas fesyen dgn dia..
me x suka bila FTI pergi Jepun jer semua dh rupa cam pengemis..rambut panjang,pakai t-shirt kekadang t-shirt bodo yg dah berlubang2 yg dorg pakai(especially jaejin), jeans dh lusuh dgn selipar(neh jaejin dgn hongki) jer kekadang
neh dh dengan Warner MUSIC jepun neh, tolongla warner jaga appearance dak2 neh kat Jepun..sedey me tgk..
kalau kat korea okay jer..jadi gini plak bila gi Jepun

apapun me tetap suka FTI dgn SHINEE..tapi tula kekadang ada x puas hati ..geram..pun ada:
yela kita sayang dorg & nak the best for them..

xleh terima hair style suju time debut tahun 2005 dgn lagu Twins tu.... adoiya, mmg la hazab giler style rmbt dorg especially rmbt donghae, heechul & eunhyuk ... aku rs, mmg mostly yg idol group lain pun mesti akan lalui jaman hair style yg non hado mcm tu.... nasib baik la time tu jer hair style suju cenggitu & nasib baik time tu kyu belum debut lg dlm suju. skg2 ni mmg dah improved, ekceli dorg xder la lama sgt guna hair style tu. kalo x, mmg la hazab....

aper2 pun, mmg suju tetap di hati!!