CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: latahzan

bomoh saka di bt 8 sijangkang

i pon tak ingt...cuba gak nak recall...

sebut psl saka, suka suki perawat kata ada saka kan? saya dah kena 2 kali ada 2 perawat kata saya ada saka. sama mcm sedara latahzan, saya pun  tak pernah rasa symptom2 saka ke apa2.

yg terbaru perawat yg "buang" "saka" saya - semudah abc - ambik pen cucuk2 bawah tapak kaki yg di tarik kasi tegang - dah siap! dlm masa tak sampai 5 minit je.

saya tanya berkali2.. ni segala saka dlm badan saya dah keluar ke? takde yg tinggal ke? tapi kenapa saya tak pernah rasa apa2..? sama mcm sedara latahzan.. dia kata belum mengganas. jap, nak gelak.. kihkihkih..!!!

Reply 42# wasntme

hehehhe..la yeke..mmg lawak la..ni mesti kes nak duit.. ader bg duit ker?
  nk gelak jugak...entah2 kena tipu....

Reply 42# wasntme

tu lah kan...empunya badan mestilah tau kalo ada something wrong kat dia...
tapi akak x terckp dgn A mcm tu...

bila dah balik..baru rasa geramnya dgn bomoh penipu tu..

mmmmm......aku penah gak mimpi saka ular,aku ada gak cita kt mak aku mak aku ckp mimpi ja tu....pastu baru2 ni aku mimpi ada org suruh aku cari tok putih......dan mcm2 jugak la benda2 pelik yg aku mimpi..

dulu masa aku dlm kandungan dulu mak aku penak bunuh ular tedung selar besar tiang electrick

Reply  wasntme

hehehhe..la yeke..mmg lawak la..ni mesti kes nak duit.. ader bg duit ker? ...
MeAngel Post at 7-6-2010 16:03

biasa dia caj dkt seratus gak, tapi psl dia dtg atas recommendation kawan, dia tak caj apa2. tapi mengikut cerita jemaah mesejid yg dtg sama masa tu, mmg begitu lah cara dia membuang saka.. sebab dorang pun "dah buang saka" dgn dia.

jap.. hihihi..

Follow Us
mmmmm......aku penah gak mimpi saka ular,aku ada gak cita kt mak aku mak aku ckp mimpi ja tu....past ...

dulu masa aku dlm kandungan dulu ..

dinotunder Post at 7-6-2010 16:18

lawak jap..

ingat kan u nak sambung ayat tu.. pernah gak mimpi..

sori..sori.. gurau2 je.

mmmmm......aku penah gak mimpi saka ular,aku ada gak cita kt mak aku mak aku ckp mimpi ja tu....past ...
dinotunder Post at 7-6-2010 16:18

ish..dino..mase ngandung mane ble bunuh aper2..apatah lg binatang..nyamuk sekor pun mak mentua aku xbg bunuh tau..huhuhu
maybe sebab tu ko mimpi ular..ko doa la kat tuhan minta pertunjuk... segala yg baik dtg dari Allah Yang Esa..

Reply 46# wasntme

la so btul la dah buang..hehehe..sekejap jer yek...mcm xder jer...saka ni kan keturunan selalu mmg ambil mase nk buang..  wallahualam...

Reply  wasntme

la so btul la dah buang..hehehe..sekejap jer yek...mcm xder jer...saka ni ...
MeAngel Post at 7-6-2010 16:27

dah... dah "buang masa" je

Reply 38# latahzan

Samung balik..
Mase die nk suh mandi tu die suh bekemban..lg lah bengang..masa die mandikan.. bterfly baca segala surah yg igt jgnlah die apa2kan..
Family ngn hubby cam menurut jek tanpa bantahan..sampai satu part tu die nk sentuh area rahim..korang bley bayangkan rahim tu kat manekan..nk kene bukaklah kain kemban tu samada dr bwh atau atas(sorry yek part nih agak 18sx)..tak tau dtg dr mane kekuatan tu ckp kat die tkan saya nk bukak kain..die kata "ok..sy sentuh kat tepi jek.. " Pas abis die mandikan kain yg pakai tu die suh biarkan dlm bilik air tok leh amik..

Tak abis kat situ sesi perubatan tu..die suh buat sembahyang hajat tp die yg buatkan dgn bayaran 300 hengget..orang perantaran perbincangn antara bomoh tu kakak die yg pakai baju xde lengan tu.Mase die ckp 300 tu kami mtk la kurang then kakak die ckp kat bomoh tu, bomoh tu cam melenting "x bole bende nie perjanjian" mcm x tentu arah bomoh tue..pastu nk buang bende tu bayar lagi dlm 4 ratus lebey..300+400++ dh bp?..Duit tu plak die x bole terima die suh kita buh dlm tong duit..kat luar tong duit tu tulih DERMA UTK ANAK YATIM..Die kate duit tu x amik..

Mlm tu ayah berubat juga..ayah kene lg mahal nk dekat seribu lebey..mlm2 sebelom tu ayah dtg berubat juga tah bp byk la ayah dh abih duit kat bomoh tu.. Masa balik kecoh gak la mahal apa lah ayah kata tak kesah asalkn elok..Bile dlm umah tu memasing mulut cam kene kunci bile dh balik kepoh..

Selang bp ari adik lelaki bterfly ckp jgn pegi lg tpt tu bomoh tu penipu..tak tau la dari mane n sape yg bgtau die...adik pernah jumpe bomoh tu  dlm bank tgh bank-in kan duit (byk woo)..adik sound kat die Byk ke bank-in kan duit..bomoh tu cam terpinga2

Pengajaran..Jgn senang2 kita percaya pada bomoh2 nie..

nnt nak tanya cikgu sek kt ni yg duk kat batu 8 tu kot2 dia kenal ustaz ni..

klu tangkal dah syirik jika kt percaya..pastu letak harga plak tu..hmm

tu lah kan, kdg2 serba salah kalau dah kena paksa2 ni. nasib  btrflylah tak di apa2kan. tapi mcm geram je kan duit habis je satu mlm mcm tu.

Reply 53# wasntme

Geram..bengang seme ade..kalo nk diikotkan adik tu.. mau jer die tuing bomoh tu.

Reply 52# ajercrazy

thx..nanti inform kita org kat sini

Korang... bila soal duit aje mula nak berkira.. anggap ler perawat tu macam doktor moden tu.. kena la bayar service dorang kan... cuma kalau cara rawatan tu mengarut.. then baru kita boleh pertikaikan soal bayaran tu.. sebab kalau dah cara rawatan tu mengarut, perawat tu penipu namanya!

Post Last Edit by duquesne at 7-6-2010 17:34

-sorry double posting -

Reply 55# latahzan

ok kak..insyaallah...

penah denga nama n penah pegi tp x dpt jumpa org nye.masa tu bw makcik ak g tp x jd masuk bab telampau banyak org yg nunggu giliran.ak pon pe lg blk lh.tp sampai skang x penah pegi blk bab jauh..

Reply 56# duquesne

Yang kite nih dh berubat agak2 lah nk bg kepada perawat tukan..lepas x blanje kesusahan die..
ni kalo dah beribu ape kes lak plak kan..