kucingcome Publish time 6-2-2008 01:58 PM

hai yellow...sy br kt cni..sy pun berminat ngan MAB,camne sy nk order?

kucingcome Publish time 6-2-2008 02:04 PM

period sy sikit sgt bln ni...risau gak,sbb sy pkai iud, biasa heavy

YellowRose Publish time 6-2-2008 02:20 PM

Originally posted by kucingcome at 6-2-2008 02:04 PM http://forum4.cari.com.my/images/common/back.gif
period sy sikit sgt bln ni...risau gak,sbb sy pkai iud, biasa heavy

Selalu kalau pakai IUD period heavy kan...maybe gangguan hormon ....akak pun makan MAB ni juga sbb banyak khasiat lain terutama bab yang gitu2:lol: :lol: :lol: kasi power sikit maklum la kita kan keje ...belah malam pun nak keje gaks...iskkkss kasi power sikit:loveliness:akak dah PM cara nak dapatkan MAB

[ Last edited byYellowRose at 6-2-2008 02:22 PM ]

kucingcome Publish time 6-2-2008 02:32 PM

ok thanks kak

popinjay Publish time 6-2-2008 02:48 PM

k.zee,
cek pm.. :loveliness:

YellowRose Publish time 6-2-2008 02:49 PM

Originally posted by popinjay at 6-2-2008 02:48 PM http://forum4.cari.com.my/images/common/back.gif
k.zee,
cek pm.. :loveliness:

Dah reply

kucingcome Publish time 6-2-2008 03:35 PM

:L Originally posted by YellowRose at 6-2-2008 02:20 PM http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

Selalu kalau pakai IUD period heavy kan...maybe gangguan hormon ....akak pun makan MAB ni juga sbb banyak khasiat lain terutama bab yang gitu2:lol: :lol: :lol: kasi power sikit maklum la kita ...

tu la yg duk risau...:mad: takut termengandung...:L :L ank memang dah rpt2 ni..

kucingcome Publish time 6-2-2008 03:43 PM

kak zee, nti sy bank in hari isnin ni sbb kalu ari x smpat kot, sok dah ct raya cina

YellowRose Publish time 7-2-2008 11:17 AM

Originally posted by kucingcome at 6-2-2008 03:43 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
kak zee, nti sy bank in hari isnin ni sbb kalu ari x smpat kot, sok dah ct raya cina

Ok.....:)

YellowRose Publish time 8-2-2008 09:40 AM

Rahsia herba

Menurut kajian terkini WHJO ( World Health Organization) , statistik menunjukkan bahawa lebih daru 45 juta wanita di seluruh dunia mengalami pelbagai masalah kesihatan wanita. Jamu Mak dara adalah pemakanan tambahan yang direka khas untuk memahami keperluan kesihatan dan kesegaran wanita. Ramuan perubatan herba dari hutan hutan dicipta khas untuk membantu meningkatkan prestasi kesihatan wanita di dalam pengambilan yang mudah. Dengan pengambilan yang berjadual, Jamu Mak Dara menjanjikan tahap kesihatan yang lebih sempurna dan kecergasan yang berpanjangan

YellowRose Publish time 8-2-2008 09:43 AM

Gangguan Kitaran Haid

MAAJUN ANGGUN BISTARI membantu mengimbangkan pengeluaran 鈥減rostaglandin鈥? untuk membantu mengurangkan kesakitan di kala kitaran haid yang tidak stabil. Ia juga membantu mengimbangkan pH di bahagian sulit, dan mengurangan risiko jangkitan kuman. ia juga membantu mengurangkan 鈥淟eucorrhea, rembesan keputihan dan 鈥淭richomoniasis鈥? yang menyebabkan kekeringan dan kegatalan di kelamin wanita, yang menyebabkan keadaan tidak selesa pada kebanyakan masakini.

YellowRose Publish time 8-2-2008 09:45 AM

Khasiat Maajun Anggun Bisatriini adalah seperti di bawah mengikut keutamaan:
1. Family planning/menjarak kehamilan/merancang keluarga.
2. Merawat keputihan yang teruk.
3. Menjaga peranakan - menyempitkan faraj wanita.
4. Membuang darah kotor/toksin melalui period.
5. Menstabilkan hormon kewanitaan dalam badan.
6. Menormalkan & mengatur period setiap bulan.
7. Mencantik & menegangkan payu dara.
8. Melancarkan perjalanan darah.
9. Melawaskan pembuangan air besar - menjaga usus.
10. Menambah tenaga sepanjang hari.
11. Mengawal kolestrol dalam darah.
12. Menurun & mengawal berat badan.
13. Awet muda.

