CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

[KOLEKSI]Cerita-cerita Mistik bersama Hantu Killer Part 3

Close [Copy link]
en HK takut kengkawan hantar repot kat puan HK kot yang en HK buat part time kat Key Ell....huhu ...
abas8888 Post at 3-7-2012 09:57

pn hk "ada aku kesah"....mayb hk pon nak gak realease.....
sape yg nak dirawat kena la cari perawat kat jb kan...

Minta maaflah kepada sesiapa yg berhajat nak sangat jumpa aku di key ell semalam dan aku tak layan... almaklumlah semalam aku kene jadi orang professional, bukan orang tradisional...

Sesekali kene tumpukan pada profession sebenar... almaklumlah gst & taxation penuh juga dengan cabaran

almaklumlah gst & taxation penuh juga dengan cabaran
hantukiller Post at 5-7-2012 11:01

GST tu apa?? ghost eh?
kira klu ditranslatekan

hantu & percukaian laa eh??

masakla org LHDN lps ni..

kebelakangan ni banyak jin jin yg buat serangan terutama dalam bentuk seksual pada pesakit walaupun pesakit tersebut terus terusan zikrullah.... mengapakah perkara sebegini masih berlaku sedang pesakit sentiasa mengingati Allah??

Jin jenis apa yg degil tak heran dengan zikrullah ni.....

Jawapan aku : ifrit dan jin islam.....  lum sampai tahap iblis lagi tu

kebelakangan ni banyak jin jin yg buat serangan terutama dalam bentuk seksual pada pesakit walaupun pesakit tersebut terus terusan zikrullah....
hantukiller Post at 5-7-2012 13:07

serangan seksual ni kena rogol dgn jin ke?? teruknya...

ape obatnya pak...

Follow Us
bro... setan kebende yg mengajar menusia buang anak idup2.....

serangan seksual ni kena rogol dgn jin ke?? teruknya...
abas8888 Post at 5-7-2012 14:09
ye.. atau rasa macam ada yg raba raba kat tempat sulit dsb tapi tak nampak

bro... setan kebende yg mengajar menusia buang anak idup2.....
CariKnow Post at 5-7-2012 14:49
semua jenis setan la yg membisikkan kejahatan didadanya tu, kalau setan tu dari jenis polong pun boleh, kalau jenis ifrit pun boleh... apa apalah

Paling mudah kalau ikut pandangan saya, jawapannya yn utama ialah : kita masih jauh dari Allah walau ...
hantukiller Post at 2-7-2012 10:44

Sebab kat sini xde butang like mcm kat fb saye tulis jelah...
Saye like statement wak HK

Malam tadi ada kes saka yg teruk(KL mari), dah 7 tahun kawen tak dapat baby lagi.... punyalah banyak sang saka tu semua, tapi jenis hantu hantu jek la(polong, langsuir, pocong) tak habis habis.... sebab datang lagi dari ahli keluarga yg lain(terutama mak dia)...

Rata rata hantu saka tu kata, dia suka kacau sebab ada makanan kat dalam peranakan tu... benih manusia la makanan hantu hantu tu....

geli la kan..... tapi itulah makanan dia, nak buat camne

Wak Tom, nak tanya ni klu ada benda main tiup2 kt telinga ni dah sampai tahap mana ni wak? adik kena kacau time nak tido kt rumah..main tiup2 telinga plak dia..

