CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3313|Reply: 1

Kucing Hilang!!

Close [Copy link]
Tadi kucing aku hilang lagi eyyyyyyy ni semua apak aku la ni punya pasal, Si Tutih aku ni baru sunat luka tak sepenuhnya baik lagi, dah loncat sana sini, nak keluar, suara gatal dia lagi. Aku ni tension tau. Sudahnya aku cari kucing aku tak jumpa-jumpa aku balik sambil mengamuk menjerit- jerit. Mak tanya "Dah Jumpa?" aku terus jerit "tak jumpa dah cari dah" sambil aku menangeh-nangeh pastu mak aku cakap, jom kita cari sama- sama. Pastu mak aku cari, kakak aku pun sama, aku pun. Ayah aku selamba je cakap "dekat tingkat 1 kot" amboi-amboi apak aku ni, geram betul selamba je cakap. Puas aku keliling tak dapat cari pun. Nak menangis dah kat tangga tadi lastly mak aku yang jumpa. Lega~~~ ni yang aku tak percaya kat apak aku ni, isnin ni aku ada hal nak uruskan soal kerja, aku siap warning awal-awal jangan bagi Tutih keluar, jangan bukak pintu kata aku dengan seriousnya. Aku harap dengan kes aku mengamuk tengahari tadi buat bapak aku anggap aku betul betul serious. Haaaa bergegar la jugak rumah tadi. Ni ada gambar sikit, gambar kucing, sebelum disunat!

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

amboi mengamuk kat apak.. tak baik, ckp elok2 ok..
dik.. bole ke sambung kat thread yg dah ada tu.. skg ni tak de button merge.. pls tlg sambung situ..ok.
akak nak delete thread yg ni..

Last edited by leotazz818 on 19-10-2013 10:56 PM