CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 34127|Reply: 110

Hantu Rosnah..

entah kenapa tiba-tiba aku teringat citer hantu rosnah nie. cerita paling hot & spicy especially dikalangan penghuni asrama baik aspura mahupun aspuri kt sekolah aku dulu yang terletak di selatan tanah air. oh ya..lupe pulak. assalamualaikum. i'm newbie here. selalu baca citer2 seram kat dalam nie for the past few months. i find this thing is really interesting. rasa cam dh ketagih pulak baca citer2 seram nie walaupun kesudahannya mesti aku susah nak lelap malam2 coz dok teringat citer2 yg aku baca. x sangka rupa2nya ramai peminat cerita2 seram nie kan? dan x sangka rupa-rupanya mmg banyak citer seram nie. bila baca citer2 korang, keinginan nk berkongsi cerita tu membuak2. tu yg tangan nie rasa gatal je nak menaip. hehe.. ok lah, back to the story. actually, citer hantu rosnah nie aku dgr dari kakak2 senior kt hostel aku dulu. aku confirm yg kakak2 senior tu pun dgr dari kakak2 yg lg senior dari diorang dulu. standard la budak hostel. dh jadi cam citer turun temurun gitu. dari apa yang aku dgr, hantu rosnah nie sbnrnye student sekolah kitorang dulu. duk hostel jugak. orangnye cantik, putih melepak. mmg jadi kegilaan la. nak di jadikan cerita, dia dirogol oleh more than seorang. x tau la samada org yg buat kije tu budak2 sekolah tu jugak ataupun org luar. yg pastinye lepas dirogol, dia dicampak kt dalam lombong betul2 kat sebelah padang sekolah kitorang. mmg padang kitorang tu letaknye sebelah lombong. tp, x nmpk sgt ke'lombongan'nye but nmpk cam tasik, tenang je. ada yg cakap pernah nampak 'dia' kat tgh2 padang sekolah tu memalam. lagi2 budak yg suka fly memalam, mmg kena lalu padang tu. x tau la iye ke tidak. tp, yg pastinye bila sebut hantu rosnah je, mesti memasing diam, meremang bulu roma. terbayangkan perempuan, berbaju putih, merayau2 kt tgh padang, menangis..sayu.. org cakap, x baik cakap psl org yg dh xde nie. bila bercakap psl diorang, seolah2 kite menyeru dia. aku xde niat apa2. sekadar berkongsi cerita. actually, other than hantu rosnah nie, banyak je citer kt hostel aku tu. nanti2 aku citer eh..         

Rate

1

ingatkan nk cerita pasal rosnah mat aris td . ok sambung la TT

aku ngah tengok rosnah johari ni..cun plak

ade rupa cm rosnah johari tak?

Hehe..aik? Rosnah mat aris pulak? Cian dia..x la. Nie betul2 antu rosnah. Nama di
a rosnah. Jap eh faaean. Nk mkn jap. Br smpi umah. Lapor lee.. nnt2 sambung. Jap eh..:-)

Byk cite2 hantu kt hostel ni kisahnya pelajar dirogol kemudian sama Ada dibunuh atau bunuh diri kan

Rosnah tu ada lagi ke sampai sekarang?

Follow Us
Huhu..mmg cun makcik rosnah johari tu.. tp maybe ' rosnah' yg ni versi rosnah johari time muda la kot shernaaz.. :-)

Ha..stryder cats nie mesti budak hostel dulu kn? Mesti bnyk citer yg seangkatan nie..

Rosnah tu dh arwah dh kakiputaralam..rasanya maybe roh dia x tenang, sbb tu dia merayau je kt padang sekolah tu.. :-(

QueenAnneLace posted on 8-10-2012 08:49 PM
Rosnah tu dh arwah dh kakiputaralam..rasanya maybe roh dia x tenang, sbb tu dia merayau je kt padang ...

sekolah mana tu..bagi clue skit..

Bg clue sikit je la eh berrygul..sekolah nie somewhere in seremban. Masa tu sekolah nie betul2 bersebelahan dgn sekolah bdk2 lelaki yg pandai2 tu. La nie skolah bdk pandai tu dh pindah ke tmpt lain. Skolah kitorang nie sekolah bebiasa je. Tp ada hostel. And actually ramai jgk bebudak kl yg skolah kt sini. Smpi ke sudah aku x paham kenapa diorang leh sesat sekolah smpi ke seremban. Skolah kt kl dh penuh ke? Hehe. 1 more clue, sekolah kitorang nie sekolah bdk projek. Si kembar yg kawin ngan retis tu pn prnh sekolah kt skolah tu jap before g bkt jalil. Itu je la clue aku blh bg..huhu..

Ok..mkn dh..mandi pn sdh..la nie masa menyambung citer seram aku. Even citer yg aku nk citer nie lari sikit dr topik, tp since benda nie jadik kt hostel sekolah tu, aku nk citer jgk. Yg buatkn aku lg nk citer psl benda tu jd kt aku sendiri. Firstly psl suara yg memanggil aku tgh2 mlm buta. Actually masa skolah dulu aku ada group. Biasa la bdk2 br nk naik kn. Bila ada group nie kira cam org pndg la sikit. Perasan je lebih ek. Kitorang 6 org sumenye. Bila dh ada group confirm2 la ada nama timangan memasing, senang nk panggil katanye. Along, angah, alang, achik, achu & adik. Itu je la nama yg kitorang blh pikir time tu. Senang, ringkas. Adik nama timangan aku since aku yg plng kecil  di kalangan diorang sume. Nk dipendekkn citer, ada 1 mlm tu aku x berapa nk lelap. Ntah apasal ntah. Yg aku tahu, dlm aku terkelip2 nk cuba lelapkn mata aku nie, sayup2 aku dgr org panggil aku. "Adik.. adik.." sayup2 je aku dgr suara tu. Yg paling aku seriau sbb suara tu btl2 kt tingkap belakang aku. Dh la aku tdo katil atas. Dekat je pun katil aku tu ngan tingkap. Kot dibuatnye benda tu hulur tgn, usik pale aku naya je. Aku mmg dh takut giler time tu. Xkn nk jenguk plk. Dlm takut2 tu aku tarik selimut perlahan2, baca apa2 yg patut, tau2 dh siang. Serious, klu aku ingat blk, seriau aku. Ntah apa benda la yg manggil aku tu. Sib baik x jd apa2.

Rate

1

Stad.. Aku pnah lawan bola dgn stad..zaman asad isderas. Dgn sdar pun pernah. Tak perasan pula ada lombong. Ragbi pun pernah lwn stad dgn sdar. Time tu stad kuat bola, ragbi pun kuat..fight dgn sdar.

Kwn kwn kt sana tak pnah pulak cerita psl hantu rosnah ni.  

Hmm..awk skolah mane dulu? Ye ke prnh main kt stad? Klu prnh smpi padang stad tu, confirm2 leh nmpk lombong tu pasal lombong tu btl2 tepi padang..xkn x perasan kot?

ooo budak stad. aku tak pernah masuk sekolah tu, tatau pasal ada lombong. besar ke skolah korg? aku nmpk dari luar x perasan padang etc

hantu rosnah tahan lagi.  jgn hantu rosMah.  ramai demam2 kang.  

hantu rosmah ni simpan duit dari kecik tau...!! cian dia..

tipikal hantu kat sekolah/asrama/kolej mesti pompuan cantik, putih gebu. kenapa agaknya? yg kurang cantik tak jadi hantu ke?

hantu rosnah???
seram je story ni.. cecite lagi... we want more