CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: tapibukanaku

Alahai Fizo...Niat Baik Fizo Omar Disalah Erti

iznanaziz posted on 6-11-2013 03:38 PM
hik hik hik...kelakarnya.
tudung fareeda ni, bukan ke pendek2 atas dada?

Tengok yg Mawar pakai tu, mcm tu la kependekan tudung tu

iznanaziz posted on 6-11-2013 03:47 PM
murah ke tudung dia? berapa rega?
aku ingat mahal2
aku, kalau ratus2, tak ada la nak beli

yg aku maksudkan ni tudung bawal kangaroo..
bawal plain kaler
mmg murah ler..standard rm 5 sehelai
bukan tudung fareeda...

x dinafikan design fareeda ni trend setter utk tudung awning+layer+brooch (at least yg paling glamer)..sbb nampak meriahla perempuan ramai berkenan..sbb tu byk butik tiru..sbb byk permintaan..jahitan pun kemas, awning cantik terletak..kalau x fareeda, ada jek butik lain yg ada design lebih kurang plus labuh sket dr fareeda ni..pilihan ditangan pembeli kan..

iols pun ada kenalan yg sanggup turun dr selatan tanah air konvoi ramai2 satu keta mpv gi bangi semata2 ada diskaun kt fareeda tu..dtg pagi2 amik nombor, tp ptg baru smpai turn..da beli balik la..yg ni iols rasa x patutla..mcm over sgt..smpai org pertikaikan apa yg bestnya tudung fareeda ni smpai org sanggup buang masa dan tenaga mcm tu skali..

tp yg positivenya iols tgk ada member2 yg dulunya x bertudung da start bertudung dgn tudung fareeda ni..walaupun x cukup syarat, tp da nampak perubahan la..harap2 pelan2 dia pakai yg cukup syarat pulak nnt..

Diantara yg ramai2 berbaris ni ialah pemborong..jadi dealer pun boleh buat duit jual tdg fareeda ni..once yg ada online shop n kedai tdg sendiri...mereka ada pengikutnya..kalau bawak pejabat pon gerenti sold out...

Sorry laa ak rasa mcm pkok krismas bergerak jeee tudung fareeda nih

ye la tu terlebey excited org nk kawin la katakan...

Follow Us
Aku panggil tudung kek. Spouse panggil tudung clown. Ada satu komen tu kata tudung ni ni inspired by ultraman sebabb ada nyawa bling2 kat dada ( brooch). Pastu tudung polkadot dia inspired by clown. Macam 2 hal.

Anyway fesyen bergantung pada taste masing. Asalkan diri kita selesa memakainya, then terpulang. Last edited by munchkin on 13-11-2013 02:51 AM

rasanya takde masaalah beratur panjang2 tu.. benda yg kita minat mesti excited punya. cam aku la, aku minat buku, ada company tu kalo korg pernah dengar, big bad wolf, dia buat jualan buku murah2. aku ni gigih  masuk peraduan lagi nak pergi early bird/preview punya sale. pastu siap tunggu awal2 lagi, padahal org tu kata masuk kul 2 ptg. bukan aku sorg yg menunggu, giler ramai.. padahal tahu kalo dapat masuk cepat tu bukan dapat discount lebih ke, dapat buku free ke.. buku tu pun takkan habis on that day sebab ada 3 million.. tapi excited punya pasal. kalo org tak suka, mesti dia kata kerja bodoh

aku pun pakai bawal gak, bagi org yg pakai bawal sure kata tudung tengkek2 tu cam makcik2. tapi org yg pakai tudung layer-layer ni, rasa diri dia org stylo, penuh bling2. cam kawan aku ni, siap kata sapa pakai tudung bawal sebenarnya cam makcik2.. puas dia pujuk suh pakai tudung cam dia, suh up to date katanya

elok sangat lah tu kan.. masing-masing me'makcikkan' org lain sebab lain-lain taste hehehehe

Berapa banyak thread pasal Fizo daaaa..