[ Last edited byYellowRose at 8-2-2008 09:51 AM ]

YellowRose Publish time 9-2-2008 11:13 AM

MAB BOLE DI MAKAN OLEH SEMUA WANITA YG BERUMUR 18 THN KEATAS, JIKA PERIOD NORMAL MULA PADA HAR1 PERIOD KE 5 DAN JIKA PERIOD X
NORMAL...ELOK DIMULAKAN DENGAN SEGERA.....INSYALLAH AKAN KEMBALI NORMAL:)
AKAK BERANI REKOMEN MAKJUN NI SEBAB DARI TESTIMONI SUPPLIER SENDIRI YANG DAH MAKAN SELAMA 7 TAHUN....KIRA AMAT SESUAI SEBAGAI PIL PERANCANG....DI SAMPING KHASIAT-KHASIAT LAIN.

YellowRose Publish time 10-2-2008 02:24 PM

LAGI TESTIMONI TENTANG KEHEBATAN MAAJUN ANGGUN BISTARI

Testimoni 14
Badan Tak Letih

harajuku wrote:
i pon agree gak...i anak baru sorang tu pon blk keje dah penat cam apa jerk..blk umah mmg dah x payah nak masak cuma jaga anak jerk..tp penat gak...pagi kuar umah kul 7 lebih pastu blk sampai umah dah dekat kul 7 gak...travel jauh tu yg penat..hopefully ngan mab ni dptla ringan sket rasa penat ni...klu x rasa cam nak pengsan jerk...ini klu ada anak 2, 3 rasanya pengsan terus kot :lol:

harajuku - page 9
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 15
Menyelesaikan Masalah Sembelit
harajuku wrote:
isyallah...itulah first thing yg saya bleh nampak klu buang air..mmg x sembelit lagi dah...b4 this mmg payah sket klu time2 nak buang air ni.. :lol:

lain2 sy x nampak lagi cuz btl pertama x abis lagi...cuma yg nampak period tu dtg blk (keluarkan darah kotor)..tp xper sy tunggu lagi...insyallah berkat kesabaran manalah tau berhasil pulak nanti...

nak tanya lagi kak..open erk...klu cam terbabas ker percentage nak pregnant ada x... even dah mkn mab ni:lol: :oops:

harajuku - page 9
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 16
Membuang Darah Kotor Dlm Peranakan/Kepuasan Hubungan Kelaminb]
cute_girl wrote:
akak..nk bgtau ari tue kan saya period smpi 2 minggu mkn jamu nie...
mmg byk gak arr darah berketul2 kuar..risau gak saya..
tp saya maintain gak mkn jamu nie..
alhamdulillah...lama2 o.k...
rasa darah berketul2 tue darah lama..
mmg kalo tgk tue..rasa gerun la..
sbb x pernah kena mcm tue....
tp disebabkan akak pernah ckp teruskan dulu..maybe hormon setiap org berbeza..
alhamdulillah..
lps 2 minggu tue baru o.k..
sbb mmg timing saya period..tp risau 2 minggu..
sbb minggu yg pertama..darah kotor itam berketul2 keluar..pastu minggu yg kedua baru la normal cara kita period..tp untung sgt2 dpt jamu nie..
cik abg x terkata...hehehhehehe :lol: :lol:
power!!!!

cute_girl - page 9
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 17
Menghilang perut meleper/buncit lepas bersalin
ibuhazique wrote:
assalamualikum kak zah..huh lama tak jenguk kat sini..bukan apa 2,3 menjak ni bz dah tu sibuk ngan kuiz celoteh santai lak hehehe penin penin jap

ni nak order la kak MAB...kalo leh sya dtg amik sendri lah ek...sebab saya nak keluar hari isnin pi kat area tmpt akak tu...
boleh??? hehehe

emmm so far makan majun ni oklah..perut saya pun dah meleper tak buncit..yelah 10 bulan yg lepas bersalin ingat senang2 ke leh maintainkan perut geleber hehehe :D :D

ibubazique - page 10
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 18
kepuasan bersama/merawat keputihan/mengekal bentuk badan/berseri wajah

nby_cemara wrote:
Kak Zah nanti saya nak order 2 botol. Tlg bagi pada Lin ye...

