CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: katakbiru

hb pentingkan member dr wf. nape?

x semua spesis macam ni.. tapi x di nafikan banyak spesis ni.. ada gak yang mengikut kawan.. dapat kawan perangai cam hutan maka jadi lah dia setan.. kalau dapat kawan baik tau la dia nak kenang anak bini segala.. aku benci spisis setan ni... menyusahkan aku la...

Originally posted by katakbiru at 23-11-2007 12:21 PM
pernah terjadi x hb lebihkan member dr wf....comment la sket...cian member aku nih!!!

aku ramai jumpa  hb yg lebihkan member dpd anak bini....heran jugak......

Ala..biasa le.. klu tak pentingkan kawan..nanti kengkawan cakap ikut cakap bini le..kena queen control le.. org lelaki ni mana pulak org calarkan ego dia.. or kdkg-dkg takut kengkawan bengang ke.. ye le.. kalu ngan bini.. boleh pujuk-pujuk klu bini marah pun..

Rock senang je.. Rock cakap macam ni je kat hubby "do you go home to your friends, or do you go home to your wife at the end of the day? "Do your friends kiss you or make love to you at night"? Sapa lagi penting? Dah tentu bini kan..

sib baik laaaa my hubby bukan jenis utamakan kawan.. ..walaupon my hubby berniaga.. ..tapi dia tetap utamakan wife dia dlm apa2 hal.. ..smpai penah kawan dia kata my hubby nie takut bini.. ..my hubby jawap bukan aku takut bini.. ..bini tak takut kat aku.. ..

wa ada gak tego my hubby napa asik nak berkepit jerk dng wa.. ..tapi my hubby jawap.. ..kawan2 yg nak dekat dng saya tue time saya senang jerk.. ..cuba time saya susah.. ..semua terbang melayang.. ..batang idung pon tak nampak.. ..

memang betul kan.. ..payah sangat kita nak cari teman setia.. ..tak kire lelaki or ppn.. ..kawan2 time senang nie rapat dng kita pon sbb utk kepentingan diri dia sendiri.. ..jadi.. ..mana2 suami yg utamakan kawan2 tue.. ..beringat laaaa.. ..kawan2 nie time senang tak payah dicari.. ..sbb dia akan dtg sendiri.. ..tapi cuba masa susah.. ..time tue ada jerk alasannyer.. .. .. ..so.. ..mana2 suami utamakan laaaa isteri dan keluarga.. ..sbb mereka nie tetap terima lu walaupon masa susah dan senang.. ..

biasa la ni weh! ...haku sekali tu siap ckp kat hb haku...go marry ur friends!

and i beat him at his own game. dia balik kul 3 am...haku bantai balik kul 4 am. tak buat dah dia lepas tu!!

Follow Us
oh me antara yang hadapi masalah ni, cuma lain sikit me dibawak sama kalau
jumpa member dia...

20 tahun punya persahabatan tu... dr dorang remaja lagi.. sorang lelaki sorang ppuan.

Tak pernah pula dia lebihkan kawan2 dia dari anak isteri dia. My hubby dari mula2 kahwin dulu sampai sekarang, time lepak2 dengan kawan2 dia, kalau gue call panggil balik rumah mesti kurang dari 10minit dia dah sampai rumah.

Kenapa suami lebihkan kawan dari anak isteri? Sebabnya silap isteri sendiri tak didik suami, asyik layan suami macam raja sampai stokin pun nak bukakan, tu yang jadi suami tambah ego. Lagi satu, isteri tak selalu ingatkan suami secara baik yang dia ada anak2 yang perlu dilayan & paling selalu orang lupa, isteri tu sendiri yang tak nak jadi kawan suami. What to do, nasi dah jadi bubur tapi sekurang-kurangnya bubur pun masih boleh di makan kan.

Page hilang lagi. Memang cap ayam.

bump............

bump........

tak nampakkk

ishhhhhh mencilah cari ni!!

syukur laki aku x de kawan rapat..cuma kawan bisnes aje.
akan dtg x taulah..hopefully aku ler kwn rapat dia sampai ke tua

:@ :@

mana pagesssssssssssss

mmm to guys, frends are the ties to the world before they got married. sometimes, aku rasa depa ni just nak rasa seperti kembali ke zaman where "i am my own man" before they became someone else man. it'll take sometimes for them to adjust and to mature... ada yg cepat, ada yg lambat.. kalau lambat tu, its due to the fact yg lelaki ni kalau berkawan, they are very loyal and dedicated.. camtu le. kita org pompuan, family comes 1st dr segala2nye..

bagi aku la, tak salah dia berkawan, and i don't mind if he's having time out with his frens.. cuma jgn sampai leka n tak ingat nak balik etc.. and we women also sometimes need time to go out and be with our frens.. heh heh

Originally posted by LostSoul at 24-11-2007 11:07
mmm to guys, frends are the ties to the world before they got married. sometimes, aku rasa depa ni just nak rasa seperti kembali ke zaman where "i am my own man" before they became someone else m ...

aku ... laki aku banyak member ... tapi alhamdulillah le bukan yang jenis dok bersembang tak mo balik kerumah sampai pkl 2-3 pagi ... kalu dia nak keluar ngan member2 dia,selalunya time lunch je, makan satu office skali gitue, kadang2 aku pon dia ajak join skali, so aku memang kenal sgt org office dia, mcam sedara mara gitue ...

Kalau dia nak pi keluar ngan member dia skali-skala pon pegi la ... buat pa nak ctrl2 kan? aku ada baca kat mana ntah ... article tuh kata kalau ko suke ctrl hubby, tak bagi dia kuar ngan member, ko yang rugi ... sebab diorang time keluar tu, hepi2 mcm budak2 tue ... balik rumah after a trip with their friends, they'll be a better spouse (sebab hepi la I guess ... release tensen whatsoever, apa yang tak bleh diluahkan kat bini, diluahkan kat kawan ... bukan sebab tak leh ckp ngan bini , tapi memang certain benda kene tanya pendapat kawan2 ... )

haku jenis tak kesah, suke buat lawak gitue ... member2 dia pon byk yg lawyer buruk, so dia pon tak kisah lerrr aku boleh ngam ngan member2 dia.

aku gak yg baik kannn......langsung x jumpa kawan lepas abis keje & cuti..........