Wak Tom, nak tanya ni klu ada benda main tiup2 kt telinga ni dah sampai tahap mana ni wak? adik kena ...
myakayina Post at 10-7-2012 12:24
biasanya saka jek tu, tak teruk lagi... kira ok la

biasanya saka jek tu, tak teruk lagi... kira ok la
hantukiller Post at 10-7-2012 12:33

saka? konpem ke wak? bukan jin sesat ker? lately mmg terasa ada benda je kt rumah tu.. klu sorg2 kt dapur mcm ada org perhatikan.. terdengar2 suara org panggil kita tapi takde pun org tu panggil.. baby pun time tido selalu ngingau nangis.. dah buat bacaan Yasin dah kt rumah, psg Ayat Ruqyah segala.. kurang sket.. ni dia dtg balik.. tp kitorg kt rumah tu buat biasa jer..takde la nak takut2 nti lagi syok benda tu nak sakat..

saka? konpem ke wak? bukan jin sesat ker? lately mmg terasa ada benda je kt rumah tu.. klu ...
myakayina Post at 10-7-2012 12:52
Baca Quran(yassin) tu ok, tapi janganla pasang cd ruqyah, makin banyak jin mendatang tu... so bacalah AlQuran sekerap mungkin, zikrullah sentiasa dengan tulus ikhlas

Tapi kalau nama saka la, tak perginya depa dengan baca baca tu

salam wak
nak tanya
kalau anak dok ckp ckp  mcm imejinary friends tu camana ek..
risau plak
pahtu skrg ni selalu cakap takut, antu usik...
bila mlm2 kita nampak dia buat2 pejam tapi tak tidur lagi sebab takut katanya

Reply 155# hantukiller

saka tu saya tau mmg ada wak dlm family saya.. ada berubat dah aritu.. tapi selagi tuan punya badan yg membela saka tu tak meninggal lagi mmg la benda tu akan mengacau anak cucu nak cari waris.. mcm mana nak ckp kt benda tu yg kita tak nak dia, jgn dtg kacau kita dgn family kita ni..? kdg geram punya psl bila saya rasa ada je benda tu dtg (saya ni dpt rasa klu benda tu ada dekat) saya sound kt dia 'ko pegilah tempat lain, jgn dtg kacau family aku, aku tak nak ko'..  org yg mengubat saya tu (ustaz) dia ckp saka tu dah banyak duduk dlm badan saya, kt sendi2 saya ni.. asyik bergaduh laki bini dek penangan saka ni.. panas...masa berubat tu sakitnya saya tak tahan.. mcm nak putus nyawa rasa..

tapi klu dah wak kata saka, jenuhla wak nak halau.. mmg dia pusing2 kt anak cucu jela..

pergi kejap jek.. pastu cari geng tambahan lagi

Reply 155# hantukiller

saka tu saya tau mmg ada wak dlm family saya.. ada berubat dah aritu.. tapi selagi tuan punya badan yg membela saka tu tak meninggal lagi mmg la benda tu akan mengacau anak cucu nak cari waris.. mcm mana nak ckp kt benda tu yg kita tak nak dia, jgn dtg kacau kita dgn family kita ni..? kdg geram punya psl bila saya rasa ada je benda tu dtg (saya ni dpt rasa klu benda tu ada dekat) saya sound kt dia 'ko pegilah tempat lain, jgn dtg kacau family aku, aku tak nak ko'..  org yg mengubat saya tu (ustaz) dia ckp saka tu dah banyak duduk dlm badan saya, kt sendi2 saya ni.. asyik bergaduh laki bini dek penangan saka ni.. panas...masa berubat tu sakitnya saya tak tahan.. mcm nak putus nyawa rasa..

tapi klu dah wak kata saka, jenuhla wak nak halau.. mmg dia pusing2 kt anak cucu jela..
myakayina Post at 10-7-2012 13:49
Kalau ustaz tu takat halau, macam halau kucing aje lah saka saka tu, kejap jek balik semula... Minta ustaz tu bunuh habis yg kat badan awak, yg kat ibu bapa, atuk nenek, hapuskan semua sekali jangan tinggal baki....

Selagi tak abis, memang le panas jek laki bini, pantang sentuh, jadikkkkkkk

pergi kejap jek.. pastu cari geng tambahan lagi
LeEd Post at 10-7-2012 13:51

Tak payah cari, silap silap yg konon nak membuang la pulak yg menambah nambah