Pengalaman saya : Saya telah mencuba MAB memang bertujuan sebagai family planning dan dah makan botol ke 4. Masa mula2 makan tu memang period tak berapa betul, ada satu bulan tu selang 2 minggu period lagi. Tapi saya teruskan juga walaupun period tak berapa betul hinggalah sekarang.
Kebaikan yang saya dapat husband memang puas hati, keputihan sikit sangat, badan rasa fit, muka tak nampak pucat (byk kawan2 saya tegur). Kalau nak lagi detail bolehlah pm saya sebab byk benda nak tulis tapi tak tertulis.

nby_cemara -page 11
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 19
Dari pil Noriday ke MAB/Menghilang Keputihan/Tiada Gagguan Menyusu baby

danish wrote:
Last week saya dah try makan MAB.. pada 25/1/2006.. bli kat kawan satu opis kebetulan die baru jer bli ngan kak Zalpermai.

Ekceli.. dulu sya makan NORIDAY.. then bila habis trus sambung makan MAB..so far x der lah kacau susu...(MASIH SUSUKAN BABY)...

Sebelum ni saya memang ada menghadapi KEPUTIHAN.. sampaikan ader ketikanyer laki saya tegur..eeehhh malunyer... Tapi yang menggembirakan saya setelah 3 hari makan iaitu pada hari ahad lepas..ALHAMDULILLAH.. no more keputihan.....tu lah buat saya terperanjat...berkesan gak MAB ni...

Saya ada gak baca2 untuk bagi "K*TAT" dalam thread ni..... tu belum ada lagi progress...almaklumlah bila dah beranak pinak ni...

Kalau ader progress lagi saya akan ceritakan kt sini...

Terma kasih MAB....

Danish - page 36
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 20
Mengetatkan Peranakan

lin_na wrote:
hai kak... askum...
dah lama tk joinni...sy dah abis sbtol.... ari khamis abis.... ahad bru pireod.... ni masih lg la... klu pireod lom kering ari rabu mlm khamis... kene mkn jugakkn botol ke dua.... pasal sakit kat nenen tu... dah ok dah... erm... dah dua org kwn sy ikut jejak sy mkn MAB... needa & danish... smua tu satu opis... sronok syer ngan kawan2... kesan keatas sy skrang ni... erm... alhamdullilah mengetatkan.... tp sy mmg susah nk buang air... mula2 mkn jer, senang buang... skrang ni... 2-3 ari baru la sakit perut... cam ner kak... apa patut sy buat supaya leh buang ari2....
ok kak zal...

lin_na - page 36
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 21
Melawas Buang Air Besar
assalammualaikum semua
Quote:
zal, anne nak update psl adik yg seorg lg (bkn yg berptg) dia dah mkn sebtl & dah samb. btl ke2. Alhamdulliah sehari seblm samb. btl ke 2 dia dah period sbb selama lbh krg 5 bln dia x period selepas guna suntikan utk merancang dan lg satu dia sng melabur sbb seblm ni 1/2 minggu br melabur. Itu sj sekian melapurkan dr anne. hehehhe :lol:
yg adik dlm ptg tu blm dpt feed back lg. Thanks

anne - page 36
Testimoni 22
Kebahagian suami isteri

chie_0609 wrote:
kak zah, hat citer psl hal bilik tido, mmg bes n x mengecewakan... cuma ssh nak membuang air besar... ari tu dah 3 ari pas2 sakit perut, masyaallh, sakit montot, mcm berak batu... maybe kurang air...

nanti dah abis botol pertama, n mai period, br brani promote kat org... :P ... tp rasenyer alhamdulillh, mmg bagus la mab ni.. harap2 serasi la ngan bdn....

chie_0609 page 36
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 23
Verification Dari Dr MAB menganduni Hormon Progrestron (Anti Pregnant) Secara Semulajadi

Hello..Saya ada tanya pendapat Dr. tentang style makan jamu/pil tradisional utk kaedah famili plan nie...So dia kata dr segi sains pil perancang tu mengandungi kadar hormon progestron dan apa 'ntah' utk mencegah kehamilan kita secara semulajadi...

maisarahcn77 - page 31
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 24
Keselesaan bersama/merawat keputihan/menurut berat badan/menambah darah

