CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: HangBuah

Sukar menerima hakikat diriku hensem

tepek poto kacak anda di sini pelizz..... juru penilai dah cukup korum ni nak nilai....

masalah ensem ni mmg masalah peribadi sgt2 ke??aritu ada sorg forumer gak problem mcm ko ni.lepas puas tak tahan kena lahar ngn otai2 trus tak reply dh haha

ensem ke lu bro?...bersyukur lah dgn kurniaan tuhan tu bhai....

sekian,
dari aku yg x ensem mcm ko:re:

tepek gambo plezzzz

propa jah lebeh neh...kalu btol sila tepek pics anda dlm ni...

Multinick siapakah ini ??  I tak nak tertipu lagii... Baru I tersedar bahawa Kak Mellisa Rahim  ...
oyen Post at 7-7-2010 09:31

padan muka

Follow Us
kalo ko hensem ker jambu kerr...harap jgn jadi gay

ngada2 la....

lor, cam ni pun ada ? biar buruk di luar tapi di dlm cantik, dri cantik diluar buruk didalam, tak de maknanya, tuhan melihat pada dalaman bukan luaran, klu cantik luaran dan baik dalaman itu satu kelebihan yang di berikan, maka syukur

besar sungguh masalah TT nih..

Post Last Edit by cik_kiah at 7-7-2010 11:30

tt....ni khas tuk tt

Aku dilahirkan sebagai seorang lelaki yang cukup sifat malahanmempunyai banyak kelebihan berbanding lelaki lain... Ya!! Akudilahirkan sebagai seorang lelaki kack... bukan sekadar kacak malahanmempunyai kebijaksanaan yang ekstrem.... Ujian IQ aku menunjukkan akuseorang lelaki kacak yang mempunyai markah IQ sebanyak 160.

Berkulitsawo matang, berdada bidang, berketinggian yang sesuai dan berhidungagak mancung... Aku kelihatan agak garang dengan misai melintang,tetapi kerana sifat ceria semulajadiku, aku disenangi kawan danawek-awek tak kira yang cun atau tak cun. Semasa aku menunggu keputusanSPM, aku bekerja di kilang papan, kerja berat in menyebabkan badan akumenjadi tough dan wings ototku menyerlah sekalipun aku pakai bajulonggar.

Selepas tamat pengajian aku di sebuah universititerkemuka dunia, aku bekerja yang agak glamer... Berkereta mewah,sekali pun milik agensiku, tapi sudah cukup untuk memikat hati gadisyang cantik dan tak cantik, malahan.. ramai lelaki tak hensem iri hatidengan kehebatan dan kekacakanku... Aku sering mengayakan imej ranggi,berkasut kulit ala koboi (siap ngan rantai tu), berjaket kulit hitammengantikan kot, mengenakan neck tie berimejkan m etallica, jam rantaitembaga, serta berkepala talipinggang yang lebih besar dari pelempangkebanyakkan awek yang aku kenali. Aku cukup agresif di kantorku,sehinggakan pegawai atasanku jua dengki dan jaki terhadapku.

Kejakianmereka tidak hanya terhadap penampilan dan mutu kerja yang cemerlangsahaja. Aku sering digossipkan sebagai lelaki gigolo, jantan kabaret,lelaki jalang malahan, aku juga digossipkan sebagai lelaki gay bilamanaaku tak melayan cinta beberapa awek.... Bila aku dilihat minum bersamaawek yang tak cun... aku dituduh gigolo dan pisau cukur... Jika akukeluar dengan awek cun pula, aku dituduh mengeksploitasikan kekacakanaku untuk memikat gadis jelita... Jika aku dilihat berhemah danbersantun dengan wanita-wanita tua yang kebanyakkan bergelar datin,mereka menuduhku sedang memasarkan khidmat gigoloku....Awek cunmerasakan aku terlalu hebat untuk mereka, awek tak cun pula mengatakanaku jual mahal... Suami-suami pula sering menjeling tajam bini-binimereka takut bini terpikat ngan aku... dan mak-mak bapak yang ada anakperempuan sering menyorokan anak mereka bila aku bertandang ke rumahmereka... takut anak mereka lari ikut aku... Yang ada anak-anak darasunti pula menjerit-jerit suruh masuk ke rumah bila melihat akumemerhatikan anak-anak mereka bermain di laman... mungkin mereka takutaku seorang lelaki kacak yang gila seks ganas dan sadis sepertipembunuh nurin.

Oh dunia!!!! Salahkah aku menjadi lelaki kacakyang hebat??? Apa yang harus aku lakukan sekarang??? Usiaku sedangmemanjat tangga ketuaan, umurku telah lama melepasi zaman remaja.. Tapiaku masih di sini... kekal sebagai lelaki kacak yang hebat... seorangdiri... berkelana di rimba kehidupan nista dan fitnah dunia....

p/s:aku bakal berkahwin dgn seorang gadis bernama kiah
*larikkk

Kan ? abg dini pun boleh kata abg dini kurus bak kerengga walaupun sebenarnya gemuk bak doraem ...
cmf_houdini Post at 7-7-2010 09:06 AM

ekekeee...aduyaiiiii abg dini

tt....ni khas tuk tt

Aku dilahirkan sebagai seorang lelaki yang cukup sifat malahanmempunya ...
cik_kiah Post at 7-7-2010 11:23

berpinau mate i kiah.... nape kiah? kurang kaseh syg ke?

ensem ke lu bro?...bersyukur lah dgn kurniaan tuhan tu bhai....

sekian,
dari aku yg x ensem mcm  ...
Iqbal_Absmd Post at 7-7-2010 09:58 AM

tepek lerr gambo..nnt kami2 bgtau jwpn jujur ensem ker idok....

Reply 31# cik_kiah

sinopsis plizz..

walaupun ko hensem tapi adakah anu ko berfungsi?

p/s
aku baru jer kena raba dgn monyet.

berpinau mate i kiah.... nape kiah? kurang kaseh syg ke?
dara_pujaan Post at 7-7-2010 11:27

terlebih kaseh syg la

takde gamba tak dikira hoccay. camtuh ai pun boleh kata ai hensem macam johnny depp

hensem tapi miskin tak guna, hensem tapi boboi lembik pun tak guna

Reply  cik_kiah

sinopsis plizz..
cupin001 Post at 7-7-2010 11:29

'aku terlalu hensem..sukar utk diterjemahkan dgn kata2'

kalo ko hensem ker jambu kerr...harap jgn jadi gay
Orange_7491 Post at 7-7-2010 11:13

comelnya