CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: achik2009

Hebatnya! Radio Sinar FM Still No. 1 Di Malaysia

pagi td dgr kater nye SALLEH nak tinggal kan SINAR... betul ker..??????

i followwwww..... suker dgr sinar pagi....

pagi td mak banang dgn mak neng asik gaduh jer.... kalakar.. suka dgr lagu 'a'aaaa'aaa..e'eee'eee'... ..

sinar ni dengar dlm kete ok jer..
tpi kalau petang2 balik keje aku lagi suka dengar LO kat suria..
...
nuralisa Post at 20-5-2011 08:14

aku pun mmg tiap2 pagi drive to work mesti tune in to sinar since arwah din passed away...sebelum tu it was always era.fm sbb aku suka arwah dgn aznil bergabung...lps dia takde aku try sinar and been stucked there ever since...cuma agak tak best kalo Sy atau keril takde..kalo KE takde aku tak kisah...hehehe

tp ptg blk keja mmg aku tak dgr sinar ni...tak menarik sgt pun..

congrats sinar & era too1

tahniah3............
aku mmg suke dgr sinar pon.....tp time abg jem je ler......

aku memang dah lama suker dengar sinar dr zaman2 HO + Rina masih lagi kat sana... bila dah tukar pada krill+sy+ke aku masih dengar sampai sekrang... cuma aku nak 'komplen skit'.. (mana tau kut2 ada orang kuat Sinar kat sini)... semenjak duamenjak ni kenapa KE nampak mcm over2 skit... maksud aku... mula menampakkan 'kegedikan' dia... aku tak anti KE.. sebelum ni aku ok jerr.. tapi sekrang ni nampak dia lain mcm skit... paling obvious sejak 2 minggu kebelakangan ni... kadang2 ayat2 yg dia gunakan ada yg sikit2 berunsur "xxxx"..  kan tak manis.. dia tu single mother... nanti orang pukul sama rata sumer single mother memang gitu... kan tak elok...husben aku kata, mungkin hi-time untuk KE cari pengganti.. mungkin sbb dia lonely kut...  tapi lonely tu hal peribadi dia.. jgn sampai terbawak2 ke konti dan 'merosakkan' profesionalism dia sendiri dan seterusnya memberi impak pada radio sinar sama....

tahniah......sinar no 1 tp ak heran la bile time abp fafau ngan fbi je yg slalu dpat awards....{:3_9 ...
Soksek11 Post at 19-5-2011 18:26

sbb hanya peminat dorang jer yg gigih mengundi...... kenapa peminat2 berani mati Abg Jem tak nak vote abg jem???.....

Follow Us
tahniah......sinar no 1 tp ak heran la bile time abp fafau ngan fbi je yg slalu dpat awards....{:3_9 ...
Soksek11 Post at 19-5-2011 18:26

Mediaprima beli atau dpt free suat kabor BH lgpn dorang kan 1 company dgn BH apa daaa......

Tahniah sinar!! mek ttp sokong sinar wlupun kena kutuk sbb dgr radio org2 tua!!

i followwwwwwwwwwww.... congratssss

Sinar tolong "sound" sikit ngan Pak Lawak ML supaya jaga sikit bahasa masa kat konti! Aku bengang gile masa team ML minggu tu! Cam beruk memasing especially Nabil & kump. Balas!

tipu je ni....... dj paling popular semua hot yg sapu....

tahniah laa sinar.. i follow.. cuma aku pun nak komen sikit... bab nabil  dengan dato fadzillah tu.. time tu mmg slack giler... aku terkejut gak asal lak sesi pagi yang penuh ilmiah nie masuk gonjeng nie pulak.. spoil pagi tu....

aku suka jer sinar nie biarlah org nak kata jiwa tua ker.. xpadan ngan umur ker apa ker.. yang penting aku suka lagu2 dia...mengmbalikan nostalgia .. sedap jer tege aku dengar.. leh nyanyi2 sambil drive... ingat kat kg.. ingat kat arwah abah... ingat time kecik2.... best apa... i sukaaaaaaa

najman tu pun ok gak... laa nie ader improvement dah...

thr no.4 sbb andy hakim...
cara lenggok hindustan dia tu mmg kerlastt
pernah sekali menang penyampai radio lelaki popular tak silap aku bbrp taun lepas

Reply 73# dauswq

dh brjaman dah Andy tu tinggalkan THR... segmen Hindi Power tu pu dh mansuh kt Free To Air punye THR ganti slot tamil Raaga... Andy ade di MuzikFM la nih...

tahniah!!!! aku follow segmen pagi sinar.... terbaik!!!

last week, ada sekali aku tune ke suria fm. nak alih selera sat. nak dengar sharifah shahira punya prestasi. aku dapat tahan 2 minit je sebab dengar suara HO. kenapa suara dia buat aku fobia???    pada aku, shira pon tak mampu nak menarik perhatian aku... sinar pagi jugak yang terbaik dari ladang!

terus tukar balik ke sinar. sekian, pengalaman saya di suatu pagi yang tenang...

Reply 74# lucero

oh ye ker..aku dh bertahun tak dgr thr

Tahniah kepada Group Sinar.fm   perbaiki lagi kelemahan dan tingkatkan kualiti..jgn berasa terlalu selesa dgn keadaan sekarang.

org lama mmg dgr sinar FM... tapi bila anugerah... orang lama ni tak de laa nak vote sms nih..... anta borang bagai... sbb tu time anugerah stesen radio org muda yg selalu menang...

apa pun.... puteri layaaaaaaaaaaaannnnn sinar FM..hari ni Mak banang dan Mak neng gaduh sampai tersasul krill kekekekkekeke kelakaaa

sinar pagi terbaik dari ladang hehehee

suka dgr celoteh KE,SY and kerill pepagi...gelak n senyum sensorang dlm keta...hehehe