CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ebie

Aku rindu sgt kat ex aku..!! tersangat rindu..!!

org kata.. time will heal anything.. 3 bulan x cukup lagi kot.. bagila masa setahun ke..

apa2pun, ada byk aktiviti lain yg bleh dilakukan utk mengelak dari terpikir psl ex.. contohnye: memancing ikan.. klu minat memancing la..

mancing ikan smbil mancing awek

windu pada kenangan mengusik jiwa yg menjadi pengalaman hidup yg begitu bermakne...

rindu gak.... tp kena ingatla dia lom ttu rindu kt kita pon... so abaikan je rindu tu.... lama2 ilangla... sesekali je rindu xpela....

Reply 7# ebie

klu nk cari penganti jgn la bnding2kn dgn ex ebie
klu dh ade rse cnta kt pmpn lain
terima je ape ade nye pmpn tu..

aku cadangkan ko bercinta dgn mak nyah.

p/s
almost setiap hari ade org nk berkenalan dgn aku....diulangi, SETIAP HARI..

Follow Us
cari jek yg baru..kat forum nie ramai yg single dan available.....sila buat iklan yer...

saya rasa awak ni kanak2 ribena...mcm ni lah, minum ribena dulu, pastu cari lah pengganti...tapi ...
ifanonline Post at 5-9-2010 19:29

ifanonline,i nak tambah skit skg ada ribena bandung..cuba laa..boleh bertambah menbesar bagai atlet olimpik..

ingat, bunga bukan sekuntum...kumbang bukan seekor...don't be a wussy, if you think that she is the  ...
ifanonline Post at 5-9-2010 18:02

i like ur statement...

carilah kat tenet, mirc ke macam aku ...pasti jumpa punya

hohohoho...
ambil masa nih
mau 2-3 taun bru leh nk lupe ex gaknye

hehhe..lelaki pon x kuat ek..

aku dulu kapel nk rak 5 thn..tup2..gaduh sket je..putus terus...ex langsung x nak amik tau hal aku langsung...mmg merana la aku...yelah..aku jenis setia...mmg xde kwn laki lain...

apa yg aku buat...aku byk ngaji..solat sunat..hajat plg byk aku buat...ada ms je aku buat x kira siang atau mlm..waktu keje atau x...tp mlm lg byk coz time2 jiwa kacau mmg x leh tdo..asik duk teringat & meleleh je ayor mata ni...

pastu ..aku x leh duk songsorang..rs nk gila meroyan..hahah...aku gi jln2..sopeng w/pn sorang2...
chating..time tu YM tgh hot...chatting selagi boleh..bosan2 pon layan...jumpa org sana..jumpa org sini..sape nk match maker  aku on jer...at least ada je xtvt...

pernah aku g kltn naik bus..tolak mlm..pastu pg tu gerak blk k.l...hahahha....
mcm2 la yg aku buat tp yg x menjahanamkan diri la...
sape nk kenal aku on jer...x kiralah mcm mn ..tp 1st time jumpa mmg aku bw kawan...bahaya la coz aku pompuan...

tup2...aku clash bln 7...bln 12 aku jumpa hb aku...5 bln je tuhan bg aku sengsara...
jumpa hb kt ym..ptg ni chatting (rabu)...mlm dia call..esok dia jumpa (khamis)..jumaat aku nk blk kg...dia nk htr coz nk jumpa family..aku x bg...tp ahad tu terus dia dtg kg jumpa family lamar aku..ayoyo...

dlm 3 bln aku selamat dr risik..tunang..nikah/kawen..hehehh

lupa nk citer..ms 2-3 bln tu mmg huru hara aku..tp bila aku tau ex aku tunang jer..baru aku agak tersedar diri...time ni baru aku bangun ..mula kan hidup baru dgn perasaan yg ntah apa2...

dh jodoh kan dgn hb...w/pn kenal 1 hr jer...pd hal..byk lg yg aku ada kenal2 sebelum tu & lamar..tp aku buat dono jer..tp bila hb..i follow jer...

mcm ko sorang jek penah kine dump..aku pon pinah...siap pg opis ayor mate dok meleleh lg depan pc..bawak kete pon same..dok teringat...pastu aku pikir balik die dump aku sbb nak balik kat ex gf die... maknanya die bukan sayang sgt aku pon...so wat ape aku nak membazir ayor mata tingat kat die...

tak pon ko suh je lah kawan2 ko rekemen kat ko mane2 awek cun yg singel mingle...mcm aku nih...dlm taun yg sama gak aku dpt bf baru adik aku kenalkan...sonang...kalo ko dok leleh sendu syahdu kompem la takleh lupe...ko cari je lah yg baru..tak semestinya perfect mcm ex gf ko tu..at least korang saling melengkapi...tak pon ko suh jek mak ko carikan bini untuk ko sudeyyy...pilihan mak berkatttt koootttttt....

cian tt...aku x berckp dgn bf aku 1 ari pon aku gelisah....ni kn plak putus..xtaula mcm mnekn...

TT, kita berdua berada di situasi yang sama. Aku baru lepas 2 bulan putus cinta dengan ex bf aku ats sbb salah faham. Pada awl putus cinta tu mmg tahap gila rasa nak bunuh diri jerk. Tp kitaorang ttp contact via email. Dalam 2 minggu pertama aku hari2 dok merayu kat dia sampai aku dihina dan disakiti dgn kata2 yg hampeh. Tp aku xputus asa, aku ttp jd kawan jer dgn dia sampai lah skrang. Apa yg buat hati aku tenang adalah dekatkan diri dgn Allah, Aku mula2 malu sbb sbg manusia mmg dah jd lumrah bila saat susah tu baru nak cari tuhan. Dalam dugaan yang aku dapat ni banyak rezeki dan kebahagiaan yang aku dapat. Mungkin itu hikmahnya. Sekarang, dah nak dekat raya aku mmg xder mood habis nak raya sbb xder sidia.. huhuhu tp aku kuatkan hati jerk tp smpai bila ek aku tanggung perasaan camnie? ala TT sama lah nasib kiter =(

Im single and available
hehe, jomlah kita rapat2 kan diri dan jaoh2kan kesedihan.. huahaha

hmm..dah 3 bulan kami berpisah..
i was dumped by her..(please dont ask me why)
hari cuti cam ahad  ...
ebie Post at 5-9-2010 17:19

aku pernah rasa apa yang ko rasa, memg hazab .....pes luv lak tuh ..... yang lagi aku begang dia yang ajar aku berchenta dan dia yang putuskan hubungan ngan aku

.... yer la masa tu aku naif gile..... baru form 5 dah gatai

so dipendekkan cite, aku suke bergaul ngan budak2 lelaki yang dewasa sket dr aku, pastu aku kapel je ngan sape yang nak kapel ngan aku....dalam satu masa ada la 2 3 orang....memg seronok...tp mind set aku just nak kenal betul2 mahluk adam ni..

lama2 hilang la rindu aku kat pakwe aku tu, jadi menyampah lagi ade.....sebab masa tu baru aku tau ramai lagi lelaki yang macho dan gentle selain dr dia..

kesimpulannya, awak bergaul la ngan hawa2 kat luar tu....join dorang...then masa tu awak akan tau yang banyak lagi pompuan2 yang baik dan bagus utk awk....

selamat mencuba

rileks la br0..
aq dh clash 5 tahun dgn xgf aq tp aq masih tringat2 kt xgf aq 2..
wal0p0n dia dh brkeluarga, ada ank kmbar lg..
aq still single lg c0z x b0le nk cari pggnti & lupaknxgf aq 2..
bwk2 la sib0kkn diri dgn mncari harta dunia&akhirat..
kalu dh jd0h x kemana..

cian tt...aku x berckp dgn bf aku 1 ari pon aku gelisah....ni kn plak putus..xtaula mcm mnekn...
fiqa_sofia Post at 7-9-2010 09:26

sebab tu la kita kena 'control' pasangan kita, bukan dia 'control' kita