Pengalaman saya : Saya telah mencuba MAB memang bertujuan sebagai family planning dan dah makan botol ke 4. Masa mula2 makan tu memang period tak berapa betul, ada satu bulan tu selang 2 minggu period lagi. Tapi saya teruskan juga walaupun period tak berapa betul hinggalah sekarang.
Kebaikan yang saya dapat husband memang puas hati, keputihan sikit sangat, badan rasa fit, muka tak nampak pucat (byk kawan2 saya tegur). Kalau nak lagi detail bolehlah pm saya sebab byk benda nak tulis tapi tak tertulis.
nby_cemara - page 11
Testimoni 25
semakin cergas/wajah berseri

i perasan la kan...since makan mab ni...badan rasa ringan..mungkin sbb darah kotor keluar kot...pastu x rasa letih sgt...cergas jerk...klu x b4 this i mmg blk keje mesti nak tdo jerk..pastu bangun pagi cam malas...rasa cam penat x abis lagi...tp alhamdulillah la kan...skang ni dah ok..badan pon ok...x penat...rasa ringan...pastu muka kita nampak berseri sket...cam shining sket...x tau la korang semua camner...
harjuku - page 12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

YellowRose Publish time 10-2-2008 02:28 PM

Testimoni 26
Menurun berat badan/kepuasan suami/membuang darah kotor

heheh makin kurus kak..sya suka dah camni...sejak makan MAB nilah perut pun makin seksi meleper cam anak dara hehehe...dlu makan pil perancang moden..muka saya mmg cam belon..amik gambo malu sgt..sebab somi cakap cam pau hehehe..dia ejek tembam..tembam... la ni saya maintain...
baru2 ni pi timbang berat..49kg huhuu best best..raya mmg leh melaram kak zah heheh (kalo ada gambo sya dlu dan kini sya tepek heheh...nak buktikan le)

emm ni saya dah continue botol ke-3. so far so good....memula makan, mmg ada kuar cam kotoran hitam pekat..nak kata darah bukan...ntah le pekebenda...tp bila kali ke-4 dtg period, alhamdulillah darah dah kembali normal kalernye...migrain hilang...alhamdulillah...

memula bincang ngan somi nak amik MAB ni somi tak setuju..katanya risolah sebab tak tahu apa2.. lani dia lak yg tambah duit suh beli hehehe...nak nak lak bila sya dah tak rengek2 kat dia pasal migrain huhuhu..ish panjang lak..k sambung kendian lak
ibuhazique - page 11
Testimoni 27
Menyelesaikan masalah period tak datang (Setahun empat bulan sudah tidak period, ambil MAB period datang semula)

Aurora dah selesai makan MAB botol yang pertama. Hari terakhir makan ( ahad ), aurora dah period. Pecah puasa memula. Seronok sangat tengok period kuar cantik je.. alhamdulilah, takder la hitam atau berketul2. Hitam sesikit je.. Biasa. Darah pun cantik je rora tengok. Masuk hari ke2 puasa, dah takder. Kering. Tengahari kuar sikit je. Hari ke3 puasa, pun kering gak. Rasa nyesal lak tak puasa. Tapi dekat2 time nak buka, period datang balik. Banyak. Hari ke4 puasa, heavy flow. Hari ke5 puasa pun heavy flow. Sampai rora ingatkan rora tumpah darah. Cam darah hidup je rora tengok. Kat pad ada tanda darah kotor. Bila cuci pun ada sikit keluar berketul. Sikit sangat. Tapi kira standard darah period la sebab ada lendir juga. Hari ke6 puasa, hari ni rora masih period. Banyak. Darah kluar pun memang rora puas hati. Sejak 1thn 4bln yang lepas, inilah kali pertama rora mula datang period cam zaman anak dara dulu..

Terima kasih, kak Zal. Alhamdulilah. Mudah-mudahan jamu sebegini dapat membantu lebih ramai wanita lain yang menghadapi masalah seperti rora. Harap kak Zal dapat wariskan penghasilan jamu di pada generasi akan datang.
Aurora - page 13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 28
Menyelesaikan masalah sakit badan/Senang Bangun Pagi (Menyegarkan badan)
assalamualaikum

nak jugak berkongsi cerita tntg jamu ni. sy dah mkn utk 3 bulan dan alhamdulilah.. sy dh rasa kesannya. fist time makan, period mai 21 hari. gelabah betul. pastu bila sambung ngan botol kedua, period tu dtg ms tgh consume jamu tu...to be specific, at 30 august. bila dah habis, sy buat mcm kak zah ckp, stop for a week wlu dlm hati bimbang gak sbb time tu tgh subur.

bulan ni, on 1 Oct, the period comes again dan kitarannya normal. darah yg keluar pun banyak dan berketul2 gitu. tak mcm ms makan pil, darah tu mcm tersekat. dan yg paling sy rasa best, bangun pg bdn rs segar je. dulu..pepagi nk bangun punyalah susah. sakit badan mcm kena pukul je.

by the way, tima kaih bebanyak ye kak zah.. sy akan order lg lepas ni. ader sebotol lg kat umah tu...
salam ramadhan
buputrie - page 13
Testimoni 28
Menyelesaikan masalah period/menghilang bau semasa period/wajah makin berseri
Assalamualaikum kak zal dan semua...

harap2 sihat2 dan bertambah sihat bila makan majun.

kak zal,

hari rabu lepas gna dah start makan botol ke 3, alhamdulillah tak de masalah sangat. tapi kali nie... dah lewat 3 ari nie.... risau juga.. bulan lepas 31 hb. tapi sampai ke ari nie belum kuar period lagi...

saya makan ikut peraturan yang akak cakap tu.. cumanya bulan posa nie saya tukar makan waktu sahur sebab takut time buka macam2 ada makanan.... maklumlah....

untuk pengetahuan semua yang belum mencuba...

setelah gna makan majun setakat 2 botol yang lepas....

:arrow: period gna dah ok
:arrow: dah tak berbau dan warna pun caaaantiiiik...
:arrow: ramai kawan kat ofis cakap muka gna berseri2.. ( nak tanya yang telah makan banyak botol - adakah kalian pun cam tu juga...)

Selamat berpuasa sumer.....semoga anggun dan ayu
GNA page 13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 29
Menambah darah/memulihkan sel darah merah

Alhamdulillah...roha sihat. Lebih2 lagi lepas makan MAB nie. Ketahanan badan dah bertambah lah katakan ....

Balik kampung baru2 nie, mak tegur kenapa muka merah....pas tu roha cerita pasal MAB nie. Dia dengar, pas tu dia nak try...tu yang order tu.

roha_rr - page 38
Testimoni 30
Mengawal selera makan/turun berat badan/melancarkan period

kak zah dah lama saya tak berkunjung kat sini...
nak bg tau akak brite gumbira...
sejak mkn maajun akak...bdn saya terasa ringan je...
kalu mkn takde lah cam dulu...
walaupun bulan pose...
smlm timbang turun sekilo...isssshhhh bestnyer...
memang mkn maajun ni selera kurg...
dah pose keberapa ni pun blum lagi jamah nasi... :lol: :lol:

period pun dah dtg..
taklah cam dulu...
asyik kena jumpa dr je kalu nak period...
minahtulen - page 13
Testimoni 31
Menghilangkan jerawat
kak...
saya tgh rehat lps mkn jamu nie...
br jer awal pose tue saya period..
pastu saya period lagi....
bile time rehat x mkn jamu...
tension nyer... :cry:
nnti kena ganti pose lama..
masih tunggang langgang period saya... :( :(
tp x per...kerana keistimewaan jamu akak nie..
saya still akan makan.. :lol:
:arrow: tapi kan kak..
ader satu yg saya perasan..semenjak makan jamu nie kan..
muka saya kurang sikit berjerawat..dulu bile time period jer dh ader tanda2 jerawat...sekarang tidak lagi... :lol: :lol:
maybe step by step....
saya ni jer yg x sabar2....
cute_girl - page 14
Testimoni 32
Dulu merancang pakai IUD, period tak datang setahun. Setelah ambil MAB period pun datang semula (Ambil MAB jadi wanita normal/ada kitaran period setiap bulan

a'kum zal
update terkini pukul 12.50 tgh tadi period keluar berketul2 sgtnya. darah dia cantik merah bersih tapi berketul x mcm seblm tu merah kehitaman.

Alhamdulliah. itulah setakt ni. anne69 melapurkan dr pejabat jln bangsar
anne69 - page 13
Testimoni 33
badan makin cergas/kawal selera makan/turun berat badan/hilang masalah sembelit

mlm td abih botol pertama, tgk kat kalender dah warna merah... mmg pttnyer period dah mai la kalu ikut kitaran lepas.... x sangka ptg ni die dah menjelma.... jd mkn mab ni x efek kitaran haid sy la....

syukur x terkata... :P :) .... bdn makin cergas n lagi 1, sy dah kurang mkn nasik... bkn mengelak, tp scr sendiri rasa cam2... sejak mula mkn ri tu lg, then ingt smtr, so tunggu la abis sebotol tgk camne... mmg mengurngkn selera mkn, kompom sbb maajun ni... ari sabtu br ni kak ipar dtg umah tegur nmpk kurus skit, punye la kembang rase... now 52 kg... dr ank 5 bln sampai la ni dah 11 bln, cuba nak turun ke berat ank dara dulu (50kg), jarum penimbng tu ttp je 53-54kg... tup2 la ni, 52kg... tu yg teruja sgt tu...

ttg sembelit tu, alhamdulillh dah ilang... kite bnykkn pengambiln air putih... skrg maintain tiap2 pg buang... so, the next selasa la br amik blk... sekian melapurkn utk kak zah di menara celcom..
chie_0609 - page 39
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 34
Dulu ambil pil yasmin RM50/bln sekarang ganti MAB /bln -jimat kos utk 5 bln
salam chie...apa x ingat pd chie tu.....yg dulu berat 53-54 kg sekrng dh turun 52kg selps makan 1 btl mab.

alhamdulillah.....namapk cam serasilah tu tp jgn hapi2 nnt ujian dtg sush diri.

sbb sekrng ni cuaca panas terik so hope dpt minum air byk2 tu w/pun x dahaga, minum air kosong byk bgus....... terapi air.

chie nk samb. btl ke 2 selasa sbb last makan hr tu selasa jg ya?jika cam tu betullah tu.tq

ulasan kak zah dr tmn setapak permai..... :lol: :lol:

mmg x berani ckp kat org len pasal jamu ni turun ke ape... melainkan lepas 3 4 botol dpt 50kg blk ke, br kira kompom kan... anyway, bkn tu tujuan utama mkn mab pun... nak regular period n cergaskan dalamn disamping jaga sistem kewanitaan tujuan utama amik...

sy sejak bersalin, ank 3 bln dah dtg period, regular je tiap2 bln... then bln nov ri tu, sbln 3 kali die dtg... tu yg sy amik pil perancng yasmin tu... nak amik brand lain x brani sbb mcm2 citer, berat naik la, pimple la... tkt gak kan...

since dah jumpe mab ni, murah n lenkap plak all in one, tu yg try tu... kalu bdn bleh time, syukur la... kurang duit belanja suamiku... :P :? :D... pil yasmin utk sbln bleh mkn mab 5 bln
chie 0609 - page 39

[ Last edited byYellowRose at 10-2-2008 02:37 PM ]

YellowRose Publish time 11-2-2008 10:32 AM

GOOD MORNING SEMUA:)

tommygirl Publish time 11-2-2008 11:10 AM

morning...

semlm first day makan MAB...
masa nak tidur badan rasa panas jer... tokleh tidor... mungkin herba tue tgh kerja keras agaknyer...
tak pernah pepagi mandi membuang.. hari nie membuang pulak... hehehe... smpi hubby ketuk pintu... :lol:

tapi.. pagi nie bangun rasa okie... alhamdullilah... tak mcm malas2 sgt... period lak tetiba tak keluar hari nie...

as at now 11.15am.. pad masih bersih...

wahhh.. kak yellow... dah tukar tajuk nampak.. :P

YellowRose Publish time 11-2-2008 03:34 PM

Originally posted by tommygirl at 11-2-2008 11:10 AM http://forum4.cari.com.my/images/common/back.gif
morning...

masa nak tidur badan rasa panas jer... tokleh tidor... mungkin herba tue tgh kerja keras agaknyer...
tak pernah pepagi mandi membuang.. hari nie me ...

MAB ni mmg panas....tambah pula cuaca pun panas....kak zee keje nak minum air je...kak zee pun mmg jenis x lawas....sejak amalkan MAB ni mmg melabur
ari2 :lol: ....yup dah tukar tajuk..biar ramai tau khasiat MAB ni bukan saje sbg perancang keluarga...malahan byk khasiat lain tambah part2 tang POWER GRIPP tu :loveliness: :loveliness:

hanezz Publish time 13-2-2008 08:28 AM

sejak makan MAB ni nez noticed kulit muka jadik kurang berminyak. sebelum ni mmg jenis muka berminyak. tp skrg ni minyak dimuka pun dah berkurangan. jerawat pun semacam segan nk tumbuh dimuka nih.

hanezz Publish time 13-2-2008 08:37 AM

Originally posted by tommygirl at 11-2-2008 11:10 AM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
morning...

tak pernah pepagi mandi membuang.. hari nie me ...

makan MAB ni badan mmg panas. badan nez pun kekadang rasa panas. smpi asben tanya nez demam ker :lol: . kena minum byk air masak utk kurangkan panas badan.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17
View full version: MAAJUN ANGGUN BISTARI~