CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dinosour_27

Himpunan Kisah Seram Ku-Page 47-Siapakah Yang Di Swimming Pool Itu

nnti bole la jemput sume warga MPS nih dtg umah ko eks....

dr :- aku yg tak malu org tk jem ...
seeri_7843 Post at 20-10-2010 09:27

insyaAllah..mesti.. nanti aku jemput sume.. nanti leh jadi sessi suai kenal.. hehehe.. biase forum jer tak pnah jumpa face to face kan.. ni leh jadi platform nak berkenal2an.. hehehehe.. takpe makan free aritu.. aku blanje.. hahahah..

rajinnyer lina ngan kak ea taruh pic orb neh..   urmm.. napa kak ea tak bukak 1 thread kh ...
BabeYSHa Post at 20-10-2010 10:02

huhu.. tu la pasal.. besar kan.. tu yang terniat nak upload kat sini.. kalau macam kcik2 and leh wat aku was2 taknak la letak.. tapi ni nampak clear.. rupa cam bulan pun ade.. tu yang tempek kat sini supaya leh dengar pendapat2 dari orang lain

Reply  BabeYSHa

lama dah tak ber CSI ngan ea...saja jer..suka2 jer bicha...kebetulan TT bu ...
linamys Post at 20-10-2010 14:08

go go go.. tepek la lagi kalau ade pic ape2.. leh kite ber CSI lagi.. hehehehe

Reply 937# BabeYSHa

thankx bicha for the credit..

Ditegur Suara Misteri,

Aku tak tau la apa yang specialnya malam semalam. Semalam aku balik dari office agak lewat. Dalam jam 11.45 malam. So lepas bayar parking ticket kat machine kat ground level.. aku pun jalan la nak pergi lif sebab aku park keter kat level 5..

Bila aku lalu satu selekoh sebelum sampai kat lif tu.. aku dengar satu suara perempuan.. panggil nama aku.. memang jelas.. sampai aku boleh toleh sebab kejelasan suara tu.. tapi bila aku toleh aku tak nampak sesiapa pun.. aku berhenti seketika and tercarik2 la mana tau ada sesiapa yang nak main2.. tapi lepas a few minutes takde sape2 aku just anggap mainan perasaan aku je la..

So aku pun naik lif.. masa sampai tingkat 3 lif tu berenti.. aku wat tak tau je la.. tapi takde plak orang naik.. so bila lif tu tertutup balik dia pun sambung la untuk naik ke tingkat 5.. memang mase tu aku takde perasaan ape2 pun sebab dalam otak aku.. nak balik cepat sebab nak makan.. lapo.. hahahaha

Bile dah sampai tingkat 5.. parking tu memang sunyi sangat.. biasa la.. sape pernah pg amcorp mall.. parking tingkat 5 kat atas tu.. pas kul 11 mane ade orang.. dengan pemandangan parking yang open air.. nasib baik aku dah biasa.. so once aku dah sampai tingkat lima tu.. aku pun kuar la.. menuju ke kereta aku yang aku park kat hujung dunia.. lepas 5 langkah kuar dari lif tu.. sekali lagi.. ada suara yang cukup jelas pada pendengaran aku.. panggil nama aku.. sekali lagi aku berenti and toleh sekeliling.. tapi seriously aku dengar orang panggil nama aku.. memang clear.. suara sorang perempuan..

time ni aku dah start fikir.. tak mungkin la ade orang panggil aku kat tempat parking ni.. sape yang ade kat tempat parking malam2 buta nie.. pompuan lak tu.. time ni bulu roma aku dah start meremang.. tapi aku still wat cool.. jalan slow2 pg kerete aku yang terletak kat parking open kat tingkat lima.. keter aku park mengadap bangunan yayasan selangor..
masa aku pg kat kereta aku tu.. dari sayup ade bunyi anjing melolong.. mane datang anjing aku pun tak tau.. dah macam dalam movie la plak.. asal ade hantu je ade anjing melolong. )

time tu dari sipi2 mata aku.. (betul ke ayat aku ni? ) hahahaa.. maksudnya bile aku tengok depan dari belah kanan pandangan aku tu.. aku nampak macam ada benda bergerak di sebalik tiang2 kat tempat parking tu. tapi bile toleh takde.. aku pun cecepat jalan sebab kerete lagi baper langkah jer.. bukak pintu.. campak beg dan terus aku nek kerete.. start terus undur nak kuar..

mase aku sampai kat tempat nak masukkan kad tu.. aku nampak sorang pak guard ni.. tahan kerete aku.. aku bukak tingkap tanye kenapa? dia cakap.. boss.. siapa perempuan yang ikut boss tadi tu? aku cakap mana ada? aku tengok muka dia macam cuak jer.. pastu dia cakap.. ada boss.. dia ikut boss dari dalam lif lagi.. lepas tu masa boss naik kereta dia terjun ke bawah..

aku punya la cuak.. aku suh dia naik kerete ngan aku sampai bawah.. sampai depan ambank dia turun.. boss.. siapa agaknya perempuan tu ya.. aku cakap aku tak tau and aku tak mau tau.. pastu aku turunkan dia kat depan amcorp aku trus belah balik umah.. sepanjang perjalanan balik takde plak kejadian ape2.. nasib baik.. yang best tadi aku jumpe pak guard tu lagi.. arini dia jaga level 4 carpark plak.. orang indonesia.. aku berenti la kejap tanya dia.. malam tadi ade jadi ape2 lagi ke tak..

dia cakap.. malam tadi pas dia turun ngan aku.. dia tak berani nak naik lagi kat tingkat 5 tu.. takut jumpe lagi perempuan smalam.. tapi pastu takde dengar ape2 lagi.. nanti la malam nanti kalau aku jumpe dia.. aku nak tanye lagi.. mane tau ade orang jumpa lagi.. dulu dia cakap ade la.. orang beromen dalam kereta kat belakang amcorp mall tu.. pastu tengok kat tingkap ade cik ponti tengah skodeng.. padan  muka.. huhuhu.. arini aku park kat tingkat 4.. harap2 dia tak jumpe kete aku kat tingkat 4 ni.. huhuhu..

Rate

1

huh.. parking amcorp mall yg atas tu memang la seram walau pun siang buta..
suram je..
selalu aku gi situ parking je kat luar walaupun lbh mahal..

Follow Us
nasib baik dia xtunjuk muka.... kalu x????? tp TT nie jenis berani gak ye.....

huh.. parking amcorp mall yg atas tu memang la seram walau pun siang buta..
suram je..
selalu aku  ...
sweetfrangipani Post at 20-10-2010 16:40

dah ari2 parking.. takpela.. huhuhu.. keje kat sini.. terpakse la..

nasib baik dia xtunjuk muka.... kalu x????? tp TT nie jenis berani gak ye.....
jeleyna Post at 20-10-2010 16:46

basib gak tak tunjuk muka.. berani2 gitu je la.. perasaan takut still ade.. tipu la kalau tak takut langsung.. tapi takde la sampai nak lari2 bagai..

Reply 937# BabeYSHa

salam semua n bicha ..

sor baru sempat jenguk ..bz tulun buat persiapan tuk majlis anugerah borak ... nnti ramai2 jom lah join kat bod borak sana k..

menarik juga tu ...thread pasal orbs ...lina buka lah tred orbs ..lina pon ada koleksi gamabr2 percutian arituh kan ... bolehlah kita ber'diskass' psl orbs lagi .. kang sini ganggu pulak dino bercerita ...

Reply  BabeYSHa

salam semua n bicha ..

sor baru sempat jenguk ..bz tulun bu ...
ea208964 Post at 20-10-2010 21:19

takpe la ea.. tak ganggu pun.. hehehehe.. kalau ade orang borak kat sini.. ok gak.. takde la kosong jer jadi umah tinggal.. tinggal lebih seminggu nanti ade orang menumpang plak.. huhuhuh

Reply 933# dinosour_27

bro dino, poi ni gegirl la...
hihihi

Reply 933# dinosour_27

hihihi

huishh...
ngerinya. maknanya masa lif tu terbukak pompuan tu la yang masuk kan?
waa...seram2!
nasib baek tak nmpak dia kan masa dlm lif tu.
tapi, poi pon mcm bro dino gak, if encounter benda2 macam ni wat rilex je, xde la nk gelabah lari bagai even though dalam hati takut sebenarnya.
hahaha

dinoooooooooooo..
uwaaaaaaa..mel dah lama tak masuk umah ni..
dino keje kat amcorp mall ke?
kat situ mlm2 mmg sunyi pun..
tapi mel suka pegi situ cari novel second hand..
murah..hehehe

Reply  dinosour_27

hihihi
poiuytrewq Post at 21-10-2010 02:15

oh.. gegirl ke.. ingat lelaki.. terbelit lidah aku nak nyebut nick ko dik.. heheheheh

huishh...
waa...seram2!
nas ...
poiuytrewq Post at 21-10-2010 02:29

tak tau la dia ker yang masuk.. tapi dia dah tegur dari bawah lagi dah.. huhuhu

huishh...
waa...seram2!
nas ...
poiuytrewq Post at 21-10-2010 02:29

jangan gelabah.. nanti diorang lagi suke nyakat.. wat cool jer.. agak tak leh tahan ngan gangguan.. pensan jer.. hahahaha.. at least takde la rase takut sangat.. hahahah

dinoooooooooooo..
uwaaaaaaa..mel dah lama tak masuk umah ni..
dino keje kat amcorp mall ke?
kat s ...
melinda_gordon Post at 21-10-2010 08:43

ha ah mel.. memang sunyi.. tak keje sebelah amcorp mall tu.. kan ade dua tower.. kat situ la.. kat sini sabtu ahad memang best cuci mata.. magazine ngan novel memang banyak.. tapi kalau malam memang horror sket la.. huhuhu.. nasib la dah keje sini.. takpe taun depan move building baru depan hilton pj tu.. harap2 situ clear la.. takde gangguan.. hahaha

malam tadi balik awal.. so takde ape2 gangguan.. cume pastu pg lepak kat ali baba ampang.. wallet lak cicir mane tak tau.. huhuhu.. nasib badan