CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hani85

Kelas/guru/teknik forex yg bagus?

Reply 20# komengfx

xpelah. sy da dpt pm dr sorg forumer. nak blaja dr dia dulu. lgpun im not sure if u r the rite person to learn from... sorry

huhu..ok....cikgu ko tu trade die analysis ape..

aku analysis..fundamental ngn technical....

aku da trade lame la...tp aku usha2 forum ni...nak aja budak2 newbie...kalau korang pikir aku ni bkn the right person ok...huhu...tq

Reply 22# komengfx

its ok kalau niat tu betul go ahead. tp approach kena betul sket. kasi power sket. menda porex ni biasa la. org nk tgk performance la, screen shot la, the way u approach n all. if u r really good then just show us. tak rugi pun. silap2 rmai dtg serbu (even this forum is not the best place to pomot porex- sbb ni porem tuk bergosip je lebey baik laki or pmpuan so x byk yg ko leh expect )

kalau betul2 nak pomot rsnya byk lg tempat yg ko leh terai cam carigold, bicarajutawan... sbb tu sume tmpat kaki2 bisnes lepak... kat sini xrmai sgt le... yg msuk dlm bod ni pun xrmai. sipi2 je org masuk. sini traffic memg tggi tapi traffic kat bod2 cintan cintun nu...

xpe beb. usaha lg. kalau ko betul bagus tnjukkan. jgn malu2. aku open je kat suma

huhu.....xpe2...biar aku teruskan ngn low profile aku...
aku x suh pon blaja.....ok2...aku silap forum..sory..hahaha

Reply 24# komengfx

dekat sini rmai forumers yg suka bergosip jek. nak masuk line bisnes bleh tp tgk brg. kalau brg pmpuan insya Allah boleh masuk. sini kan porem pmpuan . even laki pun da borak mcm pmpuan (oppss)

gudluck la keh

Reply  komengfx

dekat sini rmai forumers yg suka bergosip jek. nak masuk line bisnes bleh tp tgk ...
hani85 Post at 25-11-2010 17:20

kat sini mmg tak sesuai utk pedagang forex, stock dan commodity futures...sini byk sembang2 dan bincang..juga, takder sapa nak bincang bersama di sini..kalau ada topik yg di bawa ketengah pun, kita reply sorunk2...pastu thread tue lama2 akan meninggal

Follow Us
Reply 26# amirul_nazri

true. sini traffic tggi tuk pmpuan. mcm kat carigold traffic laki yg tggi. rmai traders n bisnesman. tp kat sana kengkadang depa malas sket nak layan nubie. mesti kena sound search kat tenet la apala. hehe.

tiba2 en amirul plak ade berlegar kat sini. my luck

en. amirul tu dia ajar eliot wave ke?
Berapa bayarannya?

Reply 28# mas999

cuba pm dia

en. amirul tu dia ajar eliot wave ke?
Berapa bayarannya?
mas999 Post at 26-11-2010 20:30

tanya la i sendiri..

elliot wave, fibo are a must have knowledge u must know becoz super trader sumer pakai..

but to be honest..i tak apply elliot wave becoz in my personal opinion, elliot wave, fibo nie is a guessing game. i byk berlegar dgn market sentiment utk tahu apa benda yg tgh hot, ape benda yg traders lain nak buat time tue

yang free ada kagak? kan asyik kalau kita bisa belajar trading dengan free. soalnya saya sudah capek  cari guru trading yang berbayar tapi hasilnya kurang memuasakan. makanya saya lagi cari guru yang free

saya jumpa senarai broker yang bagus di web site ini , https://www.cashbackforex.com/en-us/home.aspx#aid_30000 .

sekalian boleh baca dan bandingkan mana mana broker yang anda suka.

kamu dapat cash back masa membuat trading, macam pakai credit card.

Informasi tentang forex dapat kami belajar di www.babypips.com/

Kalau mahu trading system yang bagus, boleh lawati forexfactory.com

Signal forex percuma sesuai untuk swinger. Boleh follow open order sekali seberapa banyak signal yang kami providekan.

https://telegram.me/joinchat/CC3o3T6lorSqKX-PGreo4A

FM saya bole tolong saya minimum Profit 20%

Free no deposit bonus 30usd untuk pelanggan baru xm. Extra 5 usd lagi jika anda register melalui link yg saya beri .

http://clicks.pipaffiliates.com/ ... tgid=17&atype=1
Sila pm id anda ke    https://t.me/Tradesukasukafx untuk tebus extra 5usd ..

Perdagangan Forex adalah pasaran pertukaran asing (pertukaran dalam bentuk matawang). Teknik-teknik perdagangan Forex yang paling terkenal adalah dengan memilih broker yang menawarkan platform dagangan yang sesuai, memilih bingkai masa masuk dan masa keluar anda dengan teliti, mengira jangkaan anda, melakukan analisis hujung minggu dan berlatih keras.

Perdagangan Binari adalah pasaran pertukaran asing (pertukaran dalam bentuk matawang). Teknik-teknik perdagangan Binari yang paling terkenal adalah dengan memilih broker yang menawarkan platform dagangan yang sesuai, memilih bingkai masa masuk dan masa keluar anda dengan teliti, mengira jangkaan anda, melakukan analisis hujung minggu dan berlatih keras.
www.carauangdiinternet.com/review-olymptrade.com

Segala-galanya di dunia ini dikaitkan dengan risiko. Sekiranya anda ingin melakukan perniagaan di sektor lain, anda perlu mengambil risiko. Semuanya dikaitkan dengan risiko termasuk perdagangan.

Saya seorang trader dan saya tahu risiko yang berkaitan dengan perdagangan. Saya berdagang sejak 2011 dan saya menghadapi banyak kerugian. Perdagangan membawa lebih keuntungan berbanding dengan apa yang telah saya rugikan.

Kini saya berdagang dengan broker bernama FXPremax dan mereka adalah broker yang terbaik yang saya trading dengan setakat ini. Mereka memberikan saya akaun swap free, 100% welcome bonus  dan Cashback Rebate. Saya amat bernasib baik bertemu dengan broker FXPremax.

saya nak belajar FOREX, sufi mana sudi ajar saya yeeeeee

Saya pun tengah cari kelas FOREX CRYPTO, tapi yang free sebab takde bajet lg