CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eazzad

gambar2 hantu yang berjaya ditangkap...

Reply 11# tagas

la..ko nie tgk dulu
x percaya pegi la kt batu pahat....tgk sendiri...type je ckp x percaya x guna

ermm mmmg ssh nk nmpk ni kalo mata xboleh melihat..

hahahaha... aku dulu memang rasa xmasuk akal... hantu2 kat batu pahat ni memang berani bersemuka dan bersuara dengan orang.... aku selalu dengar orang memahat.. kalau kat parit raja tu.. kat taman universiti tu kalau korang berani pergi kat belakang kedai tu ada lombong... tapi sebelah lombong tu rumah teres.. sebenarnya macam ni... kawasan tu kawasan perumahan dengan kedai... tapi 1 lot hujung ni nak masuk taman lalu kedai depan dulu belakang tu sepatutnya kedai juga.. tapi lot kedai tu xdibuat jadi lombong akhirnya... lepas je lot kedai tu perumahan 1 tingkat... aku pernah duk situ.. selalu dengar malam orang duk bertukang kuat sangat... pastu aku selalu nampak benda besar2 asik kuar masuk je dari tandas belakang pergi ke pintu belakang.. kekadang nampak macam jubah putih tapi bersayap putih.. pastu tinggi lampai.. entah aku pun susah nak cakap... xpernah lak aku tegor pulak benda tu kuar masuk.. pastu 1 malam aku lepak2lah dalam bilik tengok kat atas syiling tu nampak perempuan terbang terkangkang dengan baju putih rambut hitam muka xnampak.... terbang slow je atas mata aku tu.. pehhh.. selalu juga aku tengok benda ni.. orang main guli tiap2 pagi... kat umah sebelah aku... macam2lah... pastu aku pindah ke pt sulong pulak lagi dasyat.. memang hitam betullah kawasan batu pahat ni...

TT,pm aku no phone ko..mana tau kite leh dok sembang2...klu ada fb,lg cantikk..

aku ada fb... eazzad eaz

kalau nak no pon sila pm aku...

Follow Us
gambar yg awal tu....benda yg dibelah kanan...rasanya nampak..

3 benda...muka yg besar tu, anak bunian..maknya nampak kepala separuh tu ek? dan pinpin ponpon....nyengih...

dalam botol plak..tak berapa nampak sgt..cuma rasanya tangannya(lengan) panjang ke bawah badan dan...kuku tangan tu atau tangan dia panjang....

betul ke?

Uploaded with
eazzad Post at 8-1-2011 11:55

ai bagi member ai tgk gambar ni ......dia pon dok menggodek gambar nih...tetibe telinga dia jadik hangat n berdesing.....

linamys; ye...

syahoney: ahh... tu ada lah tu hantu tu terkejut tengok kawan dia kena masuk botol tu...

Reply 90# eazzad

baru nak cakap ape yang aku nampak  tapi tt dah eksplen plakk..aku nampak ulor tedung tengah kembang tapi pocon tu macam perfek pocon plak..siap berikat kat pale,tengah badan and kaki and tangan tgh qiam??

betol kah?

betul....tetap mata ko tu...

ezzad tak ngaku bomoh sebab ezzad tak pernah beramal.. tapi ezzat bleh tangkap hantu2 dan jin sebab ezzad ada sixth sence kan... org yg ada sixth sence nih bleh nampak segala jenis hantu kat man dia dok melepak atau menyorok yg org biasa tak nampak...

manakala bomoh lak dia tak nampak hantu tapi dia gunakan perantara jin belaan mereka untuk tangkap kawan2 dia yg ganggu manusia...

betul tak ezzad..

Reply 75# eazzad

tempat nie dekat dgn kg nyai sedara ku ..batunya memang tetap putih dari dulu lagi

Parit Sulong banyak hantu british dgn Jepun..kalau tak silap, pertempuran antara askar british dgn askar jepun kat Jembatan lama di Pekan Pt Sulong..dulu komunis pun byk kat situ..rumah arwah atuk sedara kena serang komunis sebab arwah ketua kg masa tu

betul... aku bukan bomoh... kalau bomoh dia menggunakan jin2 untuk mengubat orang...

parit sulong memang banyak roh2 yang xaman... british dan jepun... korang leh tangkap gambar2 kat pokok2 ketapang memang banyak roh2 yang xaman ni... dan dia juga akan merrayap2 kat rumah2 orang...

betul... aku bukan bomoh... kalau bomoh dia menggunakan jin2 untuk mengubat orang...

parit sulong ...
eazzad Post at 22-1-2011 07:37

eazad.. nak tanya.. camana nak tau bomoh tu guna jin ke tak? biasa depa tak kan bagitau kan.. di kalangan ustaz pun mugkin ada guna jin gak tapi camaana nak beza?

gambar yg awal tu....benda yg dibelah kanan...rasanya nampak..

3 benda...muka yg besar tu, anak b ...
linamys Post at 21-1-2011 12:19

pic yg mana satu ni?

seram nengok gambo yg last............

ayohh.... wa tak berani nak tengok lama2...

btw TT, taman tema tu wet world BP ke? sebelah tasik tu dah takde orang boating lagi kan?

salam..TT,kamu ada kebolehan tengok menda ghaib ke..?hantu setan..

kalau nak tahu bomoh tu gunakan jin... menggunakan kemenyan dan kain2 kuning... menurun dan sebagainya..tanpa dia sedar...

kalau ustaz menggunakan jin dia hanya mendengar sahaja bisikan jin tu... tapi xmenurun.. adakalanya jin ni boleh meminta bantuan adakalanya